Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Tallinn O-Week E4 - middle WRE (2019-08-04)
Domenica 4 Agosto 2019
Venemae 1:10000, SK100, Estonia
middle
Tallinn O-Week E3 - 100 CP run (2019-08-03)
Sabato 3 Agosto 2019
Venemae 1:10000, SK100, Estonia
long
Tallinn O-Week E1 (2019-08-01)
Giovedì 1 Agosto 2019
Loksa 1:10000, SK100, Estonia
long
O-Ringen E5 (2019-07-27)
Sabato 27 Luglio 2019
Agelsjobergen, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E4 (2019-07-26)
Venerdì 26 Luglio 2019
Jursla Gammelskog 1:10000, O-Ringen, Szwecja
middle
O-Ringen E3 (2019-07-25)
Giovedì 25 Luglio 2019
Kvillinge 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E2 (2019-07-23)
Martedì 23 Luglio 2019
Grosvad 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
O-Ringen E1 (2019-07-22)
Lunedì 22 Luglio 2019
Loreberg 1:15000, O-Ringen, Szwecja
long
Fin5 - E5 (2019-07-19)
Venerdì 19 Luglio 2019
Tahkovuori 1:10000, Fin5, Finlandia
long
Fin5 - E4 (2019-07-18)
Giovedì 18 Luglio 2019
Tahko 1:10000, Fin5, Finlandia
middle
Fin5 - E2 (2019-07-15)
Lunedì 15 Luglio 2019
Syva - Kankainen 1:15000, Fin5, Finlandia
long
Fin5 - E1 (2019-07-14)
Domenica 14 Luglio 2019
Huuhkaja 1:10000, Fin5, Finlandia
middle
Z690 - Tatry Orienteering E5 (2019-07-07)
Domenica 7 Luglio 2019
Surovy Hradok 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z688 - Tatry Orienteering E3 (2019-07-06)
Sabato 6 Luglio 2019
Pod Hradkom 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z687 - Tatry Orienteering E1 (2019-07-04)
Giovedì 4 Luglio 2019
Bachledova Dolina 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z686 - GP Silesia E4 (2019-06-30)
Domenica 30 Giungo 2019
Dolomity 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk
Z683 - GP Silesia E1 (2019-06-28)
Venerdì 28 Giungo 2019
Suchogórski Labirynt Skalny 1:6000, UKS Patria Młynne, Polska
średni
Z682 - WOC Qualification - team Poland (2019-06-25)
Martedì 25 Giungo 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z681 - MP Sztafety - zawody towarzyszące (2019-06-23)
Domenica 23 Giungo 2019
Chybotek 2 1:7500, MKS Paulinum, Polska
średni
Z680 - MP Klasyk (Polish Long Orienteering Champs) (2019-06-22)
Sabato 22 Giungo 2019
Cicha Dolina 1:15000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z678 - Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - PK (2019-06-15)
Sabato 15 Giungo 2019
Bukowiec 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z677 - MWSW - sprint (2019-06-14)
Venerdì 14 Giungo 2019
WAT - strzelnica 1:4000, AZS WAT Warszawa, Polska
sprint
Z674 - Puchar Najmłodszych - średni (2019-06-02)
Domenica 2 Giungo 2019
Kwidzyn - Górki - Nad Liwą 1:7500, UMKS Kwidzyn, Polska
middle
Z673 - Puchar Najmłodszych - klasyk (2019-06-01)
Sabato 1 Giungo 2019
Bądki - Tor Motocrossowy 1:10000, UMKS Kwidzyn, Polska
średni
Z670 - Kuyavia Cup E2 (2019-05-26)
Domenica 26 Maggio 2019
Ostrówce 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
klasyk
Z669 - Kuyavia Cup E1 (2019-05-25)
Sabato 25 Maggio 2019
Wiktorowo 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
średni
Z667 - Polish Middle Orienteering Championships - middle WRE (2019-05-20)
Lunedì 20 Maggio 2019
Smołdzęcino 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z666 - Polish Night Orienteering Championships (2019-05-18)
Sabato 18 Maggio 2019
Połczyn Grodzisko 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z664 - KMP Klasyk (2019-05-11)
Sabato 11 Maggio 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (2019-05-10)
Venerdì 10 Maggio 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, frazione 1
Z662 - Baltic Cup E3 (2019-05-05)
Domenica 5 Maggio 2019
Szmelta III 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z661 - Baltic Cup E2 (2019-05-04)
Sabato 4 Maggio 2019
Szmelta II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z660 - Baltic Cup - E1 (2019-05-03)
Venerdì 3 Maggio 2019
Szmelta I 1:7500, UKS Siódemka Rumia, Polska
średni
Z658 - World Cup Qualification PL (2019-05-01)
Mercoledì 1 Maggio 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z657 - Warszawska Mila E3 (2019-04-28)
Domenica 28 Aprile 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (2019-04-27)
Sabato 27 Aprile 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (2019-04-27)
Sabato 27 Aprile 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (2019-04-22)
Lunedì 22 Aprile 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (2019-04-14)
Domenica 14 Aprile 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (2019-04-13)
Sabato 13 Aprile 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z651 - ZMnS (2019-04-10)
Mercoledì 10 Aprile 2019
Lasek Młociński 1:5000, FRPOS, Polska
średni
Z649 - Test Race E4 (2019-04-07)
Domenica 7 Aprile 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (2019-04-06)
Sabato 6 Aprile 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (2019-04-06)
Sabato 6 Aprile 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (2019-04-06)
Sabato 6 Aprile 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (2019-04-05)
Venerdì 5 Aprile 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (2019-03-31)
Domenica 31 Marzo 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (2019-03-24)
Domenica 24 Marzo 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (2019-03-23)
Sabato 23 Marzo 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (2019-03-20)
Mercoledì 20 Marzo 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (2019-03-17)
Domenica 17 Marzo 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (2019-03-10)
Domenica 10 Marzo 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (2019-03-09)
Sabato 9 Marzo 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (2019-03-05)
Martedì 5 Marzo 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (2019-03-04)
Lunedì 4 Marzo 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (2019-03-03)
Domenica 3 Marzo 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (2019-03-02)
Sabato 2 Marzo 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (2019-02-16)
Sabato 16 Febbraio 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (2019-01-19)
Sabato 19 Gennaio 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (2019-01-12)
Sabato 12 Gennaio 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (2019-01-10)
Giovedì 10 Gennaio 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint