Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-strøm

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z585 - Tatry Orienteering E4 (08.07.2018)
Søndag 8 Juli 2018
Slabejka 2 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z584 - Tatry Orienteering E3 (07.07.2018)
Lørdag 7 Juli 2018
Krivula 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z582 - Tatry Orienteering E1 (05.07.2018)
Torsdag 5 Juli 2018
Hrdovo 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z581 - Cena Stredni Moravy E3 (01.07.2018)
Søndag 1 Juli 2018
Kluc 1:10000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
Z580 - Cena Stredni Moravy E2 (30.06.2018)
Lørdag 30 Juni 2018
Kocour 1:15000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
od PK 1 bez kompasu... rozwalił się o trawę
Z579 - Cena Stredni Moravy E1 (29.06.2018)
Fredag 29 Juni 2018
Ruznarka 1:10000, SK Prostejov, Czechy
średni
Z574 - PN sztafety - OPEN Średni (03.06.2018)
Søndag 3 Juni 2018
Stary Ochędzyn 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z573 - PN Średni (02.06.2018)
Lørdag 2 Juni 2018
Żdżarski Las 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z569 - KMP Klasyk (19.05.2018)
Lørdag 19 Mai 2018
Otrocz - Przełęcz 1:10000, KU AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z565 - ZMnS (09.05.2018)
Onsdag 9 Mai 2018
Wydma Anecińska 1:5000, KS Spójnia, Polska
sprint
Z564 - GP Mazowsza - E3 (03.05.2018)
Torsdag 3 Mai 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z563 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (02.05.2018)
Onsdag 2 Mai 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z560 - Trofeum Z30 (30.04.2018)
Mandag 30 April 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z559 - Warszawska Mila E2 (29.04.2018)
Søndag 29 April 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z558 - Warszawska Mila E1 (28.04.2018)
Lørdag 28 April 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z556 - Wiosenne 360 (14.04.2018)
Lørdag 14 April 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z555 - MP Long (08.04.2018)
Søndag 8 April 2018
Nawojowa Góra 2018 1:15000, LKS Górzanka Nawojowa Góra, Polska
ultralong
Z554 - Gambit (02.04.2018)
Mandag 2 April 2018
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
klasyk
Z552 - GP Małopolski E2 (25.03.2018)
Søndag 25 Mars 2018
Nawojowa Góra 1:15000, WKS Wawel Kraków, Polska
ultralong
Z551 - GP Małopolski E1 (24.03.2018)
Lørdag 24 Mars 2018
Olkusz - Dołki 1:4000, WKS Wawel Kraków, Polska
średni
Z547 - Orient (11.02.2018)
Søndag 11 Februar 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (10.02.2018)
Lørdag 10 Februar 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z545 - Falino (03.02.2018)
Lørdag 3 Februar 2018
Falenica, Jan Cegiełka, Polska
Z543 - Wesolino E2 (13.01.2018)
Lørdag 13 Januar 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (06.01.2018)
Lørdag 6 Januar 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni