Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z592 - Tallinn O-Week 100 CP (29/07/2018)
Niedziela 29 Lipca 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
klasyk
Z591 - Tallinn O-Week Middle WRE (28/07/2018)
Sobota 28 Lipca 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
średni
Z589 - GP SIlesia E3 (22/07/2018)
Niedziela 22 Lipca 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z588 - GP Silesia Sprint (21/07/2018)
Sobota 21 Lipca 2018
Prerovec 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z587 - GP Silesia E2 (21/07/2018)
Sobota 21 Lipca 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z586 - GP Silesia E1 (20/07/2018)
Piątek 20 Lipca 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
średni
Z585 - Tatry Orienteering E4 (08/07/2018)
Niedziela 8 Lipca 2018
Slabejka 2 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z584 - Tatry Orienteering E3 (07/07/2018)
Sobota 7 Lipca 2018
Krivula 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z582 - Tatry Orienteering E1 (05/07/2018)
Czwartek 5 Lipca 2018
Hrdovo 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z581 - Cena Stredni Moravy E3 (01/07/2018)
Niedziela 1 Lipca 2018
Kluc 1:10000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
Z580 - Cena Stredni Moravy E2 (30/06/2018)
Sobota 30 Czerwca 2018
Kocour 1:15000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
od PK 1 bez kompasu... rozwalił się o trawę
Z579 - Cena Stredni Moravy E1 (29/06/2018)
Piątek 29 Czerwca 2018
Ruznarka 1:10000, SK Prostejov, Czechy
średni
Z574 - PN sztafety - OPEN Średni (03/06/2018)
Niedziela 3 Czerwca 2018
Stary Ochędzyn 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z573 - PN Średni (02/06/2018)
Sobota 2 Czerwca 2018
Żdżarski Las 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z569 - KMP Klasyk (19/05/2018)
Sobota 19 Maja 2018
Otrocz - Przełęcz 1:10000, KU AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z565 - ZMnS (09/05/2018)
Środa 9 Maja 2018
Wydma Anecińska 1:5000, KS Spójnia, Polska
sprint
Z564 - GP Mazowsza - E3 (03/05/2018)
Czwartek 3 Maja 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z563 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (02/05/2018)
Środa 2 Maja 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z560 - Trofeum Z30 (30/04/2018)
Poniedziałek 30 Kwietnia 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z559 - Warszawska Mila E2 (29/04/2018)
Niedziela 29 Kwietnia 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z558 - Warszawska Mila E1 (28/04/2018)
Sobota 28 Kwietnia 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z556 - Wiosenne 360 (14/04/2018)
Sobota 14 Kwietnia 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z555 - MP Long (08/04/2018)
Niedziela 8 Kwietnia 2018
Nawojowa Góra 2018 1:15000, LKS Górzanka Nawojowa Góra, Polska
ultralong
Z554 - Gambit (02/04/2018)
Poniedziałek 2 Kwietnia 2018
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
klasyk
Z552 - GP Małopolski E2 (25/03/2018)
Niedziela 25 Marca 2018
Nawojowa Góra 1:15000, WKS Wawel Kraków, Polska
ultralong
Z551 - GP Małopolski E1 (24/03/2018)
Sobota 24 Marca 2018
Olkusz - Dołki 1:4000, WKS Wawel Kraków, Polska
średni
Z547 - Orient (11/02/2018)
Niedziela 11 Lutego 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (10/02/2018)
Sobota 10 Lutego 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z545 - Falino (03/02/2018)
Sobota 3 Lutego 2018
Falenica, Jan Cegiełka, Polska
Z543 - Wesolino E2 (13/01/2018)
Sobota 13 Stycznia 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (06/01/2018)
Sobota 6 Stycznia 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni