Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Możesz stworzyć swoją własną bazę map wpisując kod, którzy otrzymasz od administratora.

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17/04/2016 19/04/2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26/01/2014 26/01/2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02/05/2015 04/05/2015 12:20
Karol Galicz 754 TT Coronavirus 13 - Nieporęt - Zachód easy run 30/03/2020 30/03/2020 23:31
Kacper Kuca 9 Langgölen middle 23/03/2020 23/03/2020 12:43
Bartłomiej Maciejewski 82 TT Jezioro Zapadliska long Coronawirus 29/03/2020 29/03/2020 22:45
Mikołaj Maciejewski 15 TT Jezioro Zapadliska 100CP 29/03/2020 29/03/2020 23:12
Ania Morawska 24 MP - Średni 02/10/2016 04/10/2016 13:31
Bartosz Pawlak 77 Interwały 24/09/2019 24/09/2019 15:29
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27/07/2014 30/07/2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 352 GEZnO 2019 E2 kat.RX 10/11/2019 12/11/2019 20:35
Rafał Podziński 327 Wawel Cup E5 (handicap) 14/07/2019 15/07/2019 20:09
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10/06/2018 14/06/2018 11:06

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Karol Galicz TT Coronavirus 5 - Cybulice contour 22/03/2020 Trening 31/03/2020 01:47
Karol Galicz TT Coronavirus 12 - PUKS Middle 29/03/2020 Trening 31/03/2020 01:12
Karol Galicz TT Coronavirus 11 - night-O in pair 28/03/2020 Trening 30/03/2020 23:57
Karol Galicz TT Coronavirus 3 - Rajszew Night 20/03/2020 Trening 30/03/2020 23:39
Karol Galicz TT Coronavirus 13 - Nieporęt - Zachód easy run 30/03/2020 Trening 30/03/2020 23:31
Karol Galicz TT Coronavirus 4 - 120 CP 21/03/2020 Trening 30/03/2020 23:19
Karol Galicz TT Coronavirus 9 - One-man-relay Zapadliska 26/03/2020 Trening 30/03/2020 23:16
Mikołaj Maciejewski TT Jezioro Zapadliska 100CP 29/03/2020 Trening 29/03/2020 23:12
Bartłomiej Maciejewski TT Niewiadoma Coronawirus 28/03/2020 Trening 29/03/2020 22:54
Bartłomiej Maciejewski TT Kazuń Polski Coronawirus 21/03/2020 Trening 29/03/2020 22:49
Bartłomiej Maciejewski TT Jezioro Zapadliska long Coronawirus 29/03/2020 Trening 29/03/2020 22:45
Bartłomiej Maciejewski TT Jezioro Zapadliska - noc Coronawirus 26/03/2020 Trening 29/03/2020 22:55
Karol Galicz TT Coronavirus 6 - Popowo retro AD 1999 25/03/2020 Trening 25/03/2020 20:43
Kacper Kuca Langgölen middle 23/03/2020 Trening 23/03/2020 12:43
Kacper Kuca Jursla Micro 21/03/2020 Trening 22/03/2020 14:04
Kacper Kuca Igelsjön middle 22/03/2020 Trening 22/03/2020 13:37
Bartłomiej Maciejewski TT Rajszew - interwały Coronawirus 20/03/2020 Trening 29/03/2020 22:55
Karol Galicz TT Coronavirus 2 - Aleksandrów 17/03/2020 Trening 17/03/2020 20:57
Karol Galicz TT Coronavirus 1 - 100 CP 15/03/2020 Trening 17/03/2020 20:43
Kacper Kuca Herrsjön basic 16/03/2020 Trening 16/03/2020 13:03
Mikołaj Maciejewski TT Młodzieszyn zachód 15/03/2020 Trening 15/03/2020 19:02
Bartłomiej Maciejewski TT Młodzieszyn zachód 15/03/2020 Trening 29/03/2020 22:55
Kacper Kuca Jursla corridor 14/03/2020 Trening 14/03/2020 21:57
Kacper Kuca Lillsjön night micro 13/03/2020 Trening 13/03/2020 22:27
Kacper Kuca Jursla longish legs 13/03/2020 Trening 13/03/2020 13:00
Kacper Kuca Jursla short basic 12/03/2020 Trening 13/03/2020 08:56
Kacper Kuca Jursla Micro 10/03/2020 Trening 13/03/2020 13:00
Karol Galicz TT - 3 Królowie Nawigacji 06/01/2020 Trening 06/01/2020 22:29
Bartłomiej Maciejewski KMP 2019 nocny sprint 20/09/2019 zawody sprint 16/12/2019 09:38
Tadeusz Piłkowski GEZnO 2019 E1 kat.RX 09/11/2019 Competitions 12/11/2019 20:40
Tadeusz Piłkowski GEZnO 2019 E2 kat.RX 10/11/2019 Competitions 12/11/2019 20:35
Tadeusz Piłkowski Puchar UNTS Warszawy 2019 05/10/2019 Competitions 04/11/2019 17:18
Tadeusz Piłkowski Puchar UNTS 2019 rerunik 04/11/2019 Trainings 04/11/2019 17:09
Tadeusz Piłkowski Podkurek 2019 26/10/2019 Trainings 28/10/2019 11:10
Tadeusz Piłkowski WOM middle 19/10/2019 Competitions 19/10/2019 16:22
Bartłomiej Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 22/09/2019 Zawody middle/long 30/09/2019 18:09
Mikołaj Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 21/09/2019 Zawody 30/09/2019 17:39
Bartosz Pawlak Interwały 24/09/2019 Trening 24/09/2019 15:29
Karol Galicz Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:56
Karol Galicz Tallinn O-Week E3 - 100 CP run 03/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 16:27
Karol Galicz Tallinn O-Week E2 - sprint WRE 02/08/2019 Zawody - sprint 09/08/2019 16:27
Karol Galicz Tallinn O-Week E1 01/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:50
Karol Galicz TT - Laulasmaa (EST) 31/07/2019 Trening 09/08/2019 13:49
Karol Galicz O-Ringen E5 27/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:47
Karol Galicz O-Ringen E4 26/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:45
Karol Galicz O-Ringen E3 25/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:41
Karol Galicz O-Ringen E2 23/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:39
Karol Galicz O-Ringen E1 22/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:38
Karol Galicz TT - Glotternskogen (SWE) 21/07/2019 Trening 09/08/2019 13:30
Karol Galicz Fin5 - E5 19/07/2019 Zawody - las 08/08/2019 13:58

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 24/03/2019 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 29/01/2019 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07/02/2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09/05/2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07/09/2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19/07/2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14/03/2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07/05/2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06/05/2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05/05/2015 14:57