RSS-feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Du kan oprette dit eget digitale kortarkiv ved op give adgangskoden som du får af administratoren.

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17-04-2016 19-04-2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26-01-2014 26-01-2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02-05-2015 04-05-2015 12:20
Karol Galicz 812 TT Coronavirus 13 - Nieporęt - Zachód easy run 30-03-2020 30-03-2020 23:31
Maciek Hewelt 1 Trening 5.05.2020 05-05-2020 05-05-2020 22:53
Kacper Kuca 17 KMP middle 2 05-09-2020 09-09-2020 15:12
Bartłomiej Maciejewski 91 Szybki Mózg 2020 E4 17-06-2020 18-06-2020 09:40
Mikołaj Maciejewski 16 TT Białobrzegi - Coronavirus 26-04-2020 26-04-2020 15:01
Ania Morawska 24 MP - Średni 02-10-2016 04-10-2016 13:31
Bartosz Pawlak 77 Interwały 24-09-2019 24-09-2019 15:29
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27-07-2014 30-07-2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 353 Białobrzegi covid-WRE 03-05-2020 04-05-2020 06:46
Rafał Podziński 327 Wawel Cup E5 (handicap) 14-07-2019 15-07-2019 20:09
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10-06-2018 14-06-2018 11:06

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Kacper Kuca KMP middle 2 05-09-2020 Trening 09-09-2020 15:12
Kacper Kuca KMP middle 1 05-09-2020 Trening 09-09-2020 15:02
Kacper Kuca Rumcajsovy Mile #1 18-07-2020 Trening 03-09-2020 16:01
Bartłomiej Maciejewski Szybki Mózg 2020 E4 17-06-2020 zawody sprint 18-06-2020 09:40
Kacper Kuca Olkusz Dołki 2 03-06-2020 Trening 03-06-2020 11:27
Kacper Kuca Olkusz Dołki 1 31-05-2020 Trening 03-06-2020 11:25
Bartłomiej Maciejewski TT Pętla Młocińska - one man relay - Coronavirus 21-05-2020 Trening 23-05-2020 13:00
Bartłomiej Maciejewski TT Niewiadoma Coronawirus - Debata II 17-05-2020 Trening 19-05-2020 15:27
Bartłomiej Maciejewski TT Komornica - Coronavirus 13-05-2020 Trening 19-05-2020 15:10
Bartłomiej Maciejewski TT Młodzieszyn zachód - middle - Coronavirus 09-05-2020 Trening 12-05-2020 12:54

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 24-03-2019 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 29-01-2019 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07-02-2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09-05-2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07-09-2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19-07-2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14-03-2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07-05-2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06-05-2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05-05-2015 14:57