Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Możesz stworzyć swoją własną bazę map wpisując kod, którzy otrzymasz od administratora.

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17/04/2016 19/04/2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26/01/2014 26/01/2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02/05/2015 04/05/2015 12:20
Karol Galicz 743 Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04/08/2019 09/08/2019 13:56
Bartłomiej Maciejewski 75 KMP 2019 sztafeta pokoleń 22/09/2019 30/09/2019 18:09
Mikołaj Maciejewski 13 KMP 2019 sztafeta pokoleń 21/09/2019 30/09/2019 17:39
Ania Morawska 24 MP - Średni 02/10/2016 04/10/2016 13:31
Bartosz Pawlak 77 Interwały 24/09/2019 24/09/2019 15:29
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27/07/2014 30/07/2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 346 KMP klasyk 11/05/2019 13/05/2019 21:53
Rafał Podziński 327 Wawel Cup E5 (handicap) 14/07/2019 15/07/2019 20:09
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10/06/2018 14/06/2018 11:06

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Bartłomiej Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 22/09/2019 Zawody middle/long 30/09/2019 18:09
Mikołaj Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 21/09/2019 Zawody 30/09/2019 17:39
Bartosz Pawlak Interwały 24/09/2019 Trening 24/09/2019 15:29
Karol Galicz Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:56
Karol Galicz Tallinn O-Week E3 - 100 CP run 03/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 16:27
Karol Galicz Tallinn O-Week E2 - sprint WRE 02/08/2019 Zawody - sprint 09/08/2019 16:27
Karol Galicz Tallinn O-Week E1 01/08/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:50
Karol Galicz TT - Laulasmaa (EST) 31/07/2019 Trening 09/08/2019 13:49
Karol Galicz O-Ringen E5 27/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:47
Karol Galicz O-Ringen E4 26/07/2019 Zawody - las 09/08/2019 13:45

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 24/03/2019 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 29/01/2019 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07/02/2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09/05/2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07/09/2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19/07/2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14/03/2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07/05/2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06/05/2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05/05/2015 14:57