Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Polskie archiwum map z zawodów i treningów

Hozd létre te is saját digitális térképtárad, a regisztárcióhoz szükségers kódot kérd az adminisztrátoltól.

Felhasználó

Név Térképek Utolsó térkép Dátum Frissítve
Sławomir Cygler 10 Roseisle Level C 2016-04-17 2016-04-19 01:12
Wojciech Dwojak 9 LiDAR-O 1 - Ślęża 2014-01-26 2014-01-26 15:49
Paulina Faron 7 Knoso 2015-05-02 2015-05-04 12:20
Karol Galicz 743 Tallinn O-Week E4 - middle WRE 2019-08-04 2019-08-09 13:56
Bartłomiej Maciejewski 75 KMP 2019 sztafeta pokoleń 2019-09-22 2019-09-30 18:09
Mikołaj Maciejewski 13 KMP 2019 sztafeta pokoleń 2019-09-21 2019-09-30 17:39
Ania Morawska 24 MP - Średni 2016-10-02 2016-10-04 13:31
Bartosz Pawlak 77 Interwały 2019-09-24 2019-09-24 15:29
Piotr Pietroń 10 XII Limanowa Cup 2014 - Etap 3 (K21E) 2014-07-27 2014-07-30 08:44
Tadeusz Piłkowski 352 GEZnO 2019 E2 kat.RX 2019-11-10 2019-11-12 20:35
Rafał Podziński 327 Wawel Cup E5 (handicap) 2019-07-14 2019-07-15 20:09
Fryderyk Marek Pryjma 53 MP sprint 2018-06-10 2018-06-14 11:06

Utolsó térképek 10 | 20 | 50 | mindenki

Név Térkép Dátum Típus Frissítve
Tadeusz Piłkowski GEZnO 2019 E1 kat.RX 2019-11-09 Competitions 2019-11-12 20:40
Tadeusz Piłkowski GEZnO 2019 E2 kat.RX 2019-11-10 Competitions 2019-11-12 20:35
Tadeusz Piłkowski Puchar UNTS Warszawy 2019 2019-10-05 Competitions 2019-11-04 17:18
Tadeusz Piłkowski Puchar UNTS 2019 rerunik 2019-11-04 Trainings 2019-11-04 17:09
Tadeusz Piłkowski Podkurek 2019 2019-10-26 Trainings 2019-10-28 11:10
Tadeusz Piłkowski WOM middle 2019-10-19 Competitions 2019-10-19 16:22
Bartłomiej Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 2019-09-22 Zawody middle/long 2019-09-30 18:09
Mikołaj Maciejewski KMP 2019 sztafeta pokoleń 2019-09-21 Zawody 2019-09-30 17:39
Bartosz Pawlak Interwały 2019-09-24 Trening 2019-09-24 15:29
Karol Galicz Tallinn O-Week E4 - middle WRE 2019-08-04 Zawody - las 2019-08-09 13:56

Utoljára kommentált térképek 10 | 20 | 50 | mindenki

Név Térkép Hozzászólások Utolsó hozzászóló Frissítve
Bartłomiej Maciejewski Wesolino 2019 finał 1 Karol Galicz 2019-03-24 22:48
Tadeusz Piłkowski Partille 100cp 1 Karol 2019-01-29 21:34
Fryderyk Marek Pryjma ABA w Falenicy vol2 1 Tadeusz Piłkowski 2018-02-07 03:37
Rafał Podziński GP Małopolski (klasyk) 1 Tadeusz Piłkowski 2017-05-09 00:30
Tadeusz Piłkowski Klubowe Mistrzostwa Polski 2016 klasyg 1 Karol Galicz 2016-09-07 02:13
Karol Galicz Z438 - GP Polonia - E2 1 drukarz 2016-07-19 20:19
Tadeusz Piłkowski Kubok Grodno Open 2015 sprint 3 Tadeusz Piłkowski 2016-03-14 13:21
Bartosz Pawlak Lipica Open E2 3 Bartosz Pawlak 2015-05-07 14:24
Paulina Faron Alljungen 1 Ania Morawska 2015-05-06 00:15
Paulina Faron Swedish League 1 Ania Morawska 2015-05-05 14:57