Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z690 - Tatry Orienteering E5 (2019-07-07)
Vasárnap 7 Július 2019
Surovy Hradok 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z688 - Tatry Orienteering E3 (2019-07-06)
Szombat 6 Július 2019
Pod Hradkom 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z687 - Tatry Orienteering E1 (2019-07-04)
Csütörtök 4 Július 2019
Bachledova Dolina 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z686 - GP Silesia E4 (2019-06-30)
Vasárnap 30 Június 2019
Dolomity 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk
Z683 - GP Silesia E1 (2019-06-28)
Péntek 28 Június 2019
Suchogórski Labirynt Skalny 1:6000, UKS Patria Młynne, Polska
średni
Z682 - WOC Qualification - team Poland (2019-06-25)
Kedd 25 Június 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z681 - MP Sztafety - zawody towarzyszące (2019-06-23)
Vasárnap 23 Június 2019
Chybotek 2 1:7500, MKS Paulinum, Polska
średni
Z680 - MP Klasyk (Polish Long Orienteering Champs) (2019-06-22)
Szombat 22 Június 2019
Cicha Dolina 1:15000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z678 - Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - PK (2019-06-15)
Szombat 15 Június 2019
Bukowiec 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z677 - MWSW - sprint (2019-06-14)
Péntek 14 Június 2019
WAT - strzelnica 1:4000, AZS WAT Warszawa, Polska
sprint
Z674 - Puchar Najmłodszych - średni (2019-06-02)
Vasárnap 2 Június 2019
Kwidzyn - Górki - Nad Liwą 1:7500, UMKS Kwidzyn, Polska
middle
Z673 - Puchar Najmłodszych - klasyk (2019-06-01)
Szombat 1 Június 2019
Bądki - Tor Motocrossowy 1:10000, UMKS Kwidzyn, Polska
średni
Z670 - Kuyavia Cup E2 (2019-05-26)
Vasárnap 26 Május 2019
Ostrówce 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
klasyk
Z669 - Kuyavia Cup E1 (2019-05-25)
Szombat 25 Május 2019
Wiktorowo 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
średni
Z667 - Polish Middle Orienteering Championships (2019-05-20)
Hétfő 20 Május 2019
Smołdzęcino 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z666 - Polish Night Orienteering Championships (2019-05-18)
Szombat 18 Május 2019
Połczyn Grodzisko 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z664 - KMP Klasyk (2019-05-11)
Szombat 11 Május 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (2019-05-10)
Péntek 10 Május 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, váltó pálya 1
Z662 - Baltic Cup E3 (2019-05-05)
Vasárnap 5 Május 2019
Szmelta III 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z661 - Baltic Cup E2 (2019-05-04)
Szombat 4 Május 2019
Szmelta II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z660 - Baltic Cup - E1 (2019-05-03)
Péntek 3 Május 2019
Szmelta I 1:7500, UKS Siódemka Rumia, Polska
średni
Z658 - World Cup Qualification PL (2019-05-01)
Szerda 1 Május 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z657 - Warszawska Mila E3 (2019-04-28)
Vasárnap 28 Április 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (2019-04-27)
Szombat 27 Április 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (2019-04-27)
Szombat 27 Április 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (2019-04-22)
Hétfő 22 Április 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (2019-04-14)
Vasárnap 14 Április 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (2019-04-13)
Szombat 13 Április 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z651 - ZMnS (2019-04-10)
Szerda 10 Április 2019
Lasek Młociński 1:5000, FRPOS, Polska
średni
Z649 - Test Race E4 (2019-04-07)
Vasárnap 7 Április 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (2019-04-06)
Szombat 6 Április 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (2019-04-06)
Szombat 6 Április 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (2019-04-06)
Szombat 6 Április 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (2019-04-05)
Péntek 5 Április 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (2019-03-31)
Vasárnap 31 Március 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (2019-03-24)
Vasárnap 24 Március 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (2019-03-23)
Szombat 23 Március 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (2019-03-20)
Szerda 20 Március 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (2019-03-17)
Vasárnap 17 Március 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (2019-03-10)
Vasárnap 10 Március 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (2019-03-09)
Szombat 9 Március 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (2019-03-05)
Kedd 5 Március 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (2019-03-04)
Hétfő 4 Március 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (2019-03-03)
Vasárnap 3 Március 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (2019-03-02)
Szombat 2 Március 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (2019-02-16)
Szombat 16 Február 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (2019-01-19)
Szombat 19 Január 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (2019-01-12)
Szombat 12 Január 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (2019-01-10)
Csütörtök 10 Január 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint