Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z529 - Polish Middle Distance Orienteering Championships (08-10-2017)
Dimanche 8 Octobre 2017
Bobrowe Skały 1:10000, MKS Paulinum Jelenia Góra, Polska
średni
Z528 - Polish Night Orienteering Championships (07-10-2017)
Samedi 7 Octobre 2017
Bobrowe Skały 1:15000, MKS Paulinum Jelenia Góra, Polska
nocny
Z518 - SEEOC Relay (27-08-2017)
Dimanche 27 Août 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
sztafety, relais 1
Z517 - SEEOC Long WRE (26-08-2017)
Samedi 26 Août 2017
Żabljak / Pitomine 1:15000, MOF, Czarnogóra / Montene
klasyk / long
Z516 - SEEOC Middle WRE (25-08-2017)
Vendredi 25 Août 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
średni
Z514 - Hungaria Kupa E5 (12-08-2017)
Samedi 12 Août 2017
Szuado Domokos, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z513 - Hungaria Kupa E4 (11-08-2017)
Vendredi 11 Août 2017
Szuado Szarvas - kut 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
klasyk
Z512 - Hungaria Kupa night (10-08-2017)
Jeudi 10 Août 2017
Orfu Kalap - Hegy, Hungaria Kupa, Węgry
nocny
Z511 - Hungaria Kupa E3 (10-08-2017)
Jeudi 10 Août 2017
Szuado Nagy - to 1:7500, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z510 - Hungaria Kupa E2 (09-08-2017)
Mercredi 9 Août 2017
Vizfo Szakadas 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z509 - Hungaria Kupa E1 - WRE long (08-08-2017)
Mardi 8 Août 2017
Vizfo Nagy - ko - oldal 1:15000, Hungaria Kupa, Węgry
long
Z508 - Limanowa Cup E3 (31-07-2017)
Lundi 31 Juillet 2017
Łysa Góra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni pościgowy|Résultats
Z507 - Limanowa Cup E2 (30-07-2017)
Dimanche 30 Juillet 2017
Stara Wieś - Cichoń 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk|Résultats
Z506 - Limanowa Cup E1 (29-07-2017)
Samedi 29 Juillet 2017
Ostra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni|Résultats
Z504 - O-Games E2 (26-07-2017)
Mercredi 26 Juillet 2017
Trzebnica - Las Bukowy 1:10000, WKS Śląsk, Polska
średni
Z503 - O-Games E1 (25-07-2017)
Mardi 25 Juillet 2017
Białe Błota 1:10000, WKS Śląsk, Polska
klasyk
Z502 - GP Silesia E4 (16-07-2017)
Dimanche 16 Juillet 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z501 - GP Silesia E3 (15-07-2017)
Samedi 15 Juillet 2017
Venusiny Misky 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z500 - GP Silesia E2 (14-07-2017)
Vendredi 14 Juillet 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
middle
Z499 - GP Silesia E1 (13-07-2017)
Jeudi 13 Juillet 2017
Venusiny Misky 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z496 - PN - średni (17-06-2017)
Samedi 17 Juin 2017
Hipodrom Stara Miłosna, UNTS Warszawa, Polska
średni
Z491 - KMP Sztafeta Pokoleń (21-05-2017)
Dimanche 21 Mai 2017
Las Rydzyny 1:10000, UKS Azymut Pabianice, Polska
sztafeta pokoleń, relais 1
Z489 - Warszawska Mila E2 (30-04-2017)
Dimanche 30 Avril 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z488 - Warszawska Mila E1 (29-04-2017)
Samedi 29 Avril 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z486 - Puchar UMCS (23-04-2017)
Dimanche 23 Avril 2017
Parchatka S 1:10000, AZS Lublin, Polska
średni
Z485 - Puchar UMCS (22-04-2017)
Samedi 22 Avril 2017
Parchatka N 1:10000, AZS Lublin, Polska
klasyk
Z484 - Gambit 2017 (17-04-2017)
Lundi 17 Avril 2017
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z483 - Mistrzostwa Polski Long  2017 (08-04-2017)
Samedi 8 Avril 2017
Wzgórza Dylewskie 1:15000, OK! Sport, Polska
long
Z481 - TWG 2017 - Qualification - Middle (25-03-2017)
Samedi 25 Mars 2017
Ciche Szczęście 1:10000, PZOS, Polska
średni
Z479 - ZAW-OR 2017 (19-03-2017)
Dimanche 19 Mars 2017
Nieporęt 1:7500, HKT Trep, Polska
średni
Z474 - Wesolino E2 (04-02-2017)
Samedi 4 Février 2017
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni