Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Możesz stworzyć swoją własną bazę map wpisując kod, którzy otrzymasz od administratora.

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17/04/2016 19/04/2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26/01/2014 26/01/2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02/05/2015 04/05/2015 12:20
Karol Galicz 743 Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04/08/2019 09/08/2019 13:56
Bartłomiej Maciejewski 75 KMP 2019 sztafeta pokoleń 22/09/2019 30/09/2019 18:09
Mikołaj Maciejewski 13 KMP 2019 sztafeta pokoleń 21/09/2019 30/09/2019 17:39
Ania Morawska 24 MP - Średni 02/10/2016 04/10/2016 13:31
Bartosz Pawlak 77 Interwały 24/09/2019 24/09/2019 15:29
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27/07/2014 30/07/2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 352 GEZnO 2019 E2 kat.RX 10/11/2019 12/11/2019 20:35
Rafał Podziński 327 Wawel Cup E5 (handicap) 14/07/2019 15/07/2019 20:09
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10/06/2018 14/06/2018 11:06

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Tadeusz Piłkowski GEZnO 2019 E1 kat.RX 09/11/2019 Competitions 12/11/2019 20:40
Tadeusz Piłkowski GEZnO 2019 E2 kat.RX 10/11/2019 Competitions 12/11/2019 20:35
Tadeusz Piłkowski Puchar UNTS Warszawy 2019 05/10/2019 Competitions 04/11/2019 17:18
Tadeusz Piłkowski Puchar UNTS 2019 rerunik 04/11/2019 Trainings 04/11/2019 17:09
Tadeusz Piłkowski Podkurek 2019 26/10/2019 Trainings 28/10/2019 11:10
Tadeusz Piłkowski WOM middle 19/10/2019 Competitions 19/10/2019 16:22
Bartłomiej Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 22/09/2019 Zawody middle/long 30/09/2019 18:09
Mikołaj Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 21/09/2019 Zawody 30/09/2019 17:39
Bartosz Pawlak Interwały 24/09/2019 Trening 24/09/2019 15:29
Karol Galicz Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:56
Karol Galicz Tallinn O-Week E3 - 100 CP run 03/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 16:27
Karol Galicz Tallinn O-Week E2 - sprint WRE 02/08/2019 Zawody - sprint 09/08/2019 16:27
Karol Galicz Tallinn O-Week E1 01/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:50
Karol Galicz TT - Laulasmaa (EST) 31/07/2019 Trening 09/08/2019 13:49
Karol Galicz O-Ringen E5 27/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:47
Karol Galicz O-Ringen E4 26/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:45
Karol Galicz O-Ringen E3 25/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:41
Karol Galicz O-Ringen E2 23/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:39
Karol Galicz O-Ringen E1 22/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:38
Karol Galicz TT - Glotternskogen (SWE) 21/07/2019 Trening 09/08/2019 13:30
Karol Galicz Fin5 - E5 19/07/2019 Zawody - las 08/08/2019 13:58
Karol Galicz Fin5 - E4 18/07/2019 Zawody - las 08/08/2019 13:55
Karol Galicz Fin5 - E3 17/07/2019 Zawody - sprint 08/08/2019 13:52
Karol Galicz Fin5 - E2 15/07/2019 Zawody - las 08/08/2019 13:51
Karol Galicz Fin5 - E1 14/07/2019 Zawody - las 08/08/2019 13:49
Rafał Podziński Wawel Cup E5 (handicap) 14/07/2019 Competition 15/07/2019 20:09
Rafał Podziński Wawel Cup E1 (masówka) 10/07/2019 Competition 15/07/2019 19:34
Rafał Podziński Wawel Cup E4 (wydłużooony middle) 13/07/2019 Competition 15/07/2019 20:09
Rafał Podziński Wawel Cup E2 (skrócony klasyk) 11/07/2019 Competition 15/07/2019 19:21
Bartłomiej Maciejewski NAOM 2019 S1 09/03/2019 Zawody middle/long 11/07/2019 12:35
Karol Galicz Z - KMP - generation relay 08/09/2018 Zawody - las 11/07/2019 01:36
Karol Galicz Z - KMP - middle 08/09/2018 Zawody - las 11/07/2019 01:34
Karol Galicz Z - KMP - night sprint 07/09/2018 Zawody - sprint 11/07/2019 01:31
Karol Galicz Z639 - Szybki Mózg E2 13/03/2019 Zawody - sprint 10/07/2019 23:57
Karol Galicz Z676 - Szybki Mózg E4 12/06/2019 Zawody - sprint 10/07/2019 23:49
Karol Galicz Z667 - Polish Middle Orienteering Championships - middle WRE 20/05/2019 Zawody - las 09/08/2019 16:28
Karol Galicz Z651 - ZMnS 10/04/2019 Zawody - las 10/07/2019 23:37
Karol Galicz Z690 - Tatry Orienteering E5 07/07/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:28
Karol Galicz Z689 - Tatry Orienteering E4 06/07/2019 Zawody - sprint 09/07/2019 00:26
Karol Galicz Z688 - Tatry Orienteering E3 06/07/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:25
Karol Galicz Z687 - Tatry Orienteering E1 04/07/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:24
Karol Galicz Z686 - GP Silesia E4 30/06/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:19
Karol Galicz Z685 - GP Silesia E3 29/06/2019 Zawody - sprint 09/07/2019 00:22
Karol Galicz Z684 - GP Silesia E2 29/06/2019 Zawody - sprint 09/07/2019 00:13
Karol Galicz Z683 - GP Silesia E1 28/06/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:11
Karol Galicz Z682 - WOC Qualification - team Poland 25/06/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:10
Karol Galicz Z681 - MP Sztafety - zawody towarzyszące 23/06/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:07
Karol Galicz Z680 - MP Klasyk (Polish Long Orienteering Champs) 22/06/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:06
Karol Galicz Z678 - Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - PK 15/06/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:04
Karol Galicz Z677 - MWSW - sprint 14/06/2019 Zawody - las 09/07/2019 00:02

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 24/03/2019 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 29/01/2019 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07/02/2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09/05/2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07/09/2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19/07/2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14/03/2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07/05/2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06/05/2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05/05/2015 14:57