Podbieg

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Ostatnie numer pisma Bieganie i obszerny artykuł o sile biegowej skłaniają do refleksji.

Bez wątpienia jest to istotny element treningu biegu na orientację. W końcu to właśnie w naszym sporcie różnicę poziomów na trasie odczuwa się aż tak dobitnie. Naturalne warunki z pewnością pozwalają wieść treningowy prym mieszkańcom gór, czyli klubom z południa Polski. I może właśnie dlatego każde wzniesienie w Łodzi jest tak cenne. Tak cenne, że od pewnego czasu jedno z nich jest przyczynkiem ciekawej rywalizacji. Zresztą sami poznajcie Podbieg!  

Zaloguj się, by skomentować

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.