Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-strøm

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Tallinn O-Week E4 - middle WRE (04.08.2019)
Søndag 4 August 2019
Venemae 1:10000, SK100, Estonia
middle
Tallinn O-Week E3 - 100 CP run (03.08.2019)
Lørdag 3 August 2019
Venemae 1:10000, SK100, Estonia
long
Tallinn O-Week E1 (01.08.2019)
Torsdag 1 August 2019
Loksa 1:10000, SK100, Estonia
long
O-Ringen E5 (27.07.2019)
Lørdag 27 Juli 2019
Agelsjobergen, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E4 (26.07.2019)
Fredag 26 Juli 2019
Jursla Gammelskog 1:10000, O-Ringen, Szwecja
middle
O-Ringen E3 (25.07.2019)
Torsdag 25 Juli 2019
Kvillinge 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E2 (23.07.2019)
Tirsdag 23 Juli 2019
Grosvad 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E1 (22.07.2019)
Mandag 22 Juli 2019
Loreberg 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
Fin5 - E5 (19.07.2019)
Fredag 19 Juli 2019
Tahkovuori 1:10000, Fin5, Finlandia
long
Fin5 - E4 (18.07.2019)
Torsdag 18 Juli 2019
Tahko 1:10000, Fin5, Finlandia
middle
Fin5 - E2 (15.07.2019)
Mandag 15 Juli 2019
Syva - Kankainen 1:15000, Fin5, Finlandia
long
Fin5 - E1 (14.07.2019)
Søndag 14 Juli 2019
Huuhkaja 1:10000, Fin5, Finlandia
middle
Z690 - Tatry Orienteering E5 (07.07.2019)
Søndag 7 Juli 2019
Surovy Hradok 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z688 - Tatry Orienteering E3 (06.07.2019)
Lørdag 6 Juli 2019
Pod Hradkom 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z687 - Tatry Orienteering E1 (04.07.2019)
Torsdag 4 Juli 2019
Bachledova Dolina 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z686 - GP Silesia E4 (30.06.2019)
Søndag 30 Juni 2019
Dolomity 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk
Z683 - GP Silesia E1 (28.06.2019)
Fredag 28 Juni 2019
Suchogórski Labirynt Skalny 1:6000, UKS Patria Młynne, Polska
średni
Z682 - WOC Qualification - team Poland (25.06.2019)
Tirsdag 25 Juni 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z681 - MP Sztafety - zawody towarzyszące (23.06.2019)
Søndag 23 Juni 2019
Chybotek 2 1:7500, MKS Paulinum, Polska
średni
Z680 - MP Klasyk (Polish Long Orienteering Champs) (22.06.2019)
Lørdag 22 Juni 2019
Cicha Dolina 1:15000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z678 - Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - PK (15.06.2019)
Lørdag 15 Juni 2019
Bukowiec 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z677 - MWSW - sprint (14.06.2019)
Fredag 14 Juni 2019
WAT - strzelnica 1:4000, AZS WAT Warszawa, Polska
sprint
Z674 - Puchar Najmłodszych - średni (02.06.2019)
Søndag 2 Juni 2019
Kwidzyn - Górki - Nad Liwą 1:7500, UMKS Kwidzyn, Polska
middle
Z673 - Puchar Najmłodszych - klasyk (01.06.2019)
Lørdag 1 Juni 2019
Bądki - Tor Motocrossowy 1:10000, UMKS Kwidzyn, Polska
średni
Z670 - Kuyavia Cup E2 (26.05.2019)
Søndag 26 Mai 2019
Ostrówce 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
klasyk
Z669 - Kuyavia Cup E1 (25.05.2019)
Lørdag 25 Mai 2019
Wiktorowo 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
średni
Z667 - Polish Middle Orienteering Championships - middle WRE (20.05.2019)
Mandag 20 Mai 2019
Smołdzęcino 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z666 - Polish Night Orienteering Championships (18.05.2019)
Lørdag 18 Mai 2019
Połczyn Grodzisko 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z664 - KMP Klasyk (11.05.2019)
Lørdag 11 Mai 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (10.05.2019)
Fredag 10 Mai 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, etappe 1
Z662 - Baltic Cup E3 (05.05.2019)
Søndag 5 Mai 2019
Szmelta III 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z661 - Baltic Cup E2 (04.05.2019)
Lørdag 4 Mai 2019
Szmelta II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z660 - Baltic Cup - E1 (03.05.2019)
Fredag 3 Mai 2019
Szmelta I 1:7500, UKS Siódemka Rumia, Polska
średni
Z658 - World Cup Qualification PL (01.05.2019)
Onsdag 1 Mai 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z657 - Warszawska Mila E3 (28.04.2019)
Søndag 28 April 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (27.04.2019)
Lørdag 27 April 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (27.04.2019)
Lørdag 27 April 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (22.04.2019)
Mandag 22 April 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (14.04.2019)
Søndag 14 April 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (13.04.2019)
Lørdag 13 April 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z651 - ZMnS (10.04.2019)
Onsdag 10 April 2019
Lasek Młociński 1:5000, FRPOS, Polska
średni
Z649 - Test Race E4 (07.04.2019)
Søndag 7 April 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (06.04.2019)
Lørdag 6 April 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (06.04.2019)
Lørdag 6 April 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (06.04.2019)
Lørdag 6 April 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (05.04.2019)
Fredag 5 April 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (31.03.2019)
Søndag 31 Mars 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (24.03.2019)
Søndag 24 Mars 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (23.03.2019)
Lørdag 23 Mars 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (20.03.2019)
Onsdag 20 Mars 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (17.03.2019)
Søndag 17 Mars 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (10.03.2019)
Søndag 10 Mars 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (09.03.2019)
Lørdag 9 Mars 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (05.03.2019)
Tirsdag 5 Mars 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (04.03.2019)
Mandag 4 Mars 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (03.03.2019)
Søndag 3 Mars 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (02.03.2019)
Lørdag 2 Mars 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (16.02.2019)
Lørdag 16 Februar 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (19.01.2019)
Lørdag 19 Januar 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (12.01.2019)
Lørdag 12 Januar 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (10.01.2019)
Torsdag 10 Januar 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint