Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS Feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z690 - Tatry Orienteering E5 (07.07.2019)
Sonntag 7 Juli 2019
Surovy Hradok 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z688 - Tatry Orienteering E3 (06.07.2019)
Samstag 6 Juli 2019
Pod Hradkom 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z687 - Tatry Orienteering E1 (04.07.2019)
Donnerstag 4 Juli 2019
Bachledova Dolina 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z686 - GP Silesia E4 (30.06.2019)
Sonntag 30 Juni 2019
Dolomity 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk
Z683 - GP Silesia E1 (28.06.2019)
Freitag 28 Juni 2019
Suchogórski Labirynt Skalny 1:6000, UKS Patria Młynne, Polska
średni
Z682 - WOC Qualification - team Poland (25.06.2019)
Dienstag 25 Juni 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z681 - MP Sztafety - zawody towarzyszące (23.06.2019)
Sonntag 23 Juni 2019
Chybotek 2 1:7500, MKS Paulinum, Polska
średni
Z680 - MP Klasyk (Polish Long Orienteering Champs) (22.06.2019)
Samstag 22 Juni 2019
Cicha Dolina 1:15000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z678 - Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - PK (15.06.2019)
Samstag 15 Juni 2019
Bukowiec 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z677 - MWSW - sprint (14.06.2019)
Freitag 14 Juni 2019
WAT - strzelnica 1:4000, AZS WAT Warszawa, Polska
sprint
Z674 - Puchar Najmłodszych - średni (02.06.2019)
Sonntag 2 Juni 2019
Kwidzyn - Górki - Nad Liwą 1:7500, UMKS Kwidzyn, Polska
middle
Z673 - Puchar Najmłodszych - klasyk (01.06.2019)
Samstag 1 Juni 2019
Bądki - Tor Motocrossowy 1:10000, UMKS Kwidzyn, Polska
średni
Z670 - Kuyavia Cup E2 (26.05.2019)
Sonntag 26 Mai 2019
Ostrówce 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
klasyk
Z669 - Kuyavia Cup E1 (25.05.2019)
Samstag 25 Mai 2019
Wiktorowo 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
średni
Z667 - Polish Middle Orienteering Championships (20.05.2019)
Montag 20 Mai 2019
Smołdzęcino 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z666 - Polish Night Orienteering Championships (18.05.2019)
Samstag 18 Mai 2019
Połczyn Grodzisko 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z664 - KMP Klasyk (11.05.2019)
Samstag 11 Mai 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (10.05.2019)
Freitag 10 Mai 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, Strecke 1
Z662 - Baltic Cup E3 (05.05.2019)
Sonntag 5 Mai 2019
Szmelta III 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z661 - Baltic Cup E2 (04.05.2019)
Samstag 4 Mai 2019
Szmelta II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z660 - Baltic Cup - E1 (03.05.2019)
Freitag 3 Mai 2019
Szmelta I 1:7500, UKS Siódemka Rumia, Polska
średni
Z658 - World Cup Qualification PL (01.05.2019)
Mittwoch 1 Mai 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z657 - Warszawska Mila E3 (28.04.2019)
Sonntag 28 April 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (27.04.2019)
Samstag 27 April 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (27.04.2019)
Samstag 27 April 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (22.04.2019)
Montag 22 April 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (14.04.2019)
Sonntag 14 April 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (13.04.2019)
Samstag 13 April 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z651 - ZMnS (10.04.2019)
Mittwoch 10 April 2019
Lasek Młociński 1:5000, FRPOS, Polska
średni
Z649 - Test Race E4 (07.04.2019)
Sonntag 7 April 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (05.04.2019)
Freitag 5 April 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (31.03.2019)
Sonntag 31 März 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (23.03.2019)
Samstag 23 März 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (20.03.2019)
Mittwoch 20 März 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (17.03.2019)
Sonntag 17 März 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (10.03.2019)
Sonntag 10 März 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (09.03.2019)
Samstag 9 März 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (05.03.2019)
Dienstag 5 März 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (04.03.2019)
Montag 4 März 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (03.03.2019)
Sonntag 3 März 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (02.03.2019)
Samstag 2 März 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (16.02.2019)
Samstag 16 Februar 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (19.01.2019)
Samstag 19 Jänner 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (12.01.2019)
Samstag 12 Jänner 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (10.01.2019)
Donnerstag 10 Jänner 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint