Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z608 - MM sztafety  (02-09-2018)
Søndag 2 September 2018
Anielin 2018 1:10000, OK! Sport, Polska
sztafety
Z606 - WOM klasyk (01-09-2018)
Lørdag 1 September 2018
Anielin 2018 1:10000, OK! Sport, Polska
klasyk
Z605 - Cerkno Cup E5 (26-08-2018)
Søndag 26 August 2018
Lome - na Ravni, OK Azimut, Słowenia
średni
Z603 - Cerkno Cup E3 - long WRE (24-08-2018)
Fredag 24 August 2018
Blegos - Crni Vrch 1:10000, OK Azimut, Słowenia
klasyk
Z602 - Cerkno Cup E2 (23-08-2018)
Torsdag 23 August 2018
Lome - Klavzar 1:10000, OK Azimut, Słowenia
średni
Z601 - Cerkno Cup E1 (22-08-2018)
Onsdag 22 August 2018
Cajnar 1:10000, OK Azimut, Słowenia
średni
Z600 - Hungaria Kupa E5 (20-08-2018)
Mandag 20 August 2018
Uzsa - Kelet 1:10000, Tajfas, Węgry
średni
Z599 - Hungaria Kupa E4 (19-08-2018)
Søndag 19 August 2018
Uzsa - Nyugat 1:10000, Tajfas, Węgry
klasyk
Z597 - Hungaria Kupa night (17-08-2018)
Fredag 17 August 2018
Tapolca 9Y 1:3000, Tajfas, Węgry
sprint nocny
Z596 - Hungaria Kupa E2 (17-08-2018)
Fredag 17 August 2018
Csilla - Del 1:10000, Tajfas, Węgry
klasyk
Z595 - Hungaria Kupa E1 (16-08-2018)
Torsdag 16 August 2018
Csilla 1:10000, Tajfas, Węgry
średni
Z594 - GP Polonia E2 (11-08-2018)
Lørdag 11 August 2018
Polana Jakuszycka 1:10000, MKS Paulinum, Polska
średni
Z593 - GP Polonia E1 (10-08-2018)
Fredag 10 August 2018
Jakuszyce 1:10000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z592 - Tallinn O-Week 100 CP (29-07-2018)
Søndag 29 Juli 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
klasyk
Z591 - Tallinn O-Week Middle WRE (28-07-2018)
Lørdag 28 Juli 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
średni
Z589 - GP SIlesia E3 (22-07-2018)
Søndag 22 Juli 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z588 - GP Silesia Sprint (21-07-2018)
Lørdag 21 Juli 2018
Prerovec 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z587 - GP Silesia E2 (21-07-2018)
Lørdag 21 Juli 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z586 - GP Silesia E1 (20-07-2018)
Fredag 20 Juli 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
średni
Z585 - Tatry Orienteering E4 (08-07-2018)
Søndag 8 Juli 2018
Slabejka 2 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z584 - Tatry Orienteering E3 (07-07-2018)
Lørdag 7 Juli 2018
Krivula 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z582 - Tatry Orienteering E1 (05-07-2018)
Torsdag 5 Juli 2018
Hrdovo 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z581 - Cena Stredni Moravy E3 (01-07-2018)
Søndag 1 Juli 2018
Kluc 1:10000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
Z580 - Cena Stredni Moravy E2 (30-06-2018)
Lørdag 30 Juni 2018
Kocour 1:15000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
od PK 1 bez kompasu... rozwalił się o trawę
Z579 - Cena Stredni Moravy E1 (29-06-2018)
Fredag 29 Juni 2018
Ruznarka 1:10000, SK Prostejov, Czechy
średni
Z574 - PN sztafety - OPEN Średni (03-06-2018)
Søndag 3 Juni 2018
Stary Ochędzyn 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z573 - PN Średni (02-06-2018)
Lørdag 2 Juni 2018
Żdżarski Las 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z569 - KMP Klasyk (19-05-2018)
Lørdag 19 Maj 2018
Otrocz - Przełęcz 1:10000, KU AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z565 - ZMnS (09-05-2018)
Onsdag 9 Maj 2018
Wydma Anecińska 1:5000, KS Spójnia, Polska
sprint
Z564 - GP Mazowsza - E3 (03-05-2018)
Torsdag 3 Maj 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z563 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (02-05-2018)
Onsdag 2 Maj 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z560 - Trofeum Z30 (30-04-2018)
Mandag 30 April 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z559 - Warszawska Mila E2 (29-04-2018)
Søndag 29 April 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z558 - Warszawska Mila E1 (28-04-2018)
Lørdag 28 April 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z556 - Wiosenne 360 (14-04-2018)
Lørdag 14 April 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z555 - MP Long (08-04-2018)
Søndag 8 April 2018
Nawojowa Góra 2018 1:15000, LKS Górzanka Nawojowa Góra, Polska
ultralong
Z554 - Gambit (02-04-2018)
Mandag 2 April 2018
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
klasyk
Z552 - GP Małopolski E2 (25-03-2018)
Søndag 25 Marts 2018
Nawojowa Góra 1:15000, WKS Wawel Kraków, Polska
ultralong
Z551 - GP Małopolski E1 (24-03-2018)
Lørdag 24 Marts 2018
Olkusz - Dołki 1:4000, WKS Wawel Kraków, Polska
średni
Z547 - Orient (11-02-2018)
Søndag 11 Februar 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (10-02-2018)
Lørdag 10 Februar 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z545 - Falino (03-02-2018)
Lørdag 3 Februar 2018
Falenica, Jan Cegiełka, Polska
Z543 - Wesolino E2 (13-01-2018)
Lørdag 13 Januar 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (06-01-2018)
Lørdag 6 Januar 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni