Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-flöde

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z585 - Tatry Orienteering E4 (2018-07-08)
söndag 8 juli 2018
Slabejka 2 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z584 - Tatry Orienteering E3 (2018-07-07)
lördag 7 juli 2018
Krivula 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z582 - Tatry Orienteering E1 (2018-07-05)
torsdag 5 juli 2018
Hrdovo 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z581 - Cena Stredni Moravy E3 (2018-07-01)
söndag 1 juli 2018
Kluc 1:10000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
Z580 - Cena Stredni Moravy E2 (2018-06-30)
lördag 30 juni 2018
Kocour 1:15000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
od PK 1 bez kompasu... rozwalił się o trawę
Z579 - Cena Stredni Moravy E1 (2018-06-29)
fredag 29 juni 2018
Ruznarka 1:10000, SK Prostejov, Czechy
średni
Z574 - PN sztafety - OPEN Średni (2018-06-03)
söndag 3 juni 2018
Stary Ochędzyn 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z573 - PN Średni (2018-06-02)
lördag 2 juni 2018
Żdżarski Las 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z569 - KMP Klasyk (2018-05-19)
lördag 19 maj 2018
Otrocz - Przełęcz 1:10000, KU AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z565 - ZMnS (2018-05-09)
onsdag 9 maj 2018
Wydma Anecińska 1:5000, KS Spójnia, Polska
sprint
Z564 - GP Mazowsza - E3 (2018-05-03)
torsdag 3 maj 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z563 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (2018-05-02)
onsdag 2 maj 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z560 - Trofeum Z30 (2018-04-30)
måndag 30 april 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z559 - Warszawska Mila E2 (2018-04-29)
söndag 29 april 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z558 - Warszawska Mila E1 (2018-04-28)
lördag 28 april 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z556 - Wiosenne 360 (2018-04-14)
lördag 14 april 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z555 - MP Long (2018-04-08)
söndag 8 april 2018
Nawojowa Góra 2018 1:15000, LKS Górzanka Nawojowa Góra, Polska
ultralong
Z554 - Gambit (2018-04-02)
måndag 2 april 2018
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
klasyk
Z552 - GP Małopolski E2 (2018-03-25)
söndag 25 mars 2018
Nawojowa Góra 1:15000, WKS Wawel Kraków, Polska
ultralong
Z551 - GP Małopolski E1 (2018-03-24)
lördag 24 mars 2018
Olkusz - Dołki 1:4000, WKS Wawel Kraków, Polska
średni
Z547 - Orient (2018-02-11)
söndag 11 februari 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (2018-02-10)
lördag 10 februari 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z545 - Falino (2018-02-03)
lördag 3 februari 2018
Falenica, Jan Cegiełka, Polska
Z543 - Wesolino E2 (2018-01-13)
lördag 13 januari 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (2018-01-06)
lördag 6 januari 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni