Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-flöde

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Du kan skapa ditt eget digitala kartarkiv genom att ange åtkomstkoden som du får av administratören.

Användare

Namn Kartor Senaste kartan Datum Uppdaterad
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 2016-04-17 2016-04-19 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 2014-01-26 2014-01-26 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 2015-05-02 2015-05-04 12:20
Karol Galicz 637 Z608 - MM sztafety 2018-09-02 2018-09-03 13:05
Bartłomiej Maciejewski 40 Puchar Warszawy 2018 (mistrzostwa Mazowsza) Macierowe Bagno 2018-10-07 2018-10-08 18:44
Ania Morawska 24 MP - Średni 2016-10-02 2016-10-04 13:31
Bartosz Pawlak 69 Długi 2017-02-03 2017-02-08 20:47
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 2014-07-27 2014-07-30 08:44
Tadeusz Piłkowski 325 Wawel Kap 2018 E4 2018-07-07 2018-07-31 19:00
Rafał Podziński 298 korytarz kierunkowy 2017-06-08 2017-06-08 17:40
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 2018-06-10 2018-06-14 11:06

Senaste kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Datum Kategori Uppdaterad
Bartłomiej Maciejewski Puchar Warszawy 2018 Macierowe Bagno (nocny) 2018-10-06 Zawody leśne 2018-10-08 19:26
Bartłomiej Maciejewski Puchar Warszawy 2018 (mistrzostwa Mazowsza) Macierowe Bagno 2018-10-07 Zawody leśne 2018-10-08 18:44
Bartłomiej Maciejewski Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (klasyk) 2018-09-01 Zawody leśne 2018-09-03 20:01
Bartłomiej Maciejewski Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (nocny) 2018-09-01 Zawody leśne 2018-09-03 20:01
Bartłomiej Maciejewski Puchar Najmłodszych 2017 Park Kultury Powsin (open) 2017-06-18 Zawody leśne 2018-09-03 19:12
Bartłomiej Maciejewski UNTS cup 2017 Radość (nocny) 2017-09-09 Zawody leśne 2018-09-03 18:49
Karol Galicz Z608 - MM sztafety 2018-09-02 Zawody - las 2018-09-03 13:05
Karol Galicz Z606 - WOM klasyk 2018-09-01 Zawody - las 2018-09-03 13:04
Karol Galicz TT - Cerkno 2018-08-21 Trening 2018-09-03 13:03
Karol Galicz Z605 - Cerkno Cup E5 2018-08-26 Zawody - las 2018-09-03 13:02

Senast kommenterade kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Kommentarer Senast kommentarad av Uppdaterad
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 2018-02-07 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 2017-05-09 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 2016-09-07 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 2016-07-19 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 2016-03-14 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 2015-05-07 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 2015-05-06 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 2015-05-05 14:57
Paulina Faron Nie znam 2 Paulina 2015-05-04 17:54
Paulina Faron Knoso 1 Ania Morawska 2015-05-04 14:43