Jesteś tutaj: HomeArtykułyAktualnościCo mogę zrobić dla akcji?

Co mogę zrobić dla akcji?

Napisał  09 maja 2014
10 maja. Tłumy mieszkańców mojego miasta tłoczą się przy starcie, przechodnie wnikliwie obserwują biegających między punktami kontrolnymi. Dzieci z uśmiechem na twarzy wracają na metę, pytając się, kiedy kolejne zawody. To nie bajka. To Cała Polska biega z mapą!

Bytów, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Jastrzębie Zdrój, Jelenia Góra, Kraków, Kwidzyn, Limanowa, Łódź, Poznań, Rumia, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zielona Góra, Złocieniec. To 21 miast gospodarzy tegorocznej edycji Cała Polska biega z mapą. Będziemy na miejskich rynkach, centralnych placach i w parkach. Będziemy tam, gdzie będą mieszkańcy. Bo to im chcemy pokazać piękno biegu na orientację.

Nie byłoby akcji, gdyby nie zaangażowanie lokalnych organizatorów. To oni swoistą pracą u podstaw chcą stworzyć każdemu szansę na prawdziwe doświadczenie naszej dyscypliny. Jednak każdy z nas może przyczynić się w małym-wielkim stopniu do sukcesu akcji. Wystarczy kilka prostych kroków. Już teraz.

Co mogę zrobić dla akcji?

1. Polub profil akcji na Facebooku. Jeśli to już zrobiłeś, poproś o to również bliską osobę.
2. Udostępnij dowolny wpis na Facebooku dotyczący akcji. Znacznie zwiększy to zasięg oddziaływania. A o to również nam chodzi.
3. Przyprowadź na akcję jedną dodatkową osobę. Nie ważne, czy to będzie rodzic, przyjaciel, czy kolega z podstawówki. Jedna osoba więcej od każdego z nas to krok bliżej, abyśmy osiągnęli cel - frekwencję 4000 osób!

Spotkajmy się 10 maja! W którym mieście będziecie biegać? Które miasto pobije rekord frekwencji?Zaloguj się, by skomentować

Zapraszamy na zakupy

Gdzie zacząć?

Ranking sezonu 2017

Serwer zielonysport.pl czasowo niedostępny

Facebook

Ostatnie komentarze

O portalu

Jest to pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację. Powstał on we współpracy kilkunastu osób - oczywiście pasjonatów orienteeringu. Filarami serwisu są: część redakcyjna, baza map i klubów oraz kalendarz zawodów - wszystko, co trzeba obecnemu... lub przyszłemu orientaliście.

Wesprzyj nas!

Portal istnieje od lipca 2012 roku i na tym etapie najważniejszym wsparciem będzie wsparcie redakcyjne oraz pomoc przy dodawaniu map. Do współpracy zapraszamy każdego! Zachęcamy również do reklamowania się na łamach naszego serwisu.

Dołącz do redakcji

Czekamy na ludzi, którzy potrafią pisać o orienteeringu nietuzinkowo i z pasją. Wyślij nam swój artykuł, z chęcią go opublikujemy! Pamiętaj, że na dowolne tematy pisać możesz również na blogu wbudowanym w portal. Wystarczy się zarejestrować.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tytuł biegnaorientacje.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism Krakowskiego Sądu Okręgowego. Wydawcą portalu jest firma Kvalitet z siedzibą w Krakowie. 

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies (czym są?). Pamiętaj, że możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.