Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-strøm

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17.04.2016 19.04.2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26.01.2014 26.01.2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02.05.2015 04.05.2015 12:20
Karol Galicz 637 Z608 - MM sztafety 02.09.2018 03.09.2018 13:05
Bartłomiej Maciejewski 40 Puchar Warszawy 2018 (mistrzostwa Mazowsza) Macierowe Bagno 07.10.2018 08.10.2018 18:44
Ania Morawska 24 MP - Średni 02.10.2016 04.10.2016 13:31
Bartosz Pawlak 69 Długi 03.02.2017 08.02.2017 20:47
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27.07.2014 30.07.2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 325 Wawel Kap 2018 E4 07.07.2018 31.07.2018 19:00
Rafał Podziński 298 korytarz kierunkowy 08.06.2017 08.06.2017 17:40
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10.06.2018 14.06.2018 11:06

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Bartłomiej Maciejewski Puchar Warszawy 2018 Macierowe Bagno (nocny) 06.10.2018 Zawody leśne 08.10.2018 19:26
Bartłomiej Maciejewski Puchar Warszawy 2018 (mistrzostwa Mazowsza) Macierowe Bagno 07.10.2018 Zawody leśne 08.10.2018 18:44
Bartłomiej Maciejewski Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (klasyk) 01.09.2018 Zawody leśne 03.09.2018 20:01
Bartłomiej Maciejewski Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (nocny) 01.09.2018 Zawody leśne 03.09.2018 20:01
Bartłomiej Maciejewski Puchar Najmłodszych 2017 Park Kultury Powsin (open) 18.06.2017 Zawody leśne 03.09.2018 19:12
Bartłomiej Maciejewski UNTS cup 2017 Radość (nocny) 09.09.2017 Zawody leśne 03.09.2018 18:49
Karol Galicz Z608 - MM sztafety 02.09.2018 Zawody - las 03.09.2018 13:05
Karol Galicz Z606 - WOM klasyk 01.09.2018 Zawody - las 03.09.2018 13:04
Karol Galicz TT - Cerkno 21.08.2018 Trening 03.09.2018 13:03
Karol Galicz Z605 - Cerkno Cup E5 26.08.2018 Zawody - las 03.09.2018 13:02

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07.02.2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09.05.2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07.09.2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19.07.2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14.03.2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07.05.2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06.05.2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05.05.2015 14:57
Paulina Faron Nie znam 2 Paulina 04.05.2015 17:54
Paulina Faron Knoso 1 Ania Morawska 04.05.2015 14:43