Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z563 - GP Mazowsza - E3 (03/05/2018)
Thursday 3 May 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z562 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (02/05/2018)
Wednesday 2 May 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z559 - Trofeum Z30 (30/04/2018)
Monday 30 April 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z558 - Warszawska Mila E2 (29/04/2018)
Sunday 29 April 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z557 - Warszawska Mila E1 (28/04/2018)
Saturday 28 April 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z555 - Wiosenne 360 (14/04/2018)
Saturday 14 April 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z547 - Orient (11/02/2018)
Sunday 11 February 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (10/02/2018)
Saturday 10 February 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z545 - Falino (03/02/2018)
Saturday 3 February 2018
Falenica, Jan Cegiełka, Polska
Z543 - Wesolino E2 (13/01/2018)
Saturday 13 January 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (06/01/2018)
Saturday 6 January 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni