Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS voog

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z608 - MM sztafety  (2018-09-02)
pühapäev 2 september 2018
Anielin 2018 1:10000, OK! Sport, Polska
sztafety
Z606 - WOM klasyk (2018-09-01)
laupäev 1 september 2018
Anielin 2018 1:10000, OK! Sport, Polska
klasyk
Z605 - Cerkno Cup E5 (2018-08-26)
pühapäev 26 august 2018
Lome - na Ravni, OK Azimut, Słowenia
średni
Z603 - Cerkno Cup E3 - long WRE (2018-08-24)
reede 24 august 2018
Blegos - Crni Vrch 1:10000, OK Azimut, Słowenia
klasyk
Z602 - Cerkno Cup E2 (2018-08-23)
neljapäev 23 august 2018
Lome - Klavzar 1:10000, OK Azimut, Słowenia
średni
Z601 - Cerkno Cup E1 (2018-08-22)
kolmapäev 22 august 2018
Cajnar 1:10000, OK Azimut, Słowenia
średni
Z600 - Hungaria Kupa E5 (2018-08-20)
esmaspäev 20 august 2018
Uzsa - Kelet 1:10000, Tajfas, Węgry
średni
Z599 - Hungaria Kupa E4 (2018-08-19)
pühapäev 19 august 2018
Uzsa - Nyugat 1:10000, Tajfas, Węgry
klasyk
Z597 - Hungaria Kupa night (2018-08-17)
reede 17 august 2018
Tapolca 9Y 1:3000, Tajfas, Węgry
sprint nocny
Z596 - Hungaria Kupa E2 (2018-08-17)
reede 17 august 2018
Csilla - Del 1:10000, Tajfas, Węgry
klasyk
Z595 - Hungaria Kupa E1 (2018-08-16)
neljapäev 16 august 2018
Csilla 1:10000, Tajfas, Węgry
średni
Z594 - GP Polonia E2 (2018-08-11)
laupäev 11 august 2018
Polana Jakuszycka 1:10000, MKS Paulinum, Polska
średni
Z593 - GP Polonia E1 (2018-08-10)
reede 10 august 2018
Jakuszyce 1:10000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z592 - Tallinn O-Week 100 CP (2018-07-29)
pühapäev 29 juuli 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
klasyk
Z591 - Tallinn O-Week Middle WRE (2018-07-28)
laupäev 28 juuli 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
średni
Z589 - GP SIlesia E3 (2018-07-22)
pühapäev 22 juuli 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z588 - GP Silesia Sprint (2018-07-21)
laupäev 21 juuli 2018
Prerovec 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z587 - GP Silesia E2 (2018-07-21)
laupäev 21 juuli 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z586 - GP Silesia E1 (2018-07-20)
reede 20 juuli 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
średni
Z585 - Tatry Orienteering E4 (2018-07-08)
pühapäev 8 juuli 2018
Slabejka 2 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z584 - Tatry Orienteering E3 (2018-07-07)
laupäev 7 juuli 2018
Krivula 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z582 - Tatry Orienteering E1 (2018-07-05)
neljapäev 5 juuli 2018
Hrdovo 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z581 - Cena Stredni Moravy E3 (2018-07-01)
pühapäev 1 juuli 2018
Kluc 1:10000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
Z580 - Cena Stredni Moravy E2 (2018-06-30)
laupäev 30 juuni 2018
Kocour 1:15000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
od PK 1 bez kompasu... rozwalił się o trawę
Z579 - Cena Stredni Moravy E1 (2018-06-29)
reede 29 juuni 2018
Ruznarka 1:10000, SK Prostejov, Czechy
średni
Z574 - PN sztafety - OPEN Średni (2018-06-03)
pühapäev 3 juuni 2018
Stary Ochędzyn 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z573 - PN Średni (2018-06-02)
laupäev 2 juuni 2018
Żdżarski Las 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z569 - KMP Klasyk (2018-05-19)
laupäev 19 mai 2018
Otrocz - Przełęcz 1:10000, KU AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z565 - ZMnS (2018-05-09)
kolmapäev 9 mai 2018
Wydma Anecińska 1:5000, KS Spójnia, Polska
sprint
Z564 - GP Mazowsza - E3 (2018-05-03)
neljapäev 3 mai 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z563 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (2018-05-02)
kolmapäev 2 mai 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z560 - Trofeum Z30 (2018-04-30)
esmaspäev 30 aprill 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z559 - Warszawska Mila E2 (2018-04-29)
pühapäev 29 aprill 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z558 - Warszawska Mila E1 (2018-04-28)
laupäev 28 aprill 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z556 - Wiosenne 360 (2018-04-14)
laupäev 14 aprill 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z555 - MP Long (2018-04-08)
pühapäev 8 aprill 2018
Nawojowa Góra 2018 1:15000, LKS Górzanka Nawojowa Góra, Polska
ultralong
Z554 - Gambit (2018-04-02)
esmaspäev 2 aprill 2018
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
klasyk
Z552 - GP Małopolski E2 (2018-03-25)
pühapäev 25 märts 2018
Nawojowa Góra 1:15000, WKS Wawel Kraków, Polska
ultralong
Z551 - GP Małopolski E1 (2018-03-24)
laupäev 24 märts 2018
Olkusz - Dołki 1:4000, WKS Wawel Kraków, Polska
średni
Z547 - Orient (2018-02-11)
pühapäev 11 veebruar 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (2018-02-10)
laupäev 10 veebruar 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z545 - Falino (2018-02-03)
laupäev 3 veebruar 2018
Falenica, Jan Cegiełka, Polska
Z543 - Wesolino E2 (2018-01-13)
laupäev 13 jaanuar 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (2018-01-06)
laupäev 6 jaanuar 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni