Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

You can create your own digital orienteering map archive by entering the access code provided by the administrator.

Users

Name Maps Last map Date Updated
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 17/04/2016 19/04/2016 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 26/01/2014 26/01/2014 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 02/05/2015 04/05/2015 12:20
Karol Galicz 638 TT - Niewiadoma 01/12/2018 03/12/2018 00:59
Bartłomiej Maciejewski 47 ZZTK Puchar Bielan Jeziora Zapadliska (bez dróg) 09/12/2018 10/12/2018 20:59
Mikołaj Maciejewski 5 ZZTK Puchar Bielan Jezioro Zapadliska (bez dróg) 09/12/2018 10/12/2018 21:40
Ania Morawska 24 MP - Średni 02/10/2016 04/10/2016 13:31
Bartosz Pawlak 69 Długi 03/02/2017 08/02/2017 20:47
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 27/07/2014 30/07/2014 08:44
Tadeusz Piłkowski 325 Wawel Kap 2018 E4 07/07/2018 31/07/2018 19:00
Rafał Podziński 319 interwały sztafetowe nocne 08/12/2018 11/12/2018 10:12
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 10/06/2018 14/06/2018 11:06

Last maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Date Category Updated
Rafał Podziński interwały sztafetowe nocne 08/12/2018 Training 11/12/2018 10:12
Rafał Podziński spokojny long 08/12/2018 Training 11/12/2018 09:59
Rafał Podziński interwał nr 4 07/12/2018 Training 11/12/2018 09:45
Rafał Podziński interwał nr 3 07/12/2018 Training 11/12/2018 09:40
Rafał Podziński interwał nr 2 07/12/2018 Training 11/12/2018 09:36
Rafał Podziński multi-O 05/12/2018 Training 10/12/2018 22:47
Bartłomiej Maciejewski ZZTK Puchar Bielan Jeziora Zapadliska (bez dróg) 09/12/2018 Trening 10/12/2018 20:59
Mikołaj Maciejewski ZZTK Puchar Bielan Jezioro Zapadliska (bez dróg) 09/12/2018 Trening 10/12/2018 21:40
Bartłomiej Maciejewski ZZTK Puchar Bielan Choszczówka (bez dróg) 08/12/2018 Trening 10/12/2018 20:43
Rafał Podziński micro 01/12/2018 Training 10/12/2018 19:07

Last commented maps 10 | 20 | 50 | all

Name Map Comments Last comment by Updated
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 07/02/2018 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 09/05/2017 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 07/09/2016 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 19/07/2016 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 14/03/2016 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 07/05/2015 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 06/05/2015 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 05/05/2015 14:57
Paulina Faron Nie znam 2 Paulina 04/05/2015 17:54
Paulina Faron Knoso 1 Ania Morawska 04/05/2015 14:43