Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Siemanko!

Poniżej możecie obczaić mapki z zawodów i treningów BnO, w których brałem udział. :)

korytarz kierunkowy (08/06/2017)
Thursday 8 June 2017
Category: Training
Modrzew, Polska
mix w gradzie (01/06/2017)
Thursday 1 June 2017
Category: Training
Finlandia
interwały ze startów masowych (31/05/2017)
Wednesday 31 May 2017
Category: Training
Finlandia
middle (30/05/2017)
Tuesday 30 May 2017
Category: Training
Finlandia
mix (29/05/2017)
Monday 29 May 2017
mix
Category: Training
Finlandia
traska (29/05/2017)
Monday 29 May 2017
Category: Training
Finlandia
middle (28/05/2017)
Sunday 28 May 2017
Category: Training
Finlandia
w dwóch częściach (8. PK)
mix (27/05/2017)
Saturday 27 May 2017
mix
Category: Training
Finlandia
traska (27/05/2017)
Saturday 27 May 2017
Category: Training
Finlandia
mix (25/05/2017)
Thursday 25 May 2017
mix
Category: Training
Rydzyny, Polska
KMP sztafeta pokoleń (I zm.) (21/05/2017)
Sunday 21 May 2017
Category: Competition
Rydzyny, Polska
KMP klasyk (20/05/2017)
Saturday 20 May 2017
Category: Competition
Rydzyny, Polska
trening pod KMP (18/05/2017)
Thursday 18 May 2017
Category: Training
Dłutówek, Polska
długie i krótkie przebiegi (16/05/2017)
Tuesday 16 May 2017
Category: Training
Las Łagiewnicki, Polska
Zebricek B Cechy - middle (14/05/2017)
Sunday 14 May 2017
Category: Competition
Druzcov, Czechy
Zebricek B Cechy - long (13/05/2017)
Saturday 13 May 2017
Category: Competition
Druzcov, Czechy
GP Małopolski (klasyk) (07/05/2017)
Sunday 7 May 2017
Category: Competition
Kleszczów, Polska
GP Małopolski (middle) (06/05/2017)
Saturday 6 May 2017
Category: Competition
Zabierzów, Polska
GP Mazowsza E3 (100 cp race) (03/05/2017)
Wednesday 3 May 2017
Category: Competition
Warszawa Choszczówka, Polska
10Mila (8. zmiana) (30/04/2017)
Sunday 30 April 2017
Category: Competition
Partille, Szwecja
trening przed Tio (29/04/2017)
Saturday 29 April 2017
Category: Training
Bjornasbergen, Szwecja
middle (26/04/2017)
Wednesday 26 April 2017
Category: Training
Szwecja
interwały (26/04/2017)
Wednesday 26 April 2017
Category: Training
Lunsen, Szwecja
długi mix (25/04/2017)
Tuesday 25 April 2017
Category: Training
Finlandia
klasyk (24/04/2017)
Monday 24 April 2017
Category: Training
Finlandia
korytarz (23/04/2017)
Sunday 23 April 2017
Category: Training
Finlandia
traska (23/04/2017)
Sunday 23 April 2017
Category: Training
Finlandia
warstwicówka (22/04/2017)
Saturday 22 April 2017
Category: Training
Finlandia
5. interwał (22/04/2017)
Saturday 22 April 2017
Category: Training
Finlandia
luz
4 interwały (22/04/2017)
Saturday 22 April 2017
Category: Training
Finlandia
w-w i trasa (21/04/2017)
Friday 21 April 2017
Category: Training
Finlandia
traska (20/04/2017)
Thursday 20 April 2017
Category: Training
Finlandia
od tyłu
middle (20/04/2017)
Thursday 20 April 2017
Category: Training
Finlandia
mix (19/04/2017)
Wednesday 19 April 2017
mix
Category: Training
Finlandia
mix #jebacsprinty (29/03/2017)
Wednesday 29 March 2017
Category: Training
Arturówek/Łodzianka, Polska
wejście-wyjście (28/03/2017)
Tuesday 28 March 2017
Category: Training
Chechło, Polska
korytarz (28/03/2017)
Tuesday 28 March 2017
Category: Training
Chechło, Polska
długi mix (27/03/2017)
Monday 27 March 2017
Category: Training
Ślęża, Polska
kwalifikacje do TWG - sprint #2, cz. II (26/03/2017)
Sunday 26 March 2017
Category: Competition
Świdnica, Polska
kwalifikacje do TWG - sprint #2, cz. I (26/03/2017)
Sunday 26 March 2017
Category: Competition
Świdnica, Polska
kwalifikacje do TWG - middle (25/03/2017)
Saturday 25 March 2017
Category: Competition
Ciche Szczęście, Polska
kwalifikacje do TWG - sprint #1 (24/03/2017)
Friday 24 March 2017
Category: Competition
Złotoryja, Polska
2 sprinty (21/03/2017)
Tuesday 21 March 2017
Category: Training
Stare Miasto Łódź, Polska
Friday 17 March 2017
Category: Training
Veliki dol, Słowenia
interwał A (16/03/2017)
Thursday 16 March 2017
Category: Training
Lipica, Słowenia
interwał F (16/03/2017)
Thursday 16 March 2017
Category: Training
Lipica, Słowenia
od tylca pobiegłem przypadkiem
interwał E (16/03/2017)
Thursday 16 March 2017
Category: Training
Lipica, Słowenia
interwał D (16/03/2017)
Thursday 16 March 2017
Category: Training
Lipica, Słowenia
interwał C (16/03/2017)
Thursday 16 March 2017
Category: Training
Lipica, Słowenia
interwał B (16/03/2017)
Thursday 16 March 2017
Category: Training
Lipica, Słowenia
Lipica Open E5 - middle (15/03/2017)
Wednesday 15 March 2017
Category: Competition
Presnica, Słowenia
Lipica Open E4 - skrócony long (14/03/2017)
Tuesday 14 March 2017
Category: Competition
Vahta, Słowenia
Lipica Open E3 - middle (13/03/2017)
Monday 13 March 2017
Category: Competition
Krajna vas, Słowenia
Lipica Open E2 - long (12/03/2017)
Sunday 12 March 2017
Category: Competition
Veliki dol, Słowenia
Lipica Open E1 - middle (11/03/2017)
Saturday 11 March 2017
Category: Competition
Divaska jama, Słowenia
CHASE model - final (08/03/2017)
Wednesday 8 March 2017
Category: Competition
Vico del Gargano, Włochy
na 1. PK pobiegłem za 7., a nie przed
CHASE model - semifinal (08/03/2017)
Wednesday 8 March 2017
Category: Competition
Vico del Gargano, Włochy
pamięciówka w parach (cz. II) (07/03/2017)
Tuesday 7 March 2017
Category: Training
Ischitella, Włochy
pamięciówka w parach (cz. I) (07/03/2017)
Tuesday 7 March 2017
Category: Training
Ischitella, Włochy
ja na nieparzyste, Olej na parzyste
slope (07/03/2017)
Tuesday 7 March 2017
Category: Training
Foresta Umbra, Włochy
NORT model - final, mass start (cz. II) (06/03/2017)
Monday 6 March 2017
Category: Competition
Peschici, Włochy
NORT model - final, mass start (cz. I) (06/03/2017)
Monday 6 March 2017
Category: Competition
Peschici, Włochy
na 4. PK z lewej biegłem - mega wąską uliczką!
NORT model - semifinal, mass start (cz. II) (06/03/2017)
Monday 6 March 2017
Category: Competition
Peschici, Włochy
NORT model - semifinal, mass start (cz. I) (06/03/2017)
Monday 6 March 2017
Category: Competition
Peschici, Włochy
sprint qual (06/03/2017)
Monday 6 March 2017
Category: Competition
Vieste, Włochy
model event (cz. II) (05/03/2017)
Sunday 5 March 2017
Category: Training
Rodi Garganico, Włochy
model event (cz. I) (05/03/2017)
Sunday 5 March 2017
Category: Training
Rodi Garganico, Włochy
sprint marathon (04/03/2017)
Saturday 4 March 2017
Category: Training
Monte Sant'Angelo, Włochy
long legs (04/03/2017)
Saturday 4 March 2017
Category: Training
Foresta Umbra, Włochy
POM E4 - long, handicap (28/02/2017)
Tuesday 28 February 2017
Category: Competition
Entre-Ribeiras e Coutadas, Portugalia
POM E3 - middle WRE (27/02/2017)
Monday 27 February 2017
Category: Competition
Entre-Ribeiras e Coutadas, Portugalia
POM E2 - long (26/02/2017)
Sunday 26 February 2017
Category: Competition
Aldeia da Mata, Portugalia
od 1. PK bez kompasu
POM night sprint (25/02/2017)
Saturday 25 February 2017
Category: Competition
Alter do Chao, Portugalia
POM E1 - middle (25/02/2017)
Saturday 25 February 2017
Category: Competition
Aldeia da Mata, Portugalia
interwały startowe (24/02/2017)
Friday 24 February 2017
Category: Training
Arez, Portugalia
mix (23/02/2017)
Thursday 23 February 2017
mix
Category: Training
Quinta das Lavandas, Portugalia
mikrosprint nr 2 (23/02/2017)
Thursday 23 February 2017
Category: Training
Herdade do Pereiro, Portugalia
mikrosprint nr 1 (23/02/2017)
Thursday 23 February 2017
Category: Training
Herdade do Pereiro, Portugalia
mix (22/02/2017)
Wednesday 22 February 2017
mix
Category: Training
Lage do Meio Dia, Portugalia
wejście-wyjście (22/02/2017)
Wednesday 22 February 2017
Category: Training
Carapinha, Portugalia
be offensive (22/02/2017)
Wednesday 22 February 2017
Category: Training
Carapinha, Portugalia
korytarz Thierry'ego (20/02/2017)
Monday 20 February 2017
Category: Training
Barragem da Povoa e Meadas, Portugalia
nocny (19/02/2017)
Sunday 19 February 2017
Category: Training
Lapa, Portugalia
mix (19/02/2017)
Sunday 19 February 2017
mix
Category: Training
Lage do Meio Dia E, Portugalia
wejście-wyjście (17/02/2017)
Friday 17 February 2017
Category: Training
Monte Gordo East, Portugalia
6. interwał (16/02/2017)
Thursday 16 February 2017
Category: Training
Monte Gordo East, Portugalia
5. interwał (16/02/2017)
Thursday 16 February 2017
Category: Training
Monte Gordo East, Portugalia
4. interwał (16/02/2017)
Thursday 16 February 2017
Category: Training
Monte Gordo East, Portugalia
3. interwał (16/02/2017)
Thursday 16 February 2017
Category: Training
Monte Gordo East, Portugalia
2. interwał (16/02/2017)
Thursday 16 February 2017
Category: Training
Monte Gordo East, Portugalia
1. interwał (16/02/2017)
Thursday 16 February 2017
Category: Training
Monte Gordo East, Portugalia
Zarośnięty kompletnie teren, punkty źle stało - nie dało się biegać. Podobnie interwał nr 2...
middle (14/02/2017)
Tuesday 14 February 2017
Category: Training
Cartaya, Hiszpania
mix (14/02/2017)
Tuesday 14 February 2017
mix
Category: Training
Pinares de Punta Umbria, Hiszpania
liniówka (12/02/2017)
Sunday 12 February 2017
Category: Training
Monte Gordo West, Portugalia
traska (09/02/2017)
Thursday 9 February 2017
Category: Training
Lagoa da Ervedeira, Portugalia
warstwicówka (07/02/2017)
Tuesday 7 February 2017
Category: Training
Praia da Vieira, Portugalia
mix (06/02/2017)
Monday 6 February 2017
mix
Category: Training
Leirosa, Portugalia
sztafety z kadrą Portugalii (IV zm.) (05/02/2017)
Sunday 5 February 2017
Category: Training
Praia da Vieira, Portugalia
sztafety z kadrą Portugalii (II zm.) (05/02/2017)
Sunday 5 February 2017
Category: Competition
Praia da Vieira, Portugalia
mix z kadrą Portugalii (04/02/2017)
Saturday 4 February 2017
Category: Training
Dunas da Rainha, Portugalia
mix (03/02/2017)
Friday 3 February 2017
mix
Category: Training
Dunas da Rainha South, Portugalia
AMBA FATIMA
nocny korytarz 25m (02/02/2017)
Thursday 2 February 2017
Category: Training
Facho, Portugalia
counter-clockwise
wejście-wyjście (bez kompasu) (02/02/2017)
Thursday 2 February 2017
Category: Training
Paredes, Portugalia
middle (02/02/2017)
Thursday 2 February 2017
Category: Training
Paredes, Portugalia
interwały 5x1km (cz. II) (01/02/2017)
Wednesday 1 February 2017
Category: Training
Dunas da Rainha, Portugalia
interwały 5x1km (cz. I) (01/02/2017)
Wednesday 1 February 2017
Category: Training
Dunas da Rainha, Portugalia
stawianie PK (01/02/2017)
Wednesday 1 February 2017
Category: Training
Dunas da Rainha, Portugalia
long (01/02/2017)
Wednesday 1 February 2017
Category: Training
Facho, Portugalia
Miałem ciut inną trasę niż ta tutaj, dlatego m.in. 16. PK w innym miejscu.
nocny na warstwicy (31/01/2017)
Tuesday 31 January 2017
Category: Training
Praia da Vieira, Portugalia
przed 2. PK zaczęła się dżungla - byłem pewien, że jej nie znalazłem, ustawiłem po prostu azymut na zachód, żeby wyjść...
mikrosprint (31/01/2017)
Tuesday 31 January 2017
Category: Training
Osso da Baleia, Portugalia
warstwicówka (31/01/2017)
Tuesday 31 January 2017
Category: Training
Osso da Baleia, Portugalia
korytarz 25m (31/01/2017)
Tuesday 31 January 2017
Category: Training
Osso da Baleia, Portugalia
counter-clockwise
mix w śniegu (cz. II) (29/01/2017)
Sunday 29 January 2017
Category: Training
Dłutówek, Polska
wykroty i to ciemniejsze zielone wyebało
mix w śniegu (cz. I) (29/01/2017)
Sunday 29 January 2017
Category: Training
Dłutówek, Polska
wykroty wyjebało po konwersji
nocny (15/01/2017)
Sunday 15 January 2017
Category: Training
Kraków-Tyniec, Polska
biegane od tyłu