Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS voog

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z535 - Podkurek (2017-10-29)
pühapäev 29 oktoober 2017
Malcanów 1:12500, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z532 - Lithuanian Cup - chasing start (2017-10-15)
pühapäev 15 oktoober 2017
Tarzanija 1:10000, OK Dainava, Litwa
chasing
Z531 - Lithuanian Cup - middle WRE (2017-10-14)
laupäev 14 oktoober 2017
Vidzgiris 1:10000, OK Dainava, Litwa
średni
Z529 - Polish Middle Distance Orienteering Championships (2017-10-08)
pühapäev 8 oktoober 2017
Bobrowe Skały 1:10000, MKS Paulinum Jelenia Góra, Polska
średni
Z528 - Polish Night Orienteering Championships (2017-10-07)
laupäev 7 oktoober 2017
Bobrowe Skały 1:15000, MKS Paulinum Jelenia Góra, Polska
nocny
Z527 - Suunto Games E2 - long (2017-10-01)
pühapäev 1 oktoober 2017
Magede 1:10000, Joka OK, Estonia
long
Z526 - Suunto Games E1 - long WRE (2017-09-30)
laupäev 30 september 2017
Magede 1:15000, Estonia
long
Z525 - Polish Championships - relay (2017-09-24)
pühapäev 24 september 2017
Sikorzyno II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
relay
Z524 - Polish Championships - long (2017-09-23)
laupäev 23 september 2017
Sikorzyno I 1:15000, UKS Siódemka Rumia, Polska
long
Z522 - UNTS Cup - middle (2017-09-10)
pühapäev 10 september 2017
Radość 1:10000, UNTS Warszawa, Polska
middle
Z521 - UNTS Cup Night (2017-09-09)
laupäev 9 september 2017
Radość 1:10000, UNTS Warszawa, Polska
night
Z518 - SEEOC Relay (2017-08-27)
pühapäev 27 august 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
sztafety, vahetus 1
Z517 - SEEOC Long WRE (2017-08-26)
laupäev 26 august 2017
Żabljak / Pitomine 1:15000, MOF, Czarnogóra / Montene
klasyk / long
Z516 - SEEOC Middle WRE (2017-08-25)
reede 25 august 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
średni
Z514 - Hungaria Kupa E5 (2017-08-12)
laupäev 12 august 2017
Szuado Domokos, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z513 - Hungaria Kupa E4 (2017-08-11)
reede 11 august 2017
Szuado Szarvas - kut 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
klasyk
Z512 - Hungaria Kupa night (2017-08-10)
neljapäev 10 august 2017
Orfu Kalap - Hegy, Hungaria Kupa, Węgry
nocny
Z511 - Hungaria Kupa E3 (2017-08-10)
neljapäev 10 august 2017
Szuado Nagy - to 1:7500, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z510 - Hungaria Kupa E2 (2017-08-09)
kolmapäev 9 august 2017
Vizfo Szakadas 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z509 - Hungaria Kupa E1 - WRE long (2017-08-08)
teisipäev 8 august 2017
Vizfo Nagy - ko - oldal 1:15000, Hungaria Kupa, Węgry
long
Z508 - Limanowa Cup E3 (2017-07-31)
esmaspäev 31 juuli 2017
Łysa Góra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni pościgowy|Tulemused
Z507 - Limanowa Cup E2 (2017-07-30)
pühapäev 30 juuli 2017
Stara Wieś - Cichoń 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk|Tulemused
Z506 - Limanowa Cup E1 (2017-07-29)
laupäev 29 juuli 2017
Ostra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni|Tulemused
Z504 - O-Games E2 (2017-07-26)
kolmapäev 26 juuli 2017
Trzebnica - Las Bukowy 1:10000, WKS Śląsk, Polska
średni
Z503 - O-Games E1 (2017-07-25)
teisipäev 25 juuli 2017
Białe Błota 1:10000, WKS Śląsk, Polska
klasyk
Z502 - GP Silesia E4 (2017-07-16)
pühapäev 16 juuli 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z501 - GP Silesia E3 (2017-07-15)
laupäev 15 juuli 2017
Venusiny Misky 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z500 - GP Silesia E2 (2017-07-14)
reede 14 juuli 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
middle
Z499 - GP Silesia E1 (2017-07-13)
neljapäev 13 juuli 2017
Venusiny Misky 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z496 - PN - średni (2017-06-17)
laupäev 17 juuni 2017
Hipodrom Stara Miłosna, UNTS Warszawa, Polska
średni
Z491 - KMP Sztafeta Pokoleń (2017-05-21)
pühapäev 21 mai 2017
Las Rydzyny 1:10000, UKS Azymut Pabianice, Polska
sztafeta pokoleń, vahetus 1
Z489 - Warszawska Mila E2 (2017-04-30)
pühapäev 30 aprill 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z488 - Warszawska Mila E1 (2017-04-29)
laupäev 29 aprill 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z486 - Puchar UMCS (2017-04-23)
pühapäev 23 aprill 2017
Parchatka S 1:10000, AZS Lublin, Polska
średni
Z485 - Puchar UMCS (2017-04-22)
laupäev 22 aprill 2017
Parchatka N 1:10000, AZS Lublin, Polska
klasyk
Z484 - Gambit 2017 (2017-04-17)
esmaspäev 17 aprill 2017
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z483 - Mistrzostwa Polski Long  2017 (2017-04-08)
laupäev 8 aprill 2017
Wzgórza Dylewskie 1:15000, OK! Sport, Polska
long
Z481 - TWG 2017 - Qualification - Middle (2017-03-25)
laupäev 25 märts 2017
Ciche Szczęście 1:10000, PZOS, Polska
średni
Z479 - ZAW-OR 2017 (2017-03-19)
pühapäev 19 märts 2017
Nieporęt 1:7500, HKT Trep, Polska
średni
Z477 - Wesolino (2017-03-04)
laupäev 4 märts 2017
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
scorelauf
Z474 - Wesolino E2 (2017-02-04)
laupäev 4 veebruar 2017
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni