Jesteś tutaj: HomeArtykułySprzętMagazyn bieg na orientację

Magazyn bieg na orientację

Napisał  11 grudnia 2016
Mamy dla Was coś specjalnego - drukowany magazyn o biegu na orientację! Przedstawiamy Wam efekt kilku miesięcy pracy:

52 strony artykułów, raportów analiz i zestawień. Do tego dwie mapy do wyrwania ze środka, między innymi ta, którą Judith Wyder trzyma na zdjęciu z okładki. Kilkunastu redaktorów i wiele poruszanych tematów, między innymi:

  • analizy przebiegów ze sprintu na PŚ
  • relacja zawodnika - JWOC 2016
  • sposoby rekrutacji do sekcji BnO
  • wywiad z Judith Wyder
  • orientacja w XXI w.
  • MŚ Weteranów
  • kalendarz zawodów 2017
  • krzyżówka orientalistyczna
  • tabela medalowa MP 2016 wszystkich kategorii
  • Postać Roku 2016 - wywiad
Sprzedaż Magazynu realizujemy wysyłkowo. Zapraszamy na www.sklep.biegnaorientacje.pl gdzie w wygodny sposób, płacąc online, zamówicie swój egzemplarz. Wysyłki realizujemy od piątku 17 grudnia (polecony priorytet), więc na Święta każdy będzie mógł spędzić mroźny wieczór z zupełnie nową lekturą! Cena to 19,50zł + 6,5zł za przesyłkę. Dla mieszkańców Trójmiasta przygotowaliśmy możliwość odbioru osobistego, chętnych prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .Magazyn przygotowali: Paulina Cygler, Ania Morawska i Sławek Cygler. W środku znajdziecie teksty autorstwa Ryszarda Chachurskiego, Łukasza Charuby, Michała Garbacika, Łukasza Gryzio, Ewy Gwóźdź, Maćka Hewelta, Darii Lajn, Radosława Piotrowskiego i Rafała Podzińskiego. I krzyżówkę Zuzanny Morawskiej!

Na tym etapie planujemy, aby Magazyn wydawany był corocznie. Ale jeśli pierwszy numer będzie cieszył się dużym powodzeniem, być może kolejną część zobaczycie już w wakacje!

Zachęcamy do dzielenia się nowiną!

fot. orienteering.lt

Zaloguj się, by skomentować

Zapraszamy na zakupy

Gdzie zacząć?

Facebook

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.