Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS akis

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z608 - MM sztafety  (02/09/2018)
Pazar 2 Eylül 2018
Anielin 2018 1:10000, OK! Sport, Polska
sztafety
Z606 - WOM klasyk (01/09/2018)
Cumartesi 1 Eylül 2018
Anielin 2018 1:10000, OK! Sport, Polska
klasyk
Z605 - Cerkno Cup E5 (26/08/2018)
Pazar 26 Agustos 2018
Lome - na Ravni, OK Azimut, Słowenia
średni
Z603 - Cerkno Cup E3 - long WRE (24/08/2018)
Cuma 24 Agustos 2018
Blegos - Crni Vrch 1:10000, OK Azimut, Słowenia
klasyk
Z602 - Cerkno Cup E2 (23/08/2018)
Persembe 23 Agustos 2018
Lome - Klavzar 1:10000, OK Azimut, Słowenia
średni
Z601 - Cerkno Cup E1 (22/08/2018)
Çarsamba 22 Agustos 2018
Cajnar 1:10000, OK Azimut, Słowenia
średni
Z600 - Hungaria Kupa E5 (20/08/2018)
Pazartesi 20 Agustos 2018
Uzsa - Kelet 1:10000, Tajfas, Węgry
średni
Z599 - Hungaria Kupa E4 (19/08/2018)
Pazar 19 Agustos 2018
Uzsa - Nyugat 1:10000, Tajfas, Węgry
klasyk
Z597 - Hungaria Kupa night (17/08/2018)
Cuma 17 Agustos 2018
Tapolca 9Y 1:3000, Tajfas, Węgry
sprint nocny
Z596 - Hungaria Kupa E2 (17/08/2018)
Cuma 17 Agustos 2018
Csilla - Del 1:10000, Tajfas, Węgry
klasyk
Z595 - Hungaria Kupa E1 (16/08/2018)
Persembe 16 Agustos 2018
Csilla 1:10000, Tajfas, Węgry
średni
Z594 - GP Polonia E2 (11/08/2018)
Cumartesi 11 Agustos 2018
Polana Jakuszycka 1:10000, MKS Paulinum, Polska
średni
Z593 - GP Polonia E1 (10/08/2018)
Cuma 10 Agustos 2018
Jakuszyce 1:10000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z592 - Tallinn O-Week 100 CP (29/07/2018)
Pazar 29 Temmuz 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
klasyk
Z591 - Tallinn O-Week Middle WRE (28/07/2018)
Cumartesi 28 Temmuz 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
średni
Z589 - GP SIlesia E3 (22/07/2018)
Pazar 22 Temmuz 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z588 - GP Silesia Sprint (21/07/2018)
Cumartesi 21 Temmuz 2018
Prerovec 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z587 - GP Silesia E2 (21/07/2018)
Cumartesi 21 Temmuz 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z586 - GP Silesia E1 (20/07/2018)
Cuma 20 Temmuz 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
średni
Z585 - Tatry Orienteering E4 (08/07/2018)
Pazar 8 Temmuz 2018
Slabejka 2 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z584 - Tatry Orienteering E3 (07/07/2018)
Cumartesi 7 Temmuz 2018
Krivula 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z582 - Tatry Orienteering E1 (05/07/2018)
Persembe 5 Temmuz 2018
Hrdovo 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z581 - Cena Stredni Moravy E3 (01/07/2018)
Pazar 1 Temmuz 2018
Kluc 1:10000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
Z580 - Cena Stredni Moravy E2 (30/06/2018)
Cumartesi 30 Haziran 2018
Kocour 1:15000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
od PK 1 bez kompasu... rozwalił się o trawę
Z579 - Cena Stredni Moravy E1 (29/06/2018)
Cuma 29 Haziran 2018
Ruznarka 1:10000, SK Prostejov, Czechy
średni
Z574 - PN sztafety - OPEN Średni (03/06/2018)
Pazar 3 Haziran 2018
Stary Ochędzyn 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z573 - PN Średni (02/06/2018)
Cumartesi 2 Haziran 2018
Żdżarski Las 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z569 - KMP Klasyk (19/05/2018)
Cumartesi 19 Mayis 2018
Otrocz - Przełęcz 1:10000, KU AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z565 - ZMnS (09/05/2018)
Çarsamba 9 Mayis 2018
Wydma Anecińska 1:5000, KS Spójnia, Polska
sprint
Z564 - GP Mazowsza - E3 (03/05/2018)
Persembe 3 Mayis 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z563 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (02/05/2018)
Çarsamba 2 Mayis 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z560 - Trofeum Z30 (30/04/2018)
Pazartesi 30 Nisan 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z559 - Warszawska Mila E2 (29/04/2018)
Pazar 29 Nisan 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z558 - Warszawska Mila E1 (28/04/2018)
Cumartesi 28 Nisan 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z556 - Wiosenne 360 (14/04/2018)
Cumartesi 14 Nisan 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z555 - MP Long (08/04/2018)
Pazar 8 Nisan 2018
Nawojowa Góra 2018 1:15000, LKS Górzanka Nawojowa Góra, Polska
ultralong
Z554 - Gambit (02/04/2018)
Pazartesi 2 Nisan 2018
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
klasyk
Z552 - GP Małopolski E2 (25/03/2018)
Pazar 25 Mart 2018
Nawojowa Góra 1:15000, WKS Wawel Kraków, Polska
ultralong
Z551 - GP Małopolski E1 (24/03/2018)
Cumartesi 24 Mart 2018
Olkusz - Dołki 1:4000, WKS Wawel Kraków, Polska
średni
Z547 - Orient (11/02/2018)
Pazar 11 Subat 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (10/02/2018)
Cumartesi 10 Subat 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z545 - Falino (03/02/2018)
Cumartesi 3 Subat 2018
Falenica, Jan Cegiełka, Polska
Z543 - Wesolino E2 (13/01/2018)
Cumartesi 13 Ocak 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (06/01/2018)
Cumartesi 6 Ocak 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni