Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Możesz stworzyć swoją własną bazę map wpisując kod, którzy otrzymasz od administratora.

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17/04/2016 19/04/2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26/01/2014 26/01/2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02/05/2015 04/05/2015 12:20
Karol Galicz 637 Z608 - MM sztafety 02/09/2018 03/09/2018 13:05
Bartłomiej Maciejewski 40 Puchar Warszawy 2018 (mistrzostwa Mazowsza) Macierowe Bagno 07/10/2018 08/10/2018 18:44
Ania Morawska 24 MP - Średni 02/10/2016 04/10/2016 13:31
Bartosz Pawlak 69 Długi 03/02/2017 08/02/2017 20:47
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27/07/2014 30/07/2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 325 Wawel Kap 2018 E4 07/07/2018 31/07/2018 19:00
Rafał Podziński 298 korytarz kierunkowy 08/06/2017 08/06/2017 17:40
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10/06/2018 14/06/2018 11:06

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Bartłomiej Maciejewski Puchar Warszawy 2018 Macierowe Bagno (nocny) 06/10/2018 Zawody leśne 08/10/2018 19:26
Bartłomiej Maciejewski Puchar Warszawy 2018 (mistrzostwa Mazowsza) Macierowe Bagno 07/10/2018 Zawody leśne 08/10/2018 18:44
Bartłomiej Maciejewski Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (klasyk) 01/09/2018 Zawody leśne 03/09/2018 20:01
Bartłomiej Maciejewski Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (nocny) 01/09/2018 Zawody leśne 03/09/2018 20:01
Bartłomiej Maciejewski Puchar Najmłodszych 2017 Park Kultury Powsin (open) 18/06/2017 Zawody leśne 03/09/2018 19:12
Bartłomiej Maciejewski UNTS cup 2017 Radość (nocny) 09/09/2017 Zawody leśne 03/09/2018 18:49
Karol Galicz Z608 - MM sztafety 02/09/2018 Zawody - las 03/09/2018 13:05
Karol Galicz Z606 - WOM klasyk 01/09/2018 Zawody - las 03/09/2018 13:04
Karol Galicz TT - Cerkno 21/08/2018 Trening 03/09/2018 13:03
Karol Galicz Z605 - Cerkno Cup E5 26/08/2018 Zawody - las 03/09/2018 13:02

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07/02/2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09/05/2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07/09/2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19/07/2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14/03/2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07/05/2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06/05/2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05/05/2015 14:57
Paulina Faron Nie znam 2 Paulina 04/05/2015 17:54
Paulina Faron Knoso 1 Ania Morawska 04/05/2015 14:43