Jesteś tutaj: HomeArtykułySprzętDrugi numer Magazynu!

Drugi numer Magazynu!

Napisał  21 lipca 2017

Już jest! Drugi numer Magazynu bieg na orientację! Po sukcesie pierwszego wydania postanowiliśmy, że kolejna porcja wywiadów, analiz, map i zdjęć ukaże się już w lipcu.

W najnowszym Magazynie znajdziecie między innymi:
➡ wywiad z Lucasem Bassetem
➡ rozgrzewka krok po kroku
➡ ciekawostki i newsy
➡ przygotowanie do poszczególnych dystansów
➡ trening dzieci
➡ mapy do wyrwania, czyste i z przebiegami
➡ rozrywka z lampą do wygrania
➡ kalendarz 2017 i 2018

52 strony artykułów, raportów analiz i zestawień. Do tego dwie mapy do wyrwania ze środka, czyste oraz z optymalnymi przebiegami.

Sprzedaż Magazynu realizujemy wysyłkowo. Zapraszamy na www.sklep.biegnaorientacje.pl gdzie w wygodny sposób, płacąc online, zamówicie swój egzemplarz. Magazyn przygotowała Paulina Cygler. W środku znajdziecie teksty autorstwa Anny-Marii Antonowicz, Sławomira Cyglera, Lucyny Drewniowskiej, Wojciecha Dwojaka, Anny Górnickiej-Antonowicz, Łukasza Gryzio, Ewy Gwóźdź, Tomasza Lubkiewicza, Anny Morawskiej, Michała Olejnika i Rafała Podzińskiego.Zaloguj się, by skomentować

Zapraszamy na zakupy

Gdzie zacząć?

Facebook

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.