Jesteś tutaj: HomeArtykułyAktualnościJubileusz Cała Polska biega z mapą!

Jubileusz Cała Polska biega z mapą!

Napisał  15 maja 2015
16 maja po raz piąty największe wydarzenie w kraju promujące bieg na orientację, czyli akcja Cała Polska biega z mapą. Będziecie mogli zupełnie za darmo spróbować swoich sił i wystartować na prawdziwych trasach w biegu na orientację.


Gdzie biegamy w tym roku?
W ponad 20 miastach i miejscowościach, niemal o tej samej porze, będziemy na Ciebie czekać w Chełmnie, Chrzanowie, Dąbrowie Górniczej, Elblągu, Gdyni, Gliwicach, Jeleniej Górze, Krakowie, Limanowej, Łodzi, Nowej Sarzynie, Przeworsku, Puszczykowie, Rumi, Sopocie, Sosnowcu, Warszawie, Wieruszowie, Wrocławiu, Zamościu, Zielonej Górze i Złocieńcu. Pojawimy się na rynkach i centralnych placach, w parkach i lasach. Będziemy tam, gdzie mieszkańcy.

O co chodzi w tym bno?
Świadomość biegu na orientację w naszym społeczeństwie rośnie. Trudno komukolwiek powiedzieć jednak, w jakim konkretnie tempie. Dlatego każde zintegrowane działanie ma głęboki sens i cel. A cel jest prosty - pokazać piękno biegu na orientację. Piękno i radość, którą można czerpać z niezwykłego połączenia wysiłku fizycznego z intelektualnym. A żeby tego doświadczyć - po prostu trzeba spróbować.    

Jak mogę pomóc w powodzeniu akcji?
1. Promować w internecie wszystkie motywy związane z akcją. Warto polajkować (i zachęcić do tego innych!) profil Facebooka akcji - link. Mile widziane również ponowne udostępnianie treści.

2. Ważna podczas akcji jest również ilość naszych uczestników. Dążymy do pobicia rekordu frekwencji i osiągnięcia 4 tys. osób, które wezmą do ręki mapę i ruszą na przygotowane trasy. Stąd zachęta, aby każdy przyprowadził jedną osobę, która z bno miała wcześniej niewiele wspólnego. Może to być rodzic, przyjaciel czy kolega. Ważne, aby widział, co robimy. Będzie to istotny krok w stronę rekordu.
 
Wszystkie szczegóły akcji, godziny trwania na stronie: biegajzmapa.pl

Zapraszamy!Zaloguj się, by skomentować

Zapraszamy na zakupy

Gdzie zacząć?

Ranking sezonu 2017

Serwer zielonysport.pl czasowo niedostępny

Facebook

Ostatnie komentarze

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.