Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS kanál

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z690 - Tatry Orienteering E5 (07.07.2019)
Neděle 7 červenec 2019
Surovy Hradok 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z688 - Tatry Orienteering E3 (06.07.2019)
Sobota 6 červenec 2019
Pod Hradkom 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z687 - Tatry Orienteering E1 (04.07.2019)
Čtvrtek 4 červenec 2019
Bachledova Dolina 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z686 - GP Silesia E4 (30.06.2019)
Neděle 30 červen 2019
Dolomity 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk
Z683 - GP Silesia E1 (28.06.2019)
Pátek 28 červen 2019
Suchogórski Labirynt Skalny 1:6000, UKS Patria Młynne, Polska
średni
Z677 - MWSW - sprint (14.06.2019)
Pátek 14 červen 2019
WAT - strzelnica 1:4000, AZS WAT Warszawa, Polska
sprint
Z674 - Puchar Najmłodszych - średni (02.06.2019)
Neděle 2 červen 2019
Kwidzyn - Górki - Nad Liwą 1:7500, UMKS Kwidzyn, Polska
middle
Z673 - Puchar Najmłodszych - klasyk (01.06.2019)
Sobota 1 červen 2019
Bądki - Tor Motocrossowy 1:10000, UMKS Kwidzyn, Polska
średni
Z670 - Kuyavia Cup E2 (26.05.2019)
Neděle 26 květen 2019
Ostrówce 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
klasyk
Z669 - Kuyavia Cup E1 (25.05.2019)
Sobota 25 květen 2019
Wiktorowo 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
średni
Z667 - Polish Middle Orienteering Championships (20.05.2019)
Pondělí 20 květen 2019
Smołdzęcino 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z666 - Polish Night Orienteering Championships (18.05.2019)
Sobota 18 květen 2019
Połczyn Grodzisko 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z664 - KMP Klasyk (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (10.05.2019)
Pátek 10 květen 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, úsek 1
Z662 - Baltic Cup E3 (05.05.2019)
Neděle 5 květen 2019
Szmelta III 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z661 - Baltic Cup E2 (04.05.2019)
Sobota 4 květen 2019
Szmelta II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z660 - Baltic Cup - E1 (03.05.2019)
Pátek 3 květen 2019
Szmelta I 1:7500, UKS Siódemka Rumia, Polska
średni
Z657 - Warszawska Mila E3 (28.04.2019)
Neděle 28 duben 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (22.04.2019)
Pondělí 22 duben 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z651 - ZMnS (10.04.2019)
Středa 10 duben 2019
Lasek Młociński 1:5000, FRPOS, Polska
średni
Z649 - Test Race E4 (07.04.2019)
Neděle 7 duben 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (06.04.2019)
Sobota 6 duben 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z646 - Test Race E2 (06.04.2019)
Sobota 6 duben 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (05.04.2019)
Pátek 5 duben 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (31.03.2019)
Neděle 31 březen 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (23.03.2019)
Sobota 23 březen 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z640 - ZAWOR 2019 (17.03.2019)
Neděle 17 březen 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (10.03.2019)
Neděle 10 březen 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (09.03.2019)
Sobota 9 březen 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z630 - Wesolino (16.02.2019)
Sobota 16 únor 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (19.01.2019)
Sobota 19 leden 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (12.01.2019)
Sobota 12 leden 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (10.01.2019)
Čtvrtek 10 leden 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint