Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z690 - Tatry Orienteering E5 (07-07-2019)
Domingo 7 Julho 2019
Surovy Hradok 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z688 - Tatry Orienteering E3 (06-07-2019)
Sábado 6 Julho 2019
Pod Hradkom 1:7500, KOS Ruzomberok, Słowacja
średni
Z687 - Tatry Orienteering E1 (04-07-2019)
Quinta-Feira 4 Julho 2019
Bachledova Dolina 1:10000, KOS Ruzomberok, Słowacja
klasyk
Z686 - GP Silesia E4 (30-06-2019)
Domingo 30 Junho 2019
Dolomity 1:10000, UKS Patria Młynne, Polska
klasyk
Z683 - GP Silesia E1 (28-06-2019)
Sexta-Feira 28 Junho 2019
Suchogórski Labirynt Skalny 1:6000, UKS Patria Młynne, Polska
średni
Z682 - WOC Qualification - team Poland (25-06-2019)
Terça-Feira 25 Junho 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z681 - MP Sztafety - zawody towarzyszące (23-06-2019)
Domingo 23 Junho 2019
Chybotek 2 1:7500, MKS Paulinum, Polska
średni
Z680 - MP Klasyk (Polish Long Orienteering Champs) (22-06-2019)
Sábado 22 Junho 2019
Cicha Dolina 1:15000, MKS Paulinum, Polska
klasyk
Z678 - Mistrzostwa Mazowsza w średniodystansowym BnO - PK (15-06-2019)
Sábado 15 Junho 2019
Bukowiec 1:10000, PUKS Młode Orły, Polska
średni
Z677 - MWSW - sprint (14-06-2019)
Sexta-Feira 14 Junho 2019
WAT - strzelnica 1:4000, AZS WAT Warszawa, Polska
sprint
Z674 - Puchar Najmłodszych - średni (02-06-2019)
Domingo 2 Junho 2019
Kwidzyn - Górki - Nad Liwą 1:7500, UMKS Kwidzyn, Polska
middle
Z673 - Puchar Najmłodszych - klasyk (01-06-2019)
Sábado 1 Junho 2019
Bądki - Tor Motocrossowy 1:10000, UMKS Kwidzyn, Polska
średni
Z670 - Kuyavia Cup E2 (26-05-2019)
Domingo 26 Maio 2019
Ostrówce 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
klasyk
Z669 - Kuyavia Cup E1 (25-05-2019)
Sábado 25 Maio 2019
Wiktorowo 1:10000, WKS Grunwald Poznań, Polska
średni
Z667 - Polish Middle Orienteering Championships (20-05-2019)
Segunda-Feira 20 Maio 2019
Smołdzęcino 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z666 - Polish Night Orienteering Championships (18-05-2019)
Sábado 18 Maio 2019
Połczyn Grodzisko 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z664 - KMP Klasyk (11-05-2019)
Sábado 11 Maio 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (10-05-2019)
Sexta-Feira 10 Maio 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, percurso de estafeta 1
Z662 - Baltic Cup E3 (05-05-2019)
Domingo 5 Maio 2019
Szmelta III 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z661 - Baltic Cup E2 (04-05-2019)
Sábado 4 Maio 2019
Szmelta II 1:10000, UKS Siódemka Rumia, Polska
klasyk
Z660 - Baltic Cup - E1 (03-05-2019)
Sexta-Feira 3 Maio 2019
Szmelta I 1:7500, UKS Siódemka Rumia, Polska
średni
Z658 - World Cup Qualification PL (01-05-2019)
Quarta-Feira 1 Maio 2019
Skalny Dom 1:10000, DZOS, Polska
średni
Z657 - Warszawska Mila E3 (28-04-2019)
Domingo 28 Abril 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (27-04-2019)
Sábado 27 Abril 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (27-04-2019)
Sábado 27 Abril 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (22-04-2019)
Segunda-Feira 22 Abril 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (14-04-2019)
Domingo 14 Abril 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (13-04-2019)
Sábado 13 Abril 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z651 - ZMnS (10-04-2019)
Quarta-Feira 10 Abril 2019
Lasek Młociński 1:5000, FRPOS, Polska
średni
Z649 - Test Race E4 (07-04-2019)
Domingo 7 Abril 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (06-04-2019)
Sábado 6 Abril 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (06-04-2019)
Sábado 6 Abril 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (06-04-2019)
Sábado 6 Abril 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (05-04-2019)
Sexta-Feira 5 Abril 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (31-03-2019)
Domingo 31 Março 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (24-03-2019)
Domingo 24 Março 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (23-03-2019)
Sábado 23 Março 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (20-03-2019)
Quarta-Feira 20 Março 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (17-03-2019)
Domingo 17 Março 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (10-03-2019)
Domingo 10 Março 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (09-03-2019)
Sábado 9 Março 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (05-03-2019)
Terça-Feira 5 Março 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (04-03-2019)
Segunda-Feira 4 Março 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (03-03-2019)
Domingo 3 Março 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (02-03-2019)
Sábado 2 Março 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (16-02-2019)
Sábado 16 Fevereiro 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (19-01-2019)
Sábado 19 Janeiro 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (12-01-2019)
Sábado 12 Janeiro 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (10-01-2019)
Quinta-Feira 10 Janeiro 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint