Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS kanál

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17.04.2016 19.04.2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26.01.2014 26.01.2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02.05.2015 04.05.2015 12:20
Karol Galicz 743 Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04.08.2019 09.08.2019 13:56
Bartłomiej Maciejewski 75 KMP 2019 sztafeta pokoleń 22.09.2019 30.09.2019 18:09
Mikołaj Maciejewski 13 KMP 2019 sztafeta pokoleń 21.09.2019 30.09.2019 17:39
Ania Morawska 24 MP - Średni 02.10.2016 04.10.2016 13:31
Bartosz Pawlak 77 Interwały 24.09.2019 24.09.2019 15:29
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27.07.2014 30.07.2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 346 KMP klasyk 11.05.2019 13.05.2019 21:53
Rafał Podziński 327 Wawel Cup E5 (handicap) 14.07.2019 15.07.2019 20:09
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10.06.2018 14.06.2018 11:06

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Bartłomiej Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 22.09.2019 Zawody middle/long 30.09.2019 18:09
Mikołaj Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 21.09.2019 Zawody 30.09.2019 17:39
Bartosz Pawlak Interwały 24.09.2019 Trening 24.09.2019 15:29
Karol Galicz Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04.08.2019 Zawody - las 09.08.2019 13:56
Karol Galicz Tallinn O-Week E3 - 100 CP run 03.08.2019 Zawody - las 09.08.2019 16:27
Karol Galicz Tallinn O-Week E2 - sprint WRE 02.08.2019 Zawody - sprint 09.08.2019 16:27
Karol Galicz Tallinn O-Week E1 01.08.2019 Zawody - las 09.08.2019 13:50
Karol Galicz TT - Laulasmaa (EST) 31.07.2019 Trening 09.08.2019 13:49
Karol Galicz O-Ringen E5 27.07.2019 Zawody - las 09.08.2019 13:47
Karol Galicz O-Ringen E4 26.07.2019 Zawody - las 09.08.2019 13:45

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 24.03.2019 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 29.01.2019 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07.02.2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09.05.2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07.09.2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19.07.2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14.03.2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07.05.2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06.05.2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05.05.2015 14:57