Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS-strøm

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

Z665 - KMP Sprint (12.05.2019)
Søndag 12 Mai 2019
Dąbrowa Centrum 1:4000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sprint
Z664 - KMP Klasyk (11.05.2019)
Lørdag 11 Mai 2019
Dolina Cisówki 1:15000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
klasyk
Z663 - KMP Sztafety (10.05.2019)
Fredag 10 Mai 2019
Marszewo - Leśny Ogród Botaniczny 1:10000, UKS Azymut 45 Gdynia, Polska
sztafety, etappe 1
Z657 - Warszawska Mila E3 (28.04.2019)
Søndag 28 April 2019
Od Glinianek do Wenecji N 1:7500, KS Spójnia, Polska
średni
Z656 - Warszawska Mila E2 (27.04.2019)
Lørdag 27 April 2019
Horowa Góra 2 - S 1:7500, KS Spójnia, Polska
night
Z655 - Warszawska Mila E1 (27.04.2019)
Lørdag 27 April 2019
Od Glinianek do Wenecji 1:7500, KS Spójnia, Polska
middle
Z654 - Gambit (22.04.2019)
Mandag 22 April 2019
Falenica Zatrzebie 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z653 - Spring Cup long WRE (14.04.2019)
Søndag 14 April 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
long
Z652 - Sprint Cup middle WRE (13.04.2019)
Lørdag 13 April 2019
Viluniskes 1:10000, Litwa
middle
Z649 - Test Race E4 (07.04.2019)
Søndag 7 April 2019
Smołdzęcino Południe 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
średni
Z648 - Test Race E3 (06.04.2019)
Lørdag 6 April 2019
Międzyborze 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z647 - Puchar Pomorza i Kujaw - runda 4 (06.04.2019)
Lørdag 6 April 2019
Jaźwiny 1:10000, Aktywne Choszczno, Polska
średni
Z646 - Test Race E2 (06.04.2019)
Lørdag 6 April 2019
Smołdzęcino Wschód 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
middle
Z645 - Test Race E1 (05.04.2019)
Fredag 5 April 2019
Smołdzęcino Północ 1:10000, KOS BnO Szczecin, Polska
night
Z644 - Ultralong Polish Championships (31.03.2019)
Søndag 31 Mars 2019
Bochnia 2019 1:15000, UKS Patria Młynne, Polska
ultralong
Z643 - Otwarcie sezonu LZOS (24.03.2019)
Søndag 24 Mars 2019
Parchatka 2014 1:10000, AZS UMCS Lublin, Polska
klasyk
Z642 - Wesolino (23.03.2019)
Lørdag 23 Mars 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
 Z641 - Z Mapą na Spacer (20.03.2019)
Onsdag 20 Mars 2019
Lasek na Kole 1:5000, FRPOS, Polska
night
Z640 - ZAWOR 2019 (17.03.2019)
Søndag 17 Mars 2019
Macierowe Bagno 1:10000, HKT Trep, Polska
średni
Z638 - Norte Alentejano O-Meeting E2 (10.03.2019)
Søndag 10 Mars 2019
Alagoa 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z636 - Norte Alentejano O-Meeting E1 (09.03.2019)
Lørdag 9 Mars 2019
Monte Melio 1:10000, Desportivo 4 Caminhos, Portugalia
średni
Z635 - Portugal O-Meeting E4 (05.03.2019)
Tirsdag 5 Mars 2019
Quiaios 1:15000, POM, Portugalia
long
Z634 - Portugal O-Meeting E3 WRE (04.03.2019)
Mandag 4 Mars 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z633 - Portugal O-Meeting E2 (03.03.2019)
Søndag 3 Mars 2019
Quiaios 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z631 - Portugal O-Meeting E1 (02.03.2019)
Lørdag 2 Mars 2019
Palheirao 1:10000, POM, Portugalia
middle
Z630 - Wesolino (16.02.2019)
Lørdag 16 Februar 2019
Las Sobieskiego 1:10000, Team 360, Polska
średni
Z628 - Wesolino (19.01.2019)
Lørdag 19 Januar 2019
Stara Miłosna 1:10000, Team 360, Polska
middle
Z627 - Falino (12.01.2019)
Lørdag 12 Januar 2019
Morskie Oko 1:7500, Jan Cegiełka, Polska
middle
Z626 - ŁPT (10.01.2019)
Torsdag 10 Januar 2019
Pryncypalna 1:4000, UKS Orientuś Łódź, Polska
night sprint