Michał Olejnik - osiągnięcia

Największe sukcesy:
 
1 miejsce, bieg sztafetowy, Mistrzostwa Świata Juniorów, Polska (M-20)
5 miejsce, bieg sprinterski, Mistrzostwa Świata Juniorów, Polska (M-20)
3 miejsce, bieg sprinterski, Puchar Europy Juniorów, Austria (M-20)
3 miejsce, bieg klasyczny , Mistrzostwa Europy Juniorów , Szwajcaria (M-16)
5 miejsce, bieg sztafetowy , Mistrzostwa Świata Juniorów , Dania (M-20)
10 miejsce, bieg sztafetowy, Mistrzostwa Świata Seniorów, Szwajcaria (Elita)
 
Moje hasła przewodnie:
„Wykaż się w lesie!”
„Bo BnO to jest TO!”
 
Pozostałe sukcesy:
 
2012:
10 miejsce, bieg sztafetowy, Mistrzostwa Świata Seniorów, Szwajcaria (Elita)
8 miejsce, bieg sztafetowy, Mistrzostwa Świata Juniorów, Słowacja (M-20)
15 miejsce, bieg sprinterski, Mistrzostwa Świata Juniorów, Słowacja (M-20)
18 miejsce, bieg klasyczny, Mistrzostwa Świata Juniorów, Słowacja (M-20)
26 miejsce, bieg średniodystansowy, Mistrzostwa Świata Juniorów, Słowacja (M-20)
1 miejsce, bieg sprinterski, Mistrzostwa Polski, Poznań (M-20)
1 miejsce, bieg średniodystansowy, Mistrzostwa Polski, Poznań (M-20)
6 miejsce, bieg sztafetowy, Mistrzostwa Polski, Poznań (Elita)
1 miejsce, bieg sprinterski, Klubowe Mistrzostwa Polski, Tomaszów Maz. (M-20)
1 miejsce, bieg klasyczny, Klubowe Mistrzostwa Polski, Tomaszów Maz. (M-20)
1 miejsce, wielodniówka, GPPolonia, Jelenia Góra (Elita)
3 miejsce, wielodniówka, Baltic Cup, Wejherowo (Elita)
 
2011:
1 miejsce, bieg sztafetowy, Mistrzostwa Świata Juniorów, Wejherowo (M-20)
5 miejsce, bieg sprinterski, Mistrzostwa Świata Juniorów, Wejherowo (M-20)
17 miejsce, bieg średniodystansowy, Mistrzostwa Świata Juniorów, Wejherowo (M-20)
20 miejsce, bieg klasyczny, Mistrzostwa Świata Juniorów, Wejherowo (M-20)
3 miejsce, bieg sprinterski, Puchar Europy Juniorów, Austria (M-20)
9 miejsce, bieg klasyczny, Puchar Europy Juniorów, Austria (M-20)
11 miejsce, bieg sztafetowy, Puchar Europy Juniorów, Austria (M-20)
1 miejsce, bieg sprinterski, Mistrzostwa Polski, Nowy Wiśnicz (M-20)
3 miejsce, bieg średniodystansowy, Mistrzostwa Polski, Nowy Wiśnicz (M-20)
2 miejsce, bieg nocny, Mistrzostwa Polski, Ogrodzieniec (M-20)
1 miejsce, bieg klasyczny, Mistrzostwa Polski, Ogrodzieniec (M-20)
1 miejsce, bieg długodystansowy, Mistrzostwa Polski, Bolesławiec (M-20)
1 miejsce, bieg sprinterski, Klubowe Mistrzostwa Polski, Wejherowo (M-20)
1 miejsce, bieg klasyczny, Klubowe Mistrzostwa Polski, Wejherowo (M-20)
2 miejsce, wielodniówka, Karst Cup, Słowacja (Elita)
1 miejsce, wielodniówka, GPPolonia, Jelenia góra (M-20)
 
2010:
1 miejsce, bieg sprinterski , Mistrzostwa Polski , Gdańsk (M-18)
1 miejsce, bieg średniodystansowy , Mistrzostwa Polski , Gdańsk (M-18)
1 miejsce, bieg nocny , Mistrzostwa Polski , Lidzbark Welski (M-18)
1 miejsce, bieg klasyczny, Mistrzostwa Polski, Lidzbark Welski (M-18)
1 miejsce, bieg długodystansowy, Mistrzostwa Polski, Piotrków Trybunalski (M-18)
4 miejsce, bieg sztafetowy , Mistrzostwa Polski , Gdańsk (M-18)
3 miejsce, wielodniówka , Paskelob , Dania (M-18)
3 miejsce, bieg klasyczny , Puchar Czech , Czechy (M-18)
24 miejsce, bieg klasyczny , Mistrzostwa Europy Juniorów , Hiszpania (M-18)
25 miejsce, bieg sprinterski, Mistrzostwa Europy Juniorów , Hiszpania (M-18)
46 miejsce, bieg klasyczny , Mistrzostwa Świata Juniorów , Dania (M-20)
5 miejsce, bieg sztafetowy , Mistrzostwa Świata Juniorów , Dania (M-20)
17 miejsce, wielodniówka , Oringen , Szwecja (M-18elit)
1 miejsce, bieg klasyczny , Klubowe Mistrzostwa Polski , Wzgórza Dylewskie (M-18)
1 miejsce, bieg sprinterski, Klubowe Mistrzostwa Polski, Lublin (M-18)
1 miejsce, bieg średniodystansowy, Klubowe Mistrzostwa Polski, Lublin (M-18)
 
2009: 
16 miejsce, bieg klasyczny , Mistrzostwa Europy Juniorów , Kopaonik  (Serbia) (M-18)
6 miejsce, bieg sztafetowy , Mistrzostwa Europy Juniorów , Kopaonik (Serbia) (M-18)
1 miejsce, bieg sprinterski , Mistrzostwa Polski , Olsztynek (M-18)
1 miejsce, bieg średniodystansowy , Mistrzostwa Polski , Olsztynek (M-18)
5 miejsce, bieg klasyczny , Mistrzostwa Polski , Olsztynek (M-18)
1 miejsce, bieg nocny , Mistrzostwa Polski , Zamość (M-18)
3 miejsce, bieg sztafetowy , Mistrzostwa Polski , Zamość (M-18)
3 miejsce, bieg długodystansowy, Mistrzostwa Polski, mazowieckie (M-18)
1 miejsce, bieg sztafetowy , Alpe Adria Cup , Niemcy (M-18)
2 miejsce, wielodniówka , Alpe Adria Cup , Niemcy (M-18)
8 miejsce, bieg klasyczny , Spring Cup , Dania (M-20)
1 miejsce, bieg sztafetowy , Spring Cup , Dania (M-18)
2 miejsce, wielodniówka , Portugal O Meeting , Portugalia (M-20)
2 miejsce, wielodniówka , Hungaria Cup , Węgry (M-18)
1 miejsce, bieg sprinterski, Klubowe Mistrzostwa Polski, Gdynia (M-18)
1 miejsce, bieg średniodystansowy, Klubowe Mistrzostwa Polski, Gdynia (M-18)
 
2008: 
3 miejsce, bieg klasyczny, 10.10.2008r. ,  Mistrzostwa Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria), (M-
16)
8 miejsce, bieg sprinterski , 12.10.2008r. , Mistrzostwa Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria),
(M-16)
7 miejsce, bieg sztafetowy , 11.10.2008r. , Mistrzostwa Europy Juniorów, Solothurn (Szwajcaria),
(M-16)
1 miejsce, bieg sprinterski , 9.07.2008r. , Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych , Toruń , (M-16)
1 miejsce, bieg klasyczny , 10.07.2008r. , Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych , Toruń , (M-16)
1 miejsce, bieg średniodystansowy , 11.07.2008r. , Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych , Toruń ,
(M-16)
3 miejsce, bieg nocny , 19.09.2008r. , Mistrzostwa Polski , Celestynów , (M-18)
3 miejsce, bieg sztafetowy , 8.06.2008r. , Mistrzostwa Polski , Wrocław (M-18)
1 miejsce, wielodniówka , Aargauer 3-Tage , Szwajcaria (M-16)
1 miejsce, wielodniówka , Grand Prix Silesia , Czechy (M-16)
1 miejsce, bieg średniodystansowy, Klubowe Mistrzostwa Polski, Jelenia Góra (M-16)
1 miejsce, bieg klasyczny , Klubowe Mistrzostwa Polski, (M-16)
1 miejsce, ranking ogólnopolski (M-16)
 
2007:
1 miejsce, bieg sprinterski , Mistrzostwa Polski ( M-16 )
2 miejsce, bieg średniodystansowy , Mistrzostwa Polski ( M-16 )
5 miejsce, bieg klasyczny , Spring Cup ( M-16 )
2 miejsce, wielodniówka , Orienteering Festiwal , Polska (M-16)
1 miejsce, bieg sprinterski , Klubowe Mistrzostwa Polski (M-16)
1 miejsce, ranking ogólnopolski (M-16)

2006:
1 miejsce, bieg średniodystansowy , Mistrzostwa Polski (M-16)
3 miejsce, bieg sprinterski , Mistrzostwa Polski (M-16)
4 miejsce, bieg klasyczny , Mistrzostwa Polski (M-16)
1 miejsce, bieg sztafetowy , Mistrzostwa Polski (M-16)
2 miejsce, bieg sprinterski , Klubowe Mistrzostwa Polski (M-16)
reprezentowanie Polski podczas Mistrzostwa Europy Juniorów w Słowenii, bieg klasyczny i bieg
sprinterski (M-16)
 
2005:
1 miejsce, bieg klasyczny , Puchar Najmłodszych (M-13)
1 miejsce, bieg sprinterski , Puchar Najmłodszych (M-13)
1 miejsce, bieg sztafetowy, Puchar Najmłodszych (MM)
1 miejsce, bieg klasyczny, Klubowe Mistrzostwa Polski, Skwierzyna (M-14)
2 miejsce, bieg średniodystansowy, Klubowe Mistrzostwa Polski, Skwierzyna (M-14)
 
2004:
1 miejsce, bieg sprinterski , Puchar Najmłodszych (M-12)
1 miejsce, bieg klasyczny , Puchar Najmłodszych (M-12)
3 miejsce, bieg klasyczny , Klubowe Mistrzostwa Polski (M-12)
1 miejsce, ranking ogólnopolski, (M-12)
 
2003:
8 miejsce, bieg klasyczny , Puchar Najmłodszych (M-11)
1 miejsce, bieg sztafetowy, Puchar Najmłodszych (MD)
 
2002:
1 miejsce, bieg sprinterski, Park „Zdrowie” , Łódź (kat. rocznik 1992)