Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Du kan oprette dit eget digitale kortarkiv ved op give adgangskoden som du får af administratoren.

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17-04-2016 19-04-2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26-01-2014 26-01-2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02-05-2015 04-05-2015 12:20
Karol Galicz 743 Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04-08-2019 09-08-2019 13:56
Bartłomiej Maciejewski 75 KMP 2019 sztafeta pokoleń 22-09-2019 30-09-2019 18:09
Mikołaj Maciejewski 13 KMP 2019 sztafeta pokoleń 21-09-2019 30-09-2019 17:39
Ania Morawska 24 MP - Średni 02-10-2016 04-10-2016 13:31
Bartosz Pawlak 77 Interwały 24-09-2019 24-09-2019 15:29
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27-07-2014 30-07-2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 352 GEZnO 2019 E2 kat.RX 10-11-2019 12-11-2019 20:35
Rafał Podziński 327 Wawel Cup E5 (handicap) 14-07-2019 15-07-2019 20:09
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10-06-2018 14-06-2018 11:06

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Tadeusz Piłkowski GEZnO 2019 E1 kat.RX 09-11-2019 Competitions 12-11-2019 20:40
Tadeusz Piłkowski GEZnO 2019 E2 kat.RX 10-11-2019 Competitions 12-11-2019 20:35
Tadeusz Piłkowski Puchar UNTS Warszawy 2019 05-10-2019 Competitions 04-11-2019 17:18
Tadeusz Piłkowski Puchar UNTS 2019 rerunik 04-11-2019 Trainings 04-11-2019 17:09
Tadeusz Piłkowski Podkurek 2019 26-10-2019 Trainings 28-10-2019 11:10
Tadeusz Piłkowski WOM middle 19-10-2019 Competitions 19-10-2019 16:22
Bartłomiej Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 22-09-2019 Zawody middle/long 30-09-2019 18:09
Mikołaj Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 21-09-2019 Zawody 30-09-2019 17:39
Bartosz Pawlak Interwały 24-09-2019 Trening 24-09-2019 15:29
Karol Galicz Tallinn O-Week E4 - middle WRE 04-08-2019 Zawody - las 09-08-2019 13:56

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 24-03-2019 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 29-01-2019 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07-02-2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09-05-2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07-09-2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19-07-2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14-03-2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07-05-2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06-05-2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05-05-2015 14:57