Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Tallinn O-Week E4 - middle WRE (04/08/2019)
Sunday 4 August 2019
Venemae 1:10000, SK100, Estonia
middle
Tallinn O-Week E3 - 100 CP run (03/08/2019)
Saturday 3 August 2019
Venemae 1:10000, SK100, Estonia
long
Tallinn O-Week E1 (01/08/2019)
Thursday 1 August 2019
Loksa 1:10000, SK100, Estonia
long
O-Ringen E5 (27/07/2019)
Saturday 27 July 2019
Agelsjobergen, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E4 (26/07/2019)
Friday 26 July 2019
Jursla Gammelskog 1:10000, O-Ringen, Szwecja
middle
O-Ringen E3 (25/07/2019)
Thursday 25 July 2019
Kvillinge 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E2 (23/07/2019)
Tuesday 23 July 2019
Grosvad 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E1 (22/07/2019)
Monday 22 July 2019
Loreberg 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
Fin5 - E5 (19/07/2019)
Friday 19 July 2019
Tahkovuori 1:10000, Fin5, Finlandia
long
Fin5 - E4 (18/07/2019)
Thursday 18 July 2019
Tahko 1:10000, Fin5, Finlandia
middle
Fin5 - E2 (15/07/2019)
Monday 15 July 2019
Syva - Kankainen 1:15000, Fin5, Finlandia
long
Fin5 - E1 (14/07/2019)
Sunday 14 July 2019
Huuhkaja 1:10000, Fin5, Finlandia
middle
Z690 - Tatry Orienteering E5 (07/07/2019)
Sunday 7 July 2019
Surovy Hradok 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z688 - Tatry Orienteering E3 (06/07/2019)
Saturday 6 July 2019
Pod Hradkom 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z687 - Tatry Orienteering E1 (04/07/2019)
Thursday 4 July 2019
Bachledova Dolina 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z686 - GP Silesia E4 (30/06/2019)
Sunday 30 June 2019
Dolomity 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk
Z683 - GP Silesia E1 (28/06/2019)
Friday 28 June 2019
Suchogórski Labirynt Skalny 1:6000, UKS Patria Młynne, Polska
średni
Z682 - WOC Qualification - team Poland (25/06/2019)
Tuesday 25 June 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z681 - MP Sztafety - zawody towarzyszące (23/06/2019)
Sunday 23 June 2019
Chybotek 2 1:7500, MKS Paulinum, Polska
średni
Z680 - MP Klasyk (Polish Long Orienteering Champs) (22/06/2019)
Saturday 22 June 2019
Cicha Dolina 1:15000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z678 - Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - PK (15/06/2019)
Saturday 15 June 2019
Bukowiec 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z677 - MWSW - sprint (14/06/2019)
Friday 14 June 2019
WAT - strzelnica 1:4000, AZS WAT Warszawa, Polska
sprint
Z674 - Puchar Najmłodszych - średni (02/06/2019)
Sunday 2 June 2019
Kwidzyn - Górki - Nad Liwą 1:7500, UMKS Kwidzyn, Polska
middle
Z673 - Puchar Najmłodszych - klasyk (01/06/2019)
Saturday 1 June 2019
Bądki - Tor Motocrossowy 1:10000, UMKS Kwidzyn, Polska
średni
Z670 - Kuyavia Cup E2 (26/05/2019)
Sunday 26 May 2019
Ostrówce 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
klasyk
Z669 - Kuyavia Cup E1 (25/05/2019)
Saturday 25 May 2019
Wiktorowo 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
średni
Z667 - Polish Middle Orienteering Championships - middle WRE (20/05/2019)
Monday 20 May 2019
Smołdzęcino 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z666 - Polish Night Orienteering Championships (18/05/2019)
Saturday 18 May 2019
Połczyn Grodzisko 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z664 - KMP Klasyk (11/05/2019)
Saturday 11 May 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (10/05/2019)
Friday 10 May 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, leg 1
Z662 - Baltic Cup E3 (05/05/2019)
Sunday 5 May 2019
Szmelta III 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z661 - Baltic Cup E2 (04/05/2019)
Saturday 4 May 2019
Szmelta II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z660 - Baltic Cup - E1 (03/05/2019)
Friday 3 May 2019
Szmelta I 1:7500, UKS Siódemka Rumia, Polska
średni
Z658 - World Cup Qualification PL (01/05/2019)
Wednesday 1 May 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z657 - Warszawska Mila E3 (28/04/2019)
Sunday 28 April 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (27/04/2019)
Saturday 27 April 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (22/04/2019)
Monday 22 April 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (14/04/2019)
Sunday 14 April 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (13/04/2019)
Saturday 13 April 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z651 - ZMnS (10/04/2019)
Wednesday 10 April 2019
Lasek Młociński 1:5000, FRPOS, Polska
średni
Z649 - Test Race E4 (07/04/2019)
Sunday 7 April 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (06/04/2019)
Saturday 6 April 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (05/04/2019)
Friday 5 April 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (31/03/2019)
Sunday 31 March 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (24/03/2019)
Sunday 24 March 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (23/03/2019)
Saturday 23 March 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (20/03/2019)
Wednesday 20 March 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (17/03/2019)
Sunday 17 March 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (10/03/2019)
Sunday 10 March 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (09/03/2019)
Saturday 9 March 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (05/03/2019)
Tuesday 5 March 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (04/03/2019)
Monday 4 March 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (03/03/2019)
Sunday 3 March 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (02/03/2019)
Saturday 2 March 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (16/02/2019)
Saturday 16 February 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (19/01/2019)
Saturday 19 January 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (12/01/2019)
Saturday 12 January 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (10/01/2019)
Thursday 10 January 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint