Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Możesz stworzyć swoją własną bazę map wpisując kod, którzy otrzymasz od administratora.

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17/04/2016 19/04/2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26/01/2014 26/01/2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02/05/2015 04/05/2015 12:20
Karol Galicz 620 Z592 - Tallinn O-Week 100 CP 29/07/2018 31/07/2018 13:56
Bartłomiej Maciejewski 18 tallin o-week pikknomm 2018 3 29/07/2018 31/07/2018 16:02
Ania Morawska 24 MP - Średni 02/10/2016 04/10/2016 13:31
Bartosz Pawlak 69 Długi 03/02/2017 08/02/2017 20:47
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27/07/2014 30/07/2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 325 Wawel Kap 2018 E4 07/07/2018 31/07/2018 19:00
Rafał Podziński 298 korytarz kierunkowy 08/06/2017 08/06/2017 17:40
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10/06/2018 14/06/2018 11:06

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Karol Galicz TT - Estonia 26/07/2018 Trening 01/08/2018 11:55
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E4 07/07/2018 Competitions 31/07/2018 19:00
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E2 05/07/2018 Competitions 31/07/2018 18:51
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E1 04/07/2018 Competitions 31/07/2018 18:42
Tadeusz Piłkowski Wawel Kupa Roki Sprynt 06/07/2018 Competitions 31/07/2018 18:36
Bartłomiej Maciejewski tallin o-week pikknomm 2018 3 29/07/2018 Zawody las 31/07/2018 16:02
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu Narcs A 11/08/2017 Zawody las 31/07/2018 14:56
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu 5 nap. 12/08/2017 Zawody las 31/07/2018 14:23
Karol Galicz Z592 - Tallinn O-Week 100 CP 29/07/2018 Zawody - las 31/07/2018 13:56
Karol Galicz Z591 - Tallinn O-Week Middle WRE 28/07/2018 Zawody - las 31/07/2018 13:55
Karol Galicz Z590 - Tallinn O-Week Sprint WRE 27/07/2018 Zawody - sprint 31/07/2018 13:53
Karol Galicz Z589 - GP SIlesia E3 22/07/2018 Zawody - las 31/07/2018 13:50
Karol Galicz Z588 - GP Silesia Sprint 21/07/2018 Zawody - las 31/07/2018 13:47
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu 4 nap. 11/08/2017 Zawody las 31/07/2018 13:42
Karol Galicz Z587 - GP Silesia E2 21/07/2018 Zawody - las 31/07/2018 13:39
Karol Galicz Z586 - GP Silesia E1 20/07/2018 Zawody - las 31/07/2018 13:38
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu 3 nap. 10/08/2017 Zawody las 31/07/2018 12:48
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu 2 nap. 08/08/2017 Zawody las 31/07/2018 12:53
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu 1 nap. 08/08/2017 Zawody las 31/07/2018 11:58
Bartłomiej Maciejewski Osiedle Ruda 2018 26/05/2018 Trening 31/07/2018 00:05

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07/02/2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09/05/2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07/09/2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19/07/2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14/03/2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07/05/2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06/05/2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05/05/2015 14:57
Paulina Faron Nie znam 2 Paulina 04/05/2015 17:54
Paulina Faron Knoso 1 Ania Morawska 04/05/2015 14:43