Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS kanál

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z589 - GP SIlesia E3 (22.07.2018)
Neděle 22 červenec 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z588 - GP Silesia Sprint (21.07.2018)
Sobota 21 červenec 2018
Prerovec 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z587 - GP Silesia E2 (21.07.2018)
Sobota 21 červenec 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z586 - GP Silesia E1 (20.07.2018)
Pátek 20 červenec 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
średni
Z585 - Tatry Orienteering E4 (08.07.2018)
Neděle 8 červenec 2018
Slabejka 2 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z584 - Tatry Orienteering E3 (07.07.2018)
Sobota 7 červenec 2018
Krivula 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z582 - Tatry Orienteering E1 (05.07.2018)
Čtvrtek 5 červenec 2018
Hrdovo 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z580 - Cena Stredni Moravy E2 (30.06.2018)
od PK 1 bez kompasu... rozwalił się o trawę
Z579 - Cena Stredni Moravy E1 (29.06.2018)
Pátek 29 červen 2018
Ruznarka 1:10000, SK Prostejov, Czechy
średni
Z574 - PN sztafety - OPEN Średni (03.06.2018)
Neděle 3 červen 2018
Stary Ochędzyn 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z573 - PN Średni (02.06.2018)
Sobota 2 červen 2018
Żdżarski Las 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z569 - KMP Klasyk (19.05.2018)
Sobota 19 květen 2018
Otrocz - Przełęcz 1:10000, KU AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z565 - ZMnS (09.05.2018)
Středa 9 květen 2018
Wydma Anecińska 1:5000, KS Spójnia, Polska
sprint
Z564 - GP Mazowsza - E3 (03.05.2018)
Čtvrtek 3 květen 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z563 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (02.05.2018)
Středa 2 květen 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z560 - Trofeum Z30 (30.04.2018)
Pondělí 30 duben 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z559 - Warszawska Mila E2 (29.04.2018)
Neděle 29 duben 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z558 - Warszawska Mila E1 (28.04.2018)
Sobota 28 duben 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z556 - Wiosenne 360 (14.04.2018)
Sobota 14 duben 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z555 - MP Long (08.04.2018)
Neděle 8 duben 2018
Nawojowa Góra 2018 1:15000, LKS Górzanka Nawojowa Góra, Polska
ultralong
Z554 - Gambit (02.04.2018)
Pondělí 2 duben 2018
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
klasyk
Z552 - GP Małopolski E2 (25.03.2018)
Neděle 25 březen 2018
Nawojowa Góra 1:15000, WKS Wawel Kraków, Polska
ultralong
Z551 - GP Małopolski E1 (24.03.2018)
Sobota 24 březen 2018
Olkusz - Dołki 1:4000, WKS Wawel Kraków, Polska
średni
Z547 - Orient (11.02.2018)
Neděle 11 únor 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (10.02.2018)
Sobota 10 únor 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z543 - Wesolino E2 (13.01.2018)
Sobota 13 leden 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (06.01.2018)
Sobota 6 leden 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni