Kalendarz 2017

Data Nazwa Miejsce Organizator strona www
7 stycznia Popularne Zawody na Orientację Łódź, Las Łagiewnicki UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
11 stycznia Warszawa Nocą Warszawa UNTS Warszawa unts.waw.pl
12 stycznia Łódź Park Tour Łódź, Szpital im. Korczaka UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
12 stycznia Nocny Azymut Gdynia, Pustki Cisowskie UKS "Azymut 45" Gdynia azymut45gdynia.org/
14 stycznia WesolinO (w ramach Wesołych Biegów Górskich) Warszawa-Wesoła Team 360° team360.pl/
18 stycznia Wrocław Night O-Fight Wrocław, Park Grabiszyński WKS "Śląsk" Wrocław bno.pl
21 stycznia Bałwanek Cup (3. etap Zdzieszowickiej Zimowej Ligi BnO) Zdzieszowice LUKS "Azymek" / UKS "Lotna"  
25 stycznia Z Mapą Na Spacer Warszawa, Park przy Bażantarni KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl/
4 lutego WesolinO (w ramach Wesołych Biegów Górskich) Warszawa-Wesoła Team 360° team360.pl/
4 lutego Popularne Zawody na Orientację Łódź, Las Łagiewnicki UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
4 lutego Serduszko Walentego (4. etap Zdzieszowickiej ZLBnO) Zdzieszowice LUKS "Azymek" / UKS "Lotna"  
8 lutego Warszawa Nocą Warszawa UNTS Warszawa unts.waw.pl
8 lutego Wrocław Night O-Fight Wrocław WKS "Śląsk" Wrocław bno.pl
16 lutego Łódź Park Tour Łódź, Park Podolski UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
16 lutego Nocny Azymut Gdynia, Kolibki Adventure Park UKS "Azymut 45" Gdynia azymut45gdynia.org/
18 lutego WesolinO (w ramach Wesołych Biegów Górskich) Warszawa-Wesoła Team 360° team360.pl/
1 marca Z Mapą Na Spacer Warszawa KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl
4 marca WesolinO (w ramach Wesołych Biegów Górskich) Warszawa-Wesoła Team 360° team360.pl/
4 marca Popularne Zawody na Orientację Łódź, Las Łagiewnicki UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
4 marca Idy Marcowe (5 etap Zdzieszowickiej ZLBnO) Zdzieszowice LUKS "Azymek" / UKS "Lotna"  
11 marca Nocny Azymut Gdańsk, Wrzeszcz UKS "Azymut 45" Gdynia azymut45gdynia.org/
11 marca WesolinO (w ramach Wesołych Biegów Górskich) Warszawa-Wesoła Team 360° team360.pl/
15 marca Warszawa Nocą Warszawa UNTS Warszawa unts.waw.pl
15 marca Wrocław Night O-Fight Wrocław, Park Pilczycki WKS "Śląsk" Wrocław bno.pl
16 marca Łódź Park Tour Łódź, CZMP UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
25 marca Powitanie Wiosny Łódź UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
25 marca WesolinO (w ramach Wesołych Biegów Górskich) Warszawa-Wesoła Team 360° team360.pl/
25 marca Mistrzostwa Woj. Pomorskiego (long, Puchar Pomorza I) Osiek UKS "Włóczykij" Osiek wloczykij.gd-net.pl/
29 marca Powitanie Wiosny (1. etap Wiosennej Zdzieszowickiej LBnO) Zdzieszowice LUKS "Azymek" / UKS "Lotna"  
1 kwietnia Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego Chechło, Dłutówek UKS "Azymut" Pabianice azymutpabianice.pl
1-2 kwietnia CEYOC Puchar Środkowej Europy (Juniorów) Sobótka DZOS ceyoc2017.pl/en/
8 kwietnia Popularne Zawody na Orientację Łódź, Las Łagiewnicki UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
8 kwietnia MP — ultralong Wzgórza Dylewskie OK!Sport oksport.org.pl/
8-9 kwietnia XI Grand Prix Lotna Zdzieszowice LUKS "Azymek" / UKS "Lotna"  
12 kwietnia Z Mapą Na Spacer Warszawa KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl
19 kwietnia XV GP Chrzanowa w Sprinterskim BnO Chrzanów, os. Rospontowa KS "Kościelec" Chrzanów bno-chrzanow.org.pl/
20-23 kwietnia Open Grodno Cup Grodno (Białoruś) OC Kronan kronan.by/
22-28 kwietnia Szkolne MŚ Włochy   isfsports.org
23-29 kwietnia MŚ Weteranów Nowa Zelandia   wmoc2017.com/
26 kwietnia Wiosna z kompasem (2. Wiosenna Zdzieszowicka LBnO) Zdzieszowice LUKS "Azymek" / UKS "Lotna"  
26 kwietnia Szybki Mózg Warszawa UNTS Warszawa unts.waw.pl
28-30 kwietnia 10mila (sztafeta 10-zmianowa) Szwecja, Göteborg   10mila.se
29 kwietnia Puchar Luzina — wiosna Luzino GKS Luzino bnogksluzino.pl.tl/
1-3 maja Grand Prix Mazowsza Warszawa Choszczówka, Modlin PUKS "Młode Orły" Nowy Dwór Maz.  
10 maja Z Mapą Na Spacer Warszawa KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl
10 maja XV GP Chrzanowa w Sprinterskim BnO Chrzanów, Park Miejski KS "Kościelec" Chrzanów bno-chrzanow.org.pl/
13 maja Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Łódź UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
13 maja Mistrzostwa Woj. Pomorskiego (średni, Puchar Pomorza II) Rumia UKS "Siódemka" Rumia siodemka.rumia.pl
13-14 maja Puchar Twierdzy Przemyśl Przemyśl UKS "Azymut" Dębów puchartwierdzy.pl/
14 maja Mistrzostwa Gdyni (klasyk, Puchar Pomorza III) Gdynia UKS "Azymut 45" Gdynia azymut45gdynia.org/
20-21 maja Klubowe MP — klasyk i sztafeta klubowa (pokoleń) Rydzyny Azymut Pabianice azymutpabianice.pl/
24 maja World Orienteering Day / Cała Polska biega z mapą Polska i Świat   biegajzmapa.pl
25-28 maja Puchar Świata — runda 1. Finlandia IOF  
27 maja Mistrzostwa Woj. Pomorskiego (sprint, Puchar Pomorza IV) Sztum UMKS Kwidzyn umkskwidzyn.pl/
28 maja Puchar Pomorza V, średni Kwidzyn UMKS Kwidzyn umkskwidzyn.pl/
3 czerwca Otwarte Mistrzostwa Międzyrzecza w Sprincie Międzyrzecz KB "Piast" Międzyrzecz  
3-4 czerwca MP — sprint i sztafety sprinterskie Lublin AZS UMCS Lublin bnolublin.pl/
7 czerwca Z Mapą Na Spacer Warszawa KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl
14 czerwca XV GP Chrzanowa w Sprinterskim BnO Chrzanów, os. Niepodległości KS "Kościelec" Chrzanów bno-chrzanow.org.pl/
16-18 czerwca Puchar Najmłodszych Warszawa, Międzylesie UNTS Warszawa unts.waw.pl
17-18 czerwca Jukola, Venla (sztafety) Finlandia    
21 czerwca Szybki Mózg Warszawa UNTS Warszawa unts.waw.pl
29 czerwca - 2 lipca ME Juniorów (EYOC) Słowacja    
30 czerwca - 8 lipca MŚ Seniorów (WOC, w tym Puchar Świata — runda 2.) Estonia IOF  
5-9 lipca 36. Wawel Cup Kraków, Klucze WKS "Wawel" wawelcup.pl
10-15 lipca MŚ Juniorów (JWOC) Finlandia    
15 lipca Puchar Luzina — lato Luzino GKS Luzino bnogksluzino.pl.tl/
23-28 lipca O-Ringen Szwecja   oringen.se/
24-27 lipca Grand Prix Polonia / O-Games Wrocław, Trzebnica DZOS o-games.pl
25-27 lipca The World Games 2017 Wrocław, Trzebnica IOF, TWGA theworldgames2017.com/
29-31 lipca XV Limanowa Cup Limanowa UKS "Patria" Młynne limanowacup.pl
12-14 sierpnia Puchar Bałtyku Puszcza Darżlubska UKS "Siódemka" Rumia balticcup.org.pl
18-20 sierpnia Grand Prix Pomorza Pomorze UKS "Azymut" 45 Gdynia azymut45gdynia.org/
25-27 sierpnia Puchar Świata — runda 3. Łotwa    
6 września Z Mapą Na Spacer Warszawa KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl
9 września Mistrzostwa Łodzi w nocnym BnO Łódź MKS Metalowiec Łódź metalowiecbno.wixsite.com/
9-10 września UNTS Cup Warszawa UNTS Warszawa unts.waw.pl
13 września XV GP Chrzanowa w Sprinterskim BnO Chrzanów, os. Północ KS "Kościelec" Chrzanów bno-chrzanow.org.pl/
16-17 września Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Łódź    
16 września Mistrzostwa Woj. Pomorskiego (klasyk, Puchar Pomorza VII) Bąkowo UKS "Azymut 45" Gdynia azymut45gdynia.org/
17 września Mistrzostwa Gdyni (średni, Puchar Pomorza IX) Gdynia UKS "Azymut 45" Gdynia azymut45gdynia.org/
20 września Szybki Mózg Warszawa UNTS Warszawa unts.waw.pl
23 września Popularne Zawody na Orientację Łódź, Las Łagiewnicki UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
23-24 września MP - klasyk i sztafety Puszcza Darżlubska UKS "Siódemka" Rumia siodemka.rumia.pl/
27 września XV GP Chrzanowa w Sprinterskim BnO Chrzanów, os. Młodości KS "Kościelec" Chrzanów bno-chrzanow.org.pl/
29 wrz. - 1 paźdz. Puchar Świata — runda 4. — finał Szwajcaria    
30 września Orientuj się i licz Łódź, Las Łagiewnicki UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
7 października 25manna (sztafety 25-zmianowe) Szwecja, Sztokholm   25manna.se/
7-8 października MP — średni i nocny Jelenia Góra, Piechowice MKS "Paulinum" Jelenia Góra mkspaulinum.jgora.pl/
8 października Z Mapą Na Spacer Warszawa KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl
11 października Szybki Mózg Warszawa UNTS Warszawa unts.waw.pl
13-15 października IV Bukowa Cup Szczecin, Gryfino KOS BnO Szczecin bno.szczecin.pl/
14 października Puchar Luzina — jesień Luzino GKS Luzino bnogksluzino.pl.tl/
21 października Jesienne zawody na orientację "Złota Igła" Łódź, Las Łagiewnicki UKS "Orientuś" Łódź orientuslodz.pl/
21 października Puchar Rumi (Puchar Pomorza X) Rumia UKS "Siódemka" Rumia siodemka.rumia.pl
28 października Puchar Luzina — zima Luzino GKS Luzino bnogksluzino.pl.tl/
15 listopada Z Mapą Na Spacer Warszawa KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl
13 grudnia Z Mapą Na Spacer Warszawa KS Spójnia Warszawa / ZAZU Sports zmapanaspacer.pl

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.