Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Du kan oprette dit eget digitale kortarkiv ved op give adgangskoden som du får af administratoren.

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17-04-2016 19-04-2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26-01-2014 26-01-2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02-05-2015 04-05-2015 12:20
Karol Galicz 620 Z592 - Tallinn O-Week 100 CP 29-07-2018 31-07-2018 13:56
Bartłomiej Maciejewski 18 tallin o-week pikknomm 2018 3 29-07-2018 31-07-2018 16:02
Ania Morawska 24 MP - Średni 02-10-2016 04-10-2016 13:31
Bartosz Pawlak 69 Długi 03-02-2017 08-02-2017 20:47
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27-07-2014 30-07-2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 325 Wawel Kap 2018 E4 07-07-2018 31-07-2018 19:00
Rafał Podziński 298 korytarz kierunkowy 08-06-2017 08-06-2017 17:40
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10-06-2018 14-06-2018 11:06

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Karol Galicz TT - Estonia 26-07-2018 Trening 01-08-2018 11:55
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E4 07-07-2018 Competitions 31-07-2018 19:00
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E2 05-07-2018 Competitions 31-07-2018 18:51
Tadeusz Piłkowski Wawel Kap 2018 E1 04-07-2018 Competitions 31-07-2018 18:42
Tadeusz Piłkowski Wawel Kupa Roki Sprynt 06-07-2018 Competitions 31-07-2018 18:36
Bartłomiej Maciejewski tallin o-week pikknomm 2018 3 29-07-2018 Zawody las 31-07-2018 16:02
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu Narcs A 11-08-2017 Zawody las 31-07-2018 14:56
Bartłomiej Maciejewski Hungaria kupa 2017 Orfu 5 nap. 12-08-2017 Zawody las 31-07-2018 14:23
Karol Galicz Z592 - Tallinn O-Week 100 CP 29-07-2018 Zawody - las 31-07-2018 13:56
Karol Galicz Z591 - Tallinn O-Week Middle WRE 28-07-2018 Zawody - las 31-07-2018 13:55

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07-02-2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09-05-2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07-09-2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19-07-2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14-03-2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07-05-2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06-05-2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05-05-2015 14:57
Paulina Faron Nie znam 2 Paulina 04-05-2015 17:54
Paulina Faron Knoso 1 Ania Morawska 04-05-2015 14:43