Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-flöde

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z665 - KMP Sprint (2019-05-12)
söndag 12 maj 2019
Dąbrowa Centrum 1:4000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sprint
Z664 - KMP Klasyk (2019-05-11)
lördag 11 maj 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (2019-05-10)
fredag 10 maj 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, sträcka 1
Z657 - Warszawska Mila E3 (2019-04-28)
söndag 28 april 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (2019-04-27)
lördag 27 april 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (2019-04-27)
lördag 27 april 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (2019-04-22)
måndag 22 april 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (2019-04-14)
söndag 14 april 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (2019-04-13)
lördag 13 april 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z649 - Test Race E4 (2019-04-07)
söndag 7 april 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (2019-04-06)
lördag 6 april 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (2019-04-06)
lördag 6 april 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (2019-04-06)
lördag 6 april 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (2019-04-05)
fredag 5 april 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (2019-03-31)
söndag 31 mars 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (2019-03-24)
söndag 24 mars 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (2019-03-23)
lördag 23 mars 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (2019-03-20)
onsdag 20 mars 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (2019-03-17)
söndag 17 mars 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (2019-03-10)
söndag 10 mars 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (2019-03-09)
lördag 9 mars 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (2019-03-05)
tisdag 5 mars 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (2019-03-04)
måndag 4 mars 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (2019-03-03)
söndag 3 mars 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (2019-03-02)
lördag 2 mars 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (2019-02-16)
lördag 16 februari 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (2019-01-19)
lördag 19 januari 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (2019-01-12)
lördag 12 januari 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (2019-01-10)
torsdag 10 januari 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint