Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS kanál

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17.04.2016 19.04.2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26.01.2014 26.01.2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02.05.2015 04.05.2015 12:20
Karol Galicz 620 Z592 - Tallinn O-Week 100 CP 29.07.2018 31.07.2018 13:56
Bartłomiej Maciejewski 18 tallin o-week pikknomm 2018 3 29.07.2018 31.07.2018 16:02
Ania Morawska 24 MP - Średni 02.10.2016 04.10.2016 13:31
Bartosz Pawlak 69 Długi 03.02.2017 08.02.2017 20:47
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27.07.2014 30.07.2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 325 Wawel Kap 2018 E4 07.07.2018 31.07.2018 19:00
Rafał Podziński 298 korytarz kierunkowy 08.06.2017 08.06.2017 17:40
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10.06.2018 14.06.2018 11:06

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Karol Galicz TT - Estonia 26.07.2018 Trening 01.08.2018 11:55
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E4 07.07.2018 Competitions 31.07.2018 19:00
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E2 05.07.2018 Competitions 31.07.2018 18:51
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E1 04.07.2018 Competitions 31.07.2018 18:42
Tadeusz Piłkowski Wawel Kupa Roki Sprynt 06.07.2018 Competitions 31.07.2018 18:36
Bartłomiej Maciejewski tallin o-week pikknomm 2018 3 29.07.2018 Zawody las 31.07.2018 16:02
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu Narcs A 11.08.2017 Zawody las 31.07.2018 14:56
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu 5 nap. 12.08.2017 Zawody las 31.07.2018 14:23
Karol Galicz Z592 - Tallinn O-Week 100 CP 29.07.2018 Zawody - las 31.07.2018 13:56
Karol Galicz Z591 - Tallinn O-Week Middle WRE 28.07.2018 Zawody - las 31.07.2018 13:55

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07.02.2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09.05.2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07.09.2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19.07.2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14.03.2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07.05.2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06.05.2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05.05.2015 14:57
Paulina Faron Nie znam 2 Paulina 04.05.2015 17:54
Paulina Faron Knoso 1 Ania Morawska 04.05.2015 14:43