Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-strøm

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17.04.2016 19.04.2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26.01.2014 26.01.2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02.05.2015 04.05.2015 12:20
Karol Galicz 588 Z563 - GP Mazowsza - E3 03.05.2018 04.05.2018 01:06
Ania Morawska 24 MP - Średni 02.10.2016 04.10.2016 13:31
Bartosz Pawlak 69 Długi 03.02.2017 08.02.2017 20:47
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27.07.2014 30.07.2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 321 Tipo Kupa 2017 E2 21.05.2017 23.05.2017 08:18
Rafał Podziński 298 korytarz kierunkowy 08.06.2017 08.06.2017 17:40
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10.06.2018 14.06.2018 11:06

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Fryderyk Marek Pryjma MP sprint 10.06.2018 Zawody 14.06.2018 11:06
Fryderyk Marek Pryjma KMP klasyk 19.05.2018 Zawody 20.05.2018 22:58
Karol Galicz Z562 - GP Mazowsza E2 - 100 CP 02.05.2018 Zawody - las 05.05.2018 11:02
Karol Galicz Z563 - GP Mazowsza - E3 03.05.2018 Zawody - las 04.05.2018 01:06
Karol Galicz Z561 - GP Mazowsza - knockout sprint 01.05.2018 Zawody - sprint 04.05.2018 01:06
Karol Galicz Z560 - GP Mazowsza - E1 01.05.2018 Zawody - sprint 04.05.2018 01:05
Karol Galicz Z559 - Trofeum Z30 30.04.2018 Zawody - las 04.05.2018 01:04
Karol Galicz Z558 - Warszawska Mila E2 29.04.2018 Zawody - las 04.05.2018 01:02
Karol Galicz Z557 - Warszawska Mila E1 28.04.2018 Zawody - las 04.05.2018 01:01
Karol Galicz Z555 - Wiosenne 360 14.04.2018 Zawody - las 04.05.2018 01:00

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07.02.2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09.05.2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07.09.2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19.07.2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14.03.2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07.05.2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06.05.2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05.05.2015 14:57
Paulina Faron Nie znam 2 Paulina 04.05.2015 17:54
Paulina Faron Knoso 1 Ania Morawska 04.05.2015 14:43