Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z535 - Podkurek (29/10/2017)
Sunday 29 October 2017
Malcanów 1:12500, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z532 - Lithuanian Cup - chasing start (15/10/2017)
Sunday 15 October 2017
Tarzanija 1:10000, OK Dainava, Litwa
chasing
Z531 - Lithuanian Cup - middle WRE (14/10/2017)
Saturday 14 October 2017
Vidzgiris 1:10000, OK Dainava, Litwa
średni
Z529 - Polish Middle Distance Orienteering Championships (08/10/2017)
Sunday 8 October 2017
Bobrowe Skały 1:10000, MKS Paulinum Jelenia Góra, Polska
średni
Z528 - Polish Night Orienteering Championships (07/10/2017)
Saturday 7 October 2017
Bobrowe Skały 1:15000, MKS Paulinum Jelenia Góra, Polska
nocny
Z527 - Suunto Games E2 - long (01/10/2017)
Sunday 1 October 2017
Magede 1:10000, Joka OK, Estonia
long
Z526 - Suunto Games E1 - long WRE (30/09/2017)
Saturday 30 September 2017
Magede 1:15000, Estonia
long
Z525 - Polish Championships - relay (24/09/2017)
Sunday 24 September 2017
Sikorzyno II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
relay
Z524 - Polish Championships - long (23/09/2017)
Saturday 23 September 2017
Sikorzyno I 1:15000, UKS Siódemka Rumia, Polska
long
Z522 - UNTS Cup - middle (10/09/2017)
Sunday 10 September 2017
Radość 1:10000, UNTS Warszawa, Polska
middle
Z521 - UNTS Cup Night (09/09/2017)
Saturday 9 September 2017
Radość 1:10000, UNTS Warszawa, Polska
night
Z518 - SEEOC Relay (27/08/2017)
Sunday 27 August 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
sztafety, leg 1
Z517 - SEEOC Long WRE (26/08/2017)
Saturday 26 August 2017
Żabljak / Pitomine 1:15000, MOF, Czarnogóra / Montene
klasyk / long
Z516 - SEEOC Middle WRE (25/08/2017)
Friday 25 August 2017
Żabljak 1:10000, MOF, Czarnogóra / Montene
średni
Z514 - Hungaria Kupa E5 (12/08/2017)
Saturday 12 August 2017
Szuado Domokos, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z513 - Hungaria Kupa E4 (11/08/2017)
Friday 11 August 2017
Szuado Szarvas - kut 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
klasyk
Z512 - Hungaria Kupa night (10/08/2017)
Thursday 10 August 2017
Orfu Kalap - Hegy, Hungaria Kupa, Węgry
nocny
Z511 - Hungaria Kupa E3 (10/08/2017)
Thursday 10 August 2017
Szuado Nagy - to 1:7500, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z510 - Hungaria Kupa E2 (09/08/2017)
Wednesday 9 August 2017
Vizfo Szakadas 1:10000, Hungaria Kupa, Węgry
średni
Z509 - Hungaria Kupa E1 - WRE long (08/08/2017)
Tuesday 8 August 2017
Vizfo Nagy - ko - oldal 1:15000, Hungaria Kupa, Węgry
long
Z508 - Limanowa Cup E3 (31/07/2017)
Monday 31 July 2017
Łysa Góra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni pościgowy|Results
Z507 - Limanowa Cup E2 (30/07/2017)
Sunday 30 July 2017
Stara Wieś - Cichoń 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk|Results
Z506 - Limanowa Cup E1 (29/07/2017)
Saturday 29 July 2017
Ostra 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
średni|Results
Z504 - O-Games E2 (26/07/2017)
Wednesday 26 July 2017
Trzebnica - Las Bukowy 1:10000, WKS Śląsk, Polska
średni
Z503 - O-Games E1 (25/07/2017)
Tuesday 25 July 2017
Białe Błota 1:10000, WKS Śląsk, Polska
klasyk
Z502 - GP Silesia E4 (16/07/2017)
Sunday 16 July 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z501 - GP Silesia E3 (15/07/2017)
Saturday 15 July 2017
Venusiny Misky 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk skrócony
Z500 - GP Silesia E2 (14/07/2017)
Friday 14 July 2017
Kaltenstejn 2017 1:10000, OB Opava, Czechy
middle
Z499 - GP Silesia E1 (13/07/2017)
Thursday 13 July 2017
Venusiny Misky 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z496 - PN - średni (17/06/2017)
Saturday 17 June 2017
Hipodrom Stara Miłosna, UNTS Warszawa, Polska
średni
Z491 - KMP Sztafeta Pokoleń (21/05/2017)
Sunday 21 May 2017
Las Rydzyny 1:10000, UKS Azymut Pabianice, Polska
sztafeta pokoleń, leg 1
Z489 - Warszawska Mila E2 (30/04/2017)
Sunday 30 April 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z488 - Warszawska Mila E1 (29/04/2017)
Saturday 29 April 2017
Dęby Gajowego 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z486 - Puchar UMCS (23/04/2017)
Sunday 23 April 2017
Parchatka S 1:10000, AZS Lublin, Polska
średni
Z485 - Puchar UMCS (22/04/2017)
Saturday 22 April 2017
Parchatka N 1:10000, AZS Lublin, Polska
klasyk
Z484 - Gambit 2017 (17/04/2017)
Monday 17 April 2017
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z483 - Mistrzostwa Polski Long  2017 (08/04/2017)
Saturday 8 April 2017
Wzgórza Dylewskie 1:15000, OK! Sport, Polska
long
Z481 - TWG 2017 - Qualification - Middle (25/03/2017)
Saturday 25 March 2017
Ciche Szczęście 1:10000, PZOS, Polska
średni
Z479 - ZAW-OR 2017 (19/03/2017)
Sunday 19 March 2017
Nieporęt 1:7500, HKT Trep, Polska
średni
Z477 - Wesolino (04/03/2017)
Saturday 4 March 2017
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
scorelauf
Z474 - Wesolino E2 (04/02/2017)
Saturday 4 February 2017
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni