Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Możesz stworzyć swoją własną bazę map wpisując kod, którzy otrzymasz od administratora.

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17/04/2016 19/04/2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26/01/2014 26/01/2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02/05/2015 04/05/2015 12:20
Karol Galicz 727 Z690 - Tatry Orienteering E5 07/07/2019 09/07/2019 00:28
Bartłomiej Maciejewski 74 TT Młociny 7.07.2019 07/07/2019 08/07/2019 14:54
Mikołaj Maciejewski 12 TT pętla młocińska 7.07.2019 07/07/2019 08/07/2019 18:46
Ania Morawska 24 MP - Średni 02/10/2016 04/10/2016 13:31
Bartosz Pawlak 76 Swedish League 14/04/2019 17/04/2019 18:59
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27/07/2014 30/07/2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 346 KMP klasyk 11/05/2019 13/05/2019 21:53
Rafał Podziński 327 Wawel Cup E5 (handicap) 14/07/2019 15/07/2019 20:09
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10/06/2018 14/06/2018 11:06

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Rafał Podziński Wawel Cup E5 (handicap) 14/07/2019 Competition 15/07/2019 20:09
Rafał Podziński Wawel Cup E1 (masówka) 10/07/2019 Competition 15/07/2019 19:34
Rafał Podziński Wawel Cup E4 (wydłużooony middle) 13/07/2019 Competition 15/07/2019 20:09
Rafał Podziński Wawel Cup E2 (skrócony klasyk) 11/07/2019 Competition 15/07/2019 19:21
Bartłomiej Maciejewski NAOM 2019 S1 09/03/2019 Zawody middle/long 11/07/2019 12:35
Karol Galicz Z - KMP - generation relay 08/09/2018 Zawody - las 11/07/2019 01:36
Karol Galicz Z - KMP - middle 08/09/2018 Zawody - las 11/07/2019 01:34
Karol Galicz Z - KMP - night sprint 07/09/2018 Zawody - sprint 11/07/2019 01:31
Karol Galicz Z639 - Szybki Mózg E2 13/03/2019 Zawody - sprint 10/07/2019 23:57
Karol Galicz Z676 - Szybki Mózg E4 12/06/2019 Zawody - sprint 10/07/2019 23:49

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 24/03/2019 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 29/01/2019 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07/02/2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09/05/2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07/09/2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19/07/2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14/03/2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07/05/2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06/05/2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05/05/2015 14:57