Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Puchar Warszawy 2018 Macierowe Bagno (nocny) (06/10/2018)
Saturday 6 October 2018
Category: Zawody leśne
Polska
night|Results
Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (sztafety) (02/09/2018)
Sunday 2 September 2018
Category: Zawody leśne
Polska
Leg 1
Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (nocny) (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Category: Zawody leśne
Polska
Mistrzostwa Mazowsza 2018 Anielin (klasyk) (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Category: Zawody leśne
Polska
Cerkno cup 2018 5.day Lome-Na Ravni (26/08/2018)
Sunday 26 August 2018
Category: Zawody leśne
Słowenia
Cerkno cup 2018 4.day Cerkno 3 (25/08/2018)
Saturday 25 August 2018
Category: zawody miejskie
Słowenia
sprint
Cerkno cup 2018 2.day Lome-Klavzar (23/08/2018)
Thursday 23 August 2018
Category: Zawody leśne
Słowenia
Cerkno cup 2018 1.day Cajnar (22/08/2018)
Wednesday 22 August 2018
Category: Zawody leśne
Słowenia
middle
trening Cerkno cup 2018 Rupe (21/08/2018)
Tuesday 21 August 2018
Category: Trening
Słowenia
middle
Hungary cup 2018 5.day Uzsa-Kelet (20/08/2018)
Monday 20 August 2018
Category: Zawody leśne
Węgry
Hungary cup 2018 4.day Uzsa-Nyugat (19/08/2018)
Sunday 19 August 2018
Category: Zawody leśne
Węgry
Hungary cup 2018 3.day Tapolca (18/08/2018)
Saturday 18 August 2018
Category: zawody miejskie
Węgry
sprint
Hungary cup 2018 Tapolca-9Y (nocny) (17/08/2018)
Friday 17 August 2018
Category: zawody miejskie
Węgry
Hungary cup 2018 2.day Csilla-Del (17/08/2018)
Friday 17 August 2018
Category: Zawody leśne
Węgry
Hungary cup 2018 1.day Csilla-1 (16/08/2018)
Thursday 16 August 2018
Category: Zawody leśne
Węgry
trening Hungary cup 2018 Viszlo (15/08/2018)
Wednesday 15 August 2018
Category: Trening
Węgry
tallin o-week 2018 3.day pikknomm (29/07/2018)
Sunday 29 July 2018
Category: Zawody leśne
Estonia
middle
tallin o-week 2018 2.day pikknomm (28/07/2018)
Saturday 28 July 2018
Category: Zawody leśne
Estonia
long
tallin o-week 2018 1.day Rotermanni (27/07/2018)
Friday 27 July 2018
Category: zawody miejskie
Estonia
sprint
trening Kalevi-Llva (26/07/2018)
Thursday 26 July 2018
Category: Trening
Estonia
middle
szybki mózg Park Polskich Wynalazców (20/06/2018)
Wednesday 20 June 2018
Category: zawody miejskie
Polska
sprint
trening Młociny (17.06.2018) (17/06/2018)
Sunday 17 June 2018
Category: Trening
Polska
trening Młociny (14.06.2018) (14/06/2018)
Thursday 14 June 2018
Category: Trening
Polska
szkolne mistrzostwa Warszawy Stara miłosna-SP 385 (06/06/2018)
Wednesday 6 June 2018
Category: zawody miejskie
Polska
sprint
puchar najmłodszych 2018 Stary Ochędzyn (sztafety) (03/06/2018)
Sunday 3 June 2018
Category: Zawody leśne
Polska
Leg 1
puchar najmłodszych 2018 Zdżarski las (02/06/2018)
Saturday 2 June 2018
Category: Zawody leśne
Polska
long
puchar najmłodszych 2018 park 1 osiedle sokolniki (01/06/2018)
Friday 1 June 2018
Category: zawody miejskie
Polska
sprint
trening Osiedle Ruda (trasa B) (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Trening
Polska
sprint
trening Osiedle Ruda (trasa A) (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Trening
Polska
sprint
trening Osiedle Ruda (trasa D) (26/05/2018)
Saturday 26 May 2018
Category: Trening
Polska
sprint