Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-flöde

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Du kan skapa ditt eget digitala kartarkiv genom att ange åtkomstkoden som du får av administratören.

Användare

Namn Kartor Senaste kartan Datum Uppdaterad
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 2016-04-17 2016-04-19 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 2014-01-26 2014-01-26 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 2015-05-02 2015-05-04 12:20
Karol Galicz 684 Z650 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 2019-04-07 2019-04-09 11:08
Bartłomiej Maciejewski 72 Lubelskie rozpoczęcie sezonu 2019 2019-03-24 2019-03-24 20:27
Mikołaj Maciejewski 8 To nie jest park Skaryszewski 2 2019-03-03 2019-03-04 18:44
Ania Morawska 24 MP - Średni 2016-10-02 2016-10-04 13:31
Bartosz Pawlak 76 Swedish League 2019-04-14 2019-04-17 18:59
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 2014-07-27 2014-07-30 08:44
Tadeusz Piłkowski 345 Velikonoce ve Skalach 2019 E1 2019-04-19 2019-04-20 10:06
Rafał Podziński 322 choinka 2018-12-22 2018-12-27 21:30
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 2018-06-10 2018-06-14 11:06

Senaste kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Datum Kategori Uppdaterad
Tadeusz Piłkowski Velikonoce ve Skalach 2019 E1 2019-04-19 Competitions 2019-04-20 10:06
Bartosz Pawlak Swedish League 2019-04-14 Zawody 2019-04-17 18:59
Bartosz Pawlak Norwegian Spring 2019-04-07 Zawody 2019-04-13 22:22
Bartosz Pawlak Norwegian Spring 2019-04-06 Zawody 2019-04-13 22:02
Bartosz Pawlak Wejście-wyjście 2019-04-11 Trening 2019-04-13 19:30
Bartosz Pawlak Interwały 2019-04-11 Trening 2019-04-13 19:18
Bartosz Pawlak Lidar WOC2019 2019-04-12 Trening 2019-04-13 19:09
Bartosz Pawlak Swedish League 2019-04-13 Zawody 2019-04-13 18:55
Karol Galicz Z609 - Z Mapą na Spacer 2018-09-05 Zawody - sprint 2019-04-10 15:48
Karol Galicz Z619 - Puchar Warszawy - middle 2018-10-07 Zawody - las 2019-04-09 12:50

Senast kommenterade kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Kommentarer Senast kommentarad av Uppdaterad
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 2019-03-24 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 2019-01-29 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 2018-02-07 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 2017-05-09 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 2016-09-07 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 2016-07-19 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 2016-03-14 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 2015-05-07 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 2015-05-06 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 2015-05-05 14:57