Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z535 - Podkurek (2017-10-29)
Domingo 29 Octubre 2017
Malcanów 1:12500, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z532 - Lithuanian Cup - chasing start (2017-10-15)
Domingo 15 Octubre 2017
Tarzanija 1:10000, OK Dainava, Litwa
chasing
Z531 - Lithuanian Cup - middle WRE (2017-10-14)
Sábado 14 Octubre 2017
Vidzgiris 1:10000, OK Dainava, Litwa
średni
Z529 - Polish Middle Distance Orienteering Championships (2017-10-08)
Domingo 8 Octubre 2017
Bobrowe Skały 1:10000, MKS Paulinum Jelenia Góra, Polska
średni
Z528 - Polish Night Orienteering Championships (2017-10-07)
Sábado 7 Octubre 2017
Bobrowe Skały 1:15000, MKS Paulinum Jelenia Góra, Polska
nocny
Z527 - Suunto Games E2 - long (2017-10-01)
Domingo 1 Octubre 2017
Magede 1:10000, Joka OK, Estonia
long
Z526 - Suunto Games E1 - long WRE (2017-09-30)
Sábado 30 Septiembre 2017
Magede 1:15000, Estonia
long
Z525 - Polish Championships - relay (2017-09-24)
Domingo 24 Septiembre 2017
Sikorzyno II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
relay
Z524 - Polish Championships - long (2017-09-23)
Sábado 23 Septiembre 2017
Sikorzyno I 1:15000, UKS Siódemka Rumia, Polska
long
Z522 - UNTS Cup - middle (2017-09-10)
Domingo 10 Septiembre 2017
Radość 1:10000, UNTS Warszawa, Polska
middle
Z521 - UNTS Cup Night (2017-09-09)
Sábado 9 Septiembre 2017
Radość 1:10000, UNTS Warszawa, Polska
night
Z518 - SEEOC Relay (2017-08-27)
Domingo 27 Agosto 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
sztafety, posta 1
Z517 - SEEOC Long WRE (2017-08-26)
Sábado 26 Agosto 2017
Żabljak / Pitomine 1:15000, MOF, Czarnogóra / Montene
klasyk / long
Z516 - SEEOC Middle WRE (2017-08-25)
Viernes 25 Agosto 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
średni
Z514 - Hungaria Kupa E5 (2017-08-12)
Sábado 12 Agosto 2017
Szuado Domokos, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z513 - Hungaria Kupa E4 (2017-08-11)
Viernes 11 Agosto 2017
Szuado Szarvas - kut 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
klasyk
Z512 - Hungaria Kupa night (2017-08-10)
Jueves 10 Agosto 2017
Orfu Kalap - Hegy, Hungaria Kupa, Węgry
nocny
Z511 - Hungaria Kupa E3 (2017-08-10)
Jueves 10 Agosto 2017
Szuado Nagy - to 1:7500, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z510 - Hungaria Kupa E2 (2017-08-09)
Miércoles 9 Agosto 2017
Vizfo Szakadas 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z509 - Hungaria Kupa E1 - WRE long (2017-08-08)
Martes 8 Agosto 2017
Vizfo Nagy - ko - oldal 1:15000, Hungaria Kupa, Węgry
long
Z508 - Limanowa Cup E3 (2017-07-31)
Lunes 31 Julio 2017
Łysa Góra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni pościgowy|Resultados
Z507 - Limanowa Cup E2 (2017-07-30)
Domingo 30 Julio 2017
Stara Wieś - Cichoń 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk|Resultados
Z506 - Limanowa Cup E1 (2017-07-29)
Sábado 29 Julio 2017
Ostra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni|Resultados
Z504 - O-Games E2 (2017-07-26)
Miércoles 26 Julio 2017
Trzebnica - Las Bukowy 1:10000, WKS Śląsk, Polska
średni
Z503 - O-Games E1 (2017-07-25)
Martes 25 Julio 2017
Białe Błota 1:10000, WKS Śląsk, Polska
klasyk
Z502 - GP Silesia E4 (2017-07-16)
Domingo 16 Julio 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z501 - GP Silesia E3 (2017-07-15)
Sábado 15 Julio 2017
Venusiny Misky 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z500 - GP Silesia E2 (2017-07-14)
Viernes 14 Julio 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
middle
Z499 - GP Silesia E1 (2017-07-13)
Jueves 13 Julio 2017
Venusiny Misky 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z496 - PN - średni (2017-06-17)
Sábado 17 Junio 2017
Hipodrom Stara Miłosna, UNTS Warszawa, Polska
średni
Z491 - KMP Sztafeta Pokoleń (2017-05-21)
Domingo 21 Mayo 2017
Las Rydzyny 1:10000, UKS Azymut Pabianice, Polska
sztafeta pokoleń, posta 1
Z489 - Warszawska Mila E2 (2017-04-30)
Domingo 30 Abril 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z488 - Warszawska Mila E1 (2017-04-29)
Sábado 29 Abril 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z486 - Puchar UMCS (2017-04-23)
Domingo 23 Abril 2017
Parchatka S 1:10000, AZS Lublin, Polska
średni
Z485 - Puchar UMCS (2017-04-22)
Sábado 22 Abril 2017
Parchatka N 1:10000, AZS Lublin, Polska
klasyk
Z484 - Gambit 2017 (2017-04-17)
Lunes 17 Abril 2017
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z483 - Mistrzostwa Polski Long  2017 (2017-04-08)
Sábado 8 Abril 2017
Wzgórza Dylewskie 1:15000, OK! Sport, Polska
long
Z481 - TWG 2017 - Qualification - Middle (2017-03-25)
Sábado 25 Marzo 2017
Ciche Szczęście 1:10000, PZOS, Polska
średni
Z479 - ZAW-OR 2017 (2017-03-19)
Domingo 19 Marzo 2017
Nieporęt 1:7500, HKT Trep, Polska
średni
Z477 - Wesolino (2017-03-04)
Sábado 4 Marzo 2017
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
scorelauf
Z474 - Wesolino E2 (2017-02-04)
Sábado 4 Febrero 2017
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni