Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-strøm

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z518 - SEEOC Relay (27.08.2017)
Søndag 27 August 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
sztafety, etappe 1
Z517 - SEEOC Long WRE (26.08.2017)
Lørdag 26 August 2017
Żabljak / Pitomine 1:15000, MOF, Czarnogóra / Montene
klasyk / long
Z516 - SEEOC Middle WRE (25.08.2017)
Fredag 25 August 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
średni
Z514 - Hungaria Kupa E5 (12.08.2017)
Lørdag 12 August 2017
Szuado Domokos, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z513 - Hungaria Kupa E4 (11.08.2017)
Fredag 11 August 2017
Szuado Szarvas - kut 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
klasyk
Z512 - Hungaria Kupa night (10.08.2017)
Torsdag 10 August 2017
Orfu Kalap - Hegy, Hungaria Kupa, Węgry
nocny
Z511 - Hungaria Kupa E3 (10.08.2017)
Torsdag 10 August 2017
Szuado Nagy - to 1:7500, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z510 - Hungaria Kupa E2 (09.08.2017)
Onsdag 9 August 2017
Vizfo Szakadas 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z509 - Hungaria Kupa E1 - WRE long (08.08.2017)
Tirsdag 8 August 2017
Vizfo Nagy - ko - oldal 1:15000, Hungaria Kupa, Węgry
long
Z508 - Limanowa Cup E3 (31.07.2017)
Mandag 31 Juli 2017
Łysa Góra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni pościgowy|Resultat
Z507 - Limanowa Cup E2 (30.07.2017)
Søndag 30 Juli 2017
Stara Wieś - Cichoń 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk|Resultat
Z506 - Limanowa Cup E1 (29.07.2017)
Lørdag 29 Juli 2017
Ostra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni|Resultat
Z504 - O-Games E2 (26.07.2017)
Onsdag 26 Juli 2017
Trzebnica - Las Bukowy 1:10000, WKS Śląsk, Polska
średni
Z503 - O-Games E1 (25.07.2017)
Tirsdag 25 Juli 2017
Białe Błota 1:10000, WKS Śląsk, Polska
klasyk
Z502 - GP Silesia E4 (16.07.2017)
Søndag 16 Juli 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z501 - GP Silesia E3 (15.07.2017)
Lørdag 15 Juli 2017
Venusiny Misky 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z500 - GP Silesia E2 (14.07.2017)
Fredag 14 Juli 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
middle
Z499 - GP Silesia E1 (13.07.2017)
Torsdag 13 Juli 2017
Venusiny Misky 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z496 - PN - średni (17.06.2017)
Lørdag 17 Juni 2017
Hipodrom Stara Miłosna, UNTS Warszawa, Polska
średni
Z491 - KMP Sztafeta Pokoleń (21.05.2017)
Søndag 21 Mai 2017
Las Rydzyny 1:10000, UKS Azymut Pabianice, Polska
sztafeta pokoleń, etappe 1
Z489 - Warszawska Mila E2 (30.04.2017)
Søndag 30 April 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z488 - Warszawska Mila E1 (29.04.2017)
Lørdag 29 April 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z486 - Puchar UMCS (23.04.2017)
Søndag 23 April 2017
Parchatka S 1:10000, AZS Lublin, Polska
średni
Z485 - Puchar UMCS (22.04.2017)
Lørdag 22 April 2017
Parchatka N 1:10000, AZS Lublin, Polska
klasyk
Z484 - Gambit 2017 (17.04.2017)
Mandag 17 April 2017
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z483 - Mistrzostwa Polski Long  2017 (08.04.2017)
Lørdag 8 April 2017
Wzgórza Dylewskie 1:15000, OK! Sport, Polska
long
Z481 - TWG 2017 - Qualification - Middle (25.03.2017)
Lørdag 25 Mars 2017
Ciche Szczęście 1:10000, PZOS, Polska
średni
Z479 - ZAW-OR 2017 (19.03.2017)
Søndag 19 Mars 2017
Nieporęt 1:7500, HKT Trep, Polska
średni
Z474 - Wesolino E2 (04.02.2017)
Lørdag 4 Februar 2017
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni