Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Możesz stworzyć swoją własną bazę map wpisując kod, którzy otrzymasz od administratora.

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17/04/2016 19/04/2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26/01/2014 26/01/2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02/05/2015 04/05/2015 12:20
Karol Galicz 684 Z650 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 07/04/2019 09/04/2019 11:08
Bartłomiej Maciejewski 72 Lubelskie rozpoczęcie sezonu 2019 24/03/2019 24/03/2019 20:27
Mikołaj Maciejewski 8 To nie jest park Skaryszewski 2 03/03/2019 04/03/2019 18:44
Ania Morawska 24 MP - Średni 02/10/2016 04/10/2016 13:31
Bartosz Pawlak 76 Swedish League 14/04/2019 17/04/2019 18:59
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27/07/2014 30/07/2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 345 Velikonoce ve Skalach 2019 E1 19/04/2019 20/04/2019 10:06
Rafał Podziński 322 choinka 22/12/2018 27/12/2018 21:30
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10/06/2018 14/06/2018 11:06

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Tadeusz Piłkowski Velikonoce ve Skalach 2019 E1 19/04/2019 Competitions 20/04/2019 10:06
Bartosz Pawlak Swedish League 14/04/2019 Zawody 17/04/2019 18:59
Bartosz Pawlak Norwegian Spring 07/04/2019 Zawody 13/04/2019 22:22
Bartosz Pawlak Norwegian Spring 06/04/2019 Zawody 13/04/2019 22:02
Bartosz Pawlak Wejście-wyjście 11/04/2019 Trening 13/04/2019 19:30
Bartosz Pawlak Interwały 11/04/2019 Trening 13/04/2019 19:18
Bartosz Pawlak Lidar WOC2019 12/04/2019 Trening 13/04/2019 19:09
Bartosz Pawlak Swedish League 13/04/2019 Zawody 13/04/2019 18:55
Karol Galicz Z609 - Z Mapą na Spacer 05/09/2018 Zawody - sprint 10/04/2019 15:48
Karol Galicz Z619 - Puchar Warszawy - middle 07/10/2018 Zawody - las 09/04/2019 12:50

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 24/03/2019 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 29/01/2019 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07/02/2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09/05/2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07/09/2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19/07/2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14/03/2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07/05/2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06/05/2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05/05/2015 14:57