Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS akis

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z690 - Tatry Orienteering E5 (07/07/2019)
Pazar 7 Temmuz 2019
Surovy Hradok 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z688 - Tatry Orienteering E3 (06/07/2019)
Cumartesi 6 Temmuz 2019
Pod Hradkom 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z687 - Tatry Orienteering E1 (04/07/2019)
Persembe 4 Temmuz 2019
Bachledova Dolina 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z686 - GP Silesia E4 (30/06/2019)
Pazar 30 Haziran 2019
Dolomity 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk
Z683 - GP Silesia E1 (28/06/2019)
Cuma 28 Haziran 2019
Suchogórski Labirynt Skalny 1:6000, UKS Patria Młynne, Polska
średni
Z682 - WOC Qualification - team Poland (25/06/2019)
Sali 25 Haziran 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z681 - MP Sztafety - zawody towarzyszące (23/06/2019)
Pazar 23 Haziran 2019
Chybotek 2 1:7500, MKS Paulinum, Polska
średni
Z680 - MP Klasyk (Polish Long Orienteering Champs) (22/06/2019)
Cumartesi 22 Haziran 2019
Cicha Dolina 1:15000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z678 - Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - PK (15/06/2019)
Cumartesi 15 Haziran 2019
Bukowiec 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z677 - MWSW - sprint (14/06/2019)
Cuma 14 Haziran 2019
WAT - strzelnica 1:4000, AZS WAT Warszawa, Polska
sprint
Z674 - Puchar Najmłodszych - średni (02/06/2019)
Pazar 2 Haziran 2019
Kwidzyn - Górki - Nad Liwą 1:7500, UMKS Kwidzyn, Polska
middle
Z673 - Puchar Najmłodszych - klasyk (01/06/2019)
Cumartesi 1 Haziran 2019
Bądki - Tor Motocrossowy 1:10000, UMKS Kwidzyn, Polska
średni
Z670 - Kuyavia Cup E2 (26/05/2019)
Pazar 26 Mayis 2019
Ostrówce 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
klasyk
Z669 - Kuyavia Cup E1 (25/05/2019)
Cumartesi 25 Mayis 2019
Wiktorowo 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
średni
Z667 - Polish Middle Orienteering Championships (20/05/2019)
Pazartesi 20 Mayis 2019
Smołdzęcino 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z666 - Polish Night Orienteering Championships (18/05/2019)
Cumartesi 18 Mayis 2019
Połczyn Grodzisko 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z664 - KMP Klasyk (11/05/2019)
Cumartesi 11 Mayis 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (10/05/2019)
Cuma 10 Mayis 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, ayak 1
Z662 - Baltic Cup E3 (05/05/2019)
Pazar 5 Mayis 2019
Szmelta III 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z661 - Baltic Cup E2 (04/05/2019)
Cumartesi 4 Mayis 2019
Szmelta II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z660 - Baltic Cup - E1 (03/05/2019)
Cuma 3 Mayis 2019
Szmelta I 1:7500, UKS Siódemka Rumia, Polska
średni
Z658 - World Cup Qualification PL (01/05/2019)
Çarsamba 1 Mayis 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z657 - Warszawska Mila E3 (28/04/2019)
Pazar 28 Nisan 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (27/04/2019)
Cumartesi 27 Nisan 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (27/04/2019)
Cumartesi 27 Nisan 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (22/04/2019)
Pazartesi 22 Nisan 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (14/04/2019)
Pazar 14 Nisan 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (13/04/2019)
Cumartesi 13 Nisan 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z651 - ZMnS (10/04/2019)
Çarsamba 10 Nisan 2019
Lasek Młociński 1:5000, FRPOS, Polska
średni
Z649 - Test Race E4 (07/04/2019)
Pazar 7 Nisan 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (06/04/2019)
Cumartesi 6 Nisan 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (06/04/2019)
Cumartesi 6 Nisan 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (06/04/2019)
Cumartesi 6 Nisan 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (05/04/2019)
Cuma 5 Nisan 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (31/03/2019)
Pazar 31 Mart 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (24/03/2019)
Pazar 24 Mart 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (23/03/2019)
Cumartesi 23 Mart 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (20/03/2019)
Çarsamba 20 Mart 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (17/03/2019)
Pazar 17 Mart 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (10/03/2019)
Pazar 10 Mart 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (09/03/2019)
Cumartesi 9 Mart 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (05/03/2019)
Sali 5 Mart 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (04/03/2019)
Pazartesi 4 Mart 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (03/03/2019)
Pazar 3 Mart 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (02/03/2019)
Cumartesi 2 Mart 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (16/02/2019)
Cumartesi 16 Subat 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (19/01/2019)
Cumartesi 19 Ocak 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (12/01/2019)
Cumartesi 12 Ocak 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (10/01/2019)
Persembe 10 Ocak 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint