Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z665 - KMP Sprint (12-05-2019)
Dimanche 12 Mai 2019
Dąbrowa Centrum 1:4000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sprint
Z664 - KMP Klasyk (11-05-2019)
Samedi 11 Mai 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (10-05-2019)
Vendredi 10 Mai 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, relais 1
Z657 - Warszawska Mila E3 (28-04-2019)
Dimanche 28 Avril 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (27-04-2019)
Samedi 27 Avril 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (27-04-2019)
Samedi 27 Avril 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (22-04-2019)
Lundi 22 Avril 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (14-04-2019)
Dimanche 14 Avril 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (13-04-2019)
Samedi 13 Avril 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z649 - Test Race E4 (07-04-2019)
Dimanche 7 Avril 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (06-04-2019)
Samedi 6 Avril 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (06-04-2019)
Samedi 6 Avril 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (06-04-2019)
Samedi 6 Avril 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (05-04-2019)
Vendredi 5 Avril 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (31-03-2019)
Dimanche 31 Mars 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (24-03-2019)
Dimanche 24 Mars 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (23-03-2019)
Samedi 23 Mars 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (20-03-2019)
Mercredi 20 Mars 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (17-03-2019)
Dimanche 17 Mars 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (10-03-2019)
Dimanche 10 Mars 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (09-03-2019)
Samedi 9 Mars 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (05-03-2019)
Mardi 5 Mars 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (04-03-2019)
Lundi 4 Mars 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (03-03-2019)
Dimanche 3 Mars 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (02-03-2019)
Samedi 2 Mars 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (16-02-2019)
Samedi 16 Février 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (19-01-2019)
Samedi 19 Janvier 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (12-01-2019)
Samedi 12 Janvier 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (10-01-2019)
Jeudi 10 Janvier 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint