Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

KMP 2019 sztafeta pokoleń (22/09/2019)
Sunday 22 September 2019
Category: Zawody middle/long
Góra Pierścienica, UKS Orientuś Łudź, Polska
sztafeta, leg 4
TT Młociny 7.07.2019 (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Category: Trening
Młociny 2014, Polska
Ja prowadziłem punkty parzyste.
Lubelskie rozpoczęcie sezonu 2019 (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Category: Zawody middle/long
Parchatka, Polska
Na Parchatce pierwszy raz - przyjechałem, zwiedziłem i pojechałem. W porównaniu do wczoraj (Wesolino na "ultra trudnej" mapie...
Wesolino 2019 finał (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Category: Zawody middle/long
Las Sobieskiego, team 360, Polska
z mapą na spacer 2019 E1 (20/03/2019)
Wednesday 20 March 2019
Category: Zawody middle/long
Lasek na kole, Polska
TT Jezioro Zapadliska (20/03/2019)
Wednesday 20 March 2019
Category: Trening
Jezioro Zapadliska, Polska
Ja prowadziłem parzyste. Niestety zrobiło się ciemno i trzeba było skrócić.
ZAW-OR 2019 (17/03/2019)
Sunday 17 March 2019
Category: Zawody middle/long
Macierowe Bagno, Polska
Szybki Mózg 2019 E2 (13/03/2019)
Wednesday 13 March 2019
Category: zawody sprint
Koncertowa, UNTS, Polska
city middle|Results
Na metę zjadł mnie kolega
NAOM 2019 S1 (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Category: Zawody middle/long
Monte Melio, Portugalia
middle|Results
8 - byłem na punkcie ale zobaczyłem go dopiero po pewnym czasie 9 - przechodziłem przez płot z drutu kolczastego 11 - myśla...
POM 2019 E4 (05/03/2019)
Tuesday 5 March 2019
Category: Zawody middle/long
Quaios, Portugalia
long|Results
POM 2019 E3 (04/03/2019)
Monday 4 March 2019
Category: Zawody middle/long
Quaios, Portugalia
middle|Results
POM 2019 E2 (03/03/2019)
Sunday 3 March 2019
Category: Zawody middle/long
Quaios, Portugalia
middle|Results
POM 2019 E1 (02/03/2019)
Saturday 2 March 2019
Category: Zawody middle/long
Palheiro, Portugalia
middle|Results
TT Las Nieporęcki (27/02/2019)
Wednesday 27 February 2019
Category: Trening
Las Nieporęcki, Polska
Ja nawigowałem na nieparzyste pkt
TT multi O Pętla Młocińska (24/02/2019)
Sunday 24 February 2019
Category: Trening
Pętla Młocińska, Polska
Super trening! Zacznijmy od tego, że cały trening biegałem na mapie bez ścieżek. Najpierw szwajcarka na stałych pkt, jedyn...
Wesolino 2019 E3 (16/02/2019)
Saturday 16 February 2019
Category: Zawody middle/long
Las Sobieskiego, team 360, Polska
TT góra szerzawa (07/02/2019)
Thursday 7 February 2019
Category: Trening
Góra Szerzawa, BKS Wataha / PUKS, Polska
Szybki Mózg E1 Pole Mokotowskie (23/01/2019)
Wednesday 23 January 2019
Category: zawody sprint
Pole Mokotowskie, UNTS Warszawa, Polska
sprint|Results
Niestety dziś nie muszę się rozpisywać i mogę skomentować jednym słowem - BEZNADZIEJNIE.
Wesolino E1 (19/01/2019)
Saturday 19 January 2019
Category: Zawody middle/long
Stara Miłosna, team 360, Polska
Bardzo wolno, bo następnego dnia zawody na 5 km, a więc trzeba być świeżym! Miałem nawet założenie nie przekraczać 160 bp...
trening multi-O (korytarz, warstwicówka, szwajcarka) (13/01/2019)
Sunday 13 January 2019
Category: Trening
Szkółka Skierdy (10), PUKS, Polska
Falino E2 (12/01/2019)
Saturday 12 January 2019
Category: Zawody middle/long
Falenica, Polska
Bardzo wolno, bo po biegu górskim, a więc raczej roztruchtanie.
Łódź Park Tour E2 Stare Chojny (10/01/2019)
Thursday 10 January 2019
Category: zawody sprint
Pryncyplna, UKS Orientuś Łódź, Polska
sprint|Results
Dobre zaczęcie sezonu, mimo kilku błędów udało się wygrać! W streszczeniu bieg wyglądał tak: 1 dobry początek 2 ok 3...
trening szwajcarka (częściowo) Rajszew (05.01.2019) (05/01/2019)
Saturday 5 January 2019
Category: Trening
PUKS, Polska