Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z592 - Tallinn O-Week 100 CP (2018-07-29)
Vasárnap 29 Július 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
klasyk
Z591 - Tallinn O-Week Middle WRE (2018-07-28)
Szombat 28 Július 2018
Pikknomm 1:10000, SK100, Estonia
średni
Z589 - GP SIlesia E3 (2018-07-22)
Vasárnap 22 Július 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z588 - GP Silesia Sprint (2018-07-21)
Szombat 21 Július 2018
Prerovec 1:5000, OB Opava, Czechy
sprint leśny
Z587 - GP Silesia E2 (2018-07-21)
Szombat 21 Július 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
klasyk
Z586 - GP Silesia E1 (2018-07-20)
Péntek 20 Július 2018
Prerovec 1:10000, OB Opava, Czechy
średni
Z585 - Tatry Orienteering E4 (2018-07-08)
Vasárnap 8 Július 2018
Slabejka 2 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z584 - Tatry Orienteering E3 (2018-07-07)
Szombat 7 Július 2018
Krivula 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z582 - Tatry Orienteering E1 (2018-07-05)
Csütörtök 5 Július 2018
Hrdovo 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z581 - Cena Stredni Moravy E3 (2018-07-01)
Vasárnap 1 Július 2018
Kluc 1:10000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
Z580 - Cena Stredni Moravy E2 (2018-06-30)
Szombat 30 Június 2018
Kocour 1:15000, SK Prostejov, Czechy
klasyk
od PK 1 bez kompasu... rozwalił się o trawę
Z579 - Cena Stredni Moravy E1 (2018-06-29)
Péntek 29 Június 2018
Ruznarka 1:10000, SK Prostejov, Czechy
średni
Z574 - PN sztafety - OPEN Średni (2018-06-03)
Vasárnap 3 Június 2018
Stary Ochędzyn 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z573 - PN Średni (2018-06-02)
Szombat 2 Június 2018
Żdżarski Las 1:10000, UKS Grom Sokolniki, Polska
średni
Z569 - KMP Klasyk (2018-05-19)
Szombat 19 Május 2018
Otrocz - Przełęcz 1:10000, KU AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z565 - ZMnS (2018-05-09)
Szerda 9 Május 2018
Wydma Anecińska 1:5000, KS Spójnia, Polska
sprint
Z564 - GP Mazowsza - E3 (2018-05-03)
Csütörtök 3 Május 2018
Kosewko 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z563 - GP Mazowsza E2 - 100 CP (2018-05-02)
Szerda 2 Május 2018
Kosewko 1:7500, PUKS Młode Orły, Polska
klasyk 100 CP
Z560 - Trofeum Z30 (2018-04-30)
Hétfő 30 Április 2018
Park Młociński - Wydma 1:2000, Zazu Sports, Polska
ultrasprint
Z559 - Warszawska Mila E2 (2018-04-29)
Vasárnap 29 Április 2018
Zolskie Bagno - S 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z558 - Warszawska Mila E1 (2018-04-28)
Szombat 28 Április 2018
Zolskie Bagno - N 1:10000, KS Spójnia Warszawa, Polska
średni
Z556 - Wiosenne 360 (2018-04-14)
Szombat 14 Április 2018
Ponurzyca i okolice 1:15000, Team 360, Polska
Z555 - MP Long (2018-04-08)
Vasárnap 8 Április 2018
Nawojowa Góra 2018 1:15000, LKS Górzanka Nawojowa Góra, Polska
ultralong
Z554 - Gambit (2018-04-02)
Hétfő 2 Április 2018
Michalin 1:10000, HKT Trep, Polska
klasyk
Z552 - GP Małopolski E2 (2018-03-25)
Vasárnap 25 Március 2018
Nawojowa Góra 1:15000, WKS Wawel Kraków, Polska
ultralong
Z551 - GP Małopolski E1 (2018-03-24)
Szombat 24 Március 2018
Olkusz - Dołki 1:4000, WKS Wawel Kraków, Polska
średni
Z547 - Orient (2018-02-11)
Vasárnap 11 Február 2018
Groszówka 1:10000, HKT Trep, Polska
scorelauf
Z546 - Wesolino (2018-02-10)
Szombat 10 Február 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z545 - Falino (2018-02-03)
Szombat 3 Február 2018
Falenica, Jan Cegiełka, Polska
Z543 - Wesolino E2 (2018-01-13)
Szombat 13 Január 2018
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
Z541 - Wesoino E1 (2018-01-06)
Szombat 6 Január 2018
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
średni