Pierwszy w Polsce portal o biegu na orientację

START          ARTYKUŁY           KLUBY          MAPY           DOMA          FORUM          BLOGI           KONTAKT

RSS feed

Witaj w moim zbiorze map do biegu na orientację!

Na tej stronie publikuję mapy, trasy i przebiegi z zawodów i treningów w jakich brałem udział.

POM E4 (05/03/2019)
Tuesday 5 March 2019
Category: Zawody leśne
Quaios, Portugalia
long|Results
POM E3 (04/03/2019)
Monday 4 March 2019
Category: Zawody leśne
Quaios, Portugalia
middle|Results
POM E2 (03/03/2019)
Sunday 3 March 2019
Category: Zawody leśne
Quaios, Portugalia
middle|Results
POM E1 (02/03/2019)
Saturday 2 March 2019
Category: Zawody leśne
Palheiro, Portugalia
middle|Results
TT multi O Pętla Młocińska (24/02/2019)
Sunday 24 February 2019
Category: Trening
Pętla Młocińska, Polska
Super trening! Zacznijmy od tego, że cały trening biegałem na mapie bez ścieżek. Najpierw szwajcarka na stałych pkt, jedyn...
TT góra szerzawa (07/02/2019)
Thursday 7 February 2019
Category: Trening
Góra Szerzawa, BKS Wataha / PUKS, Polska
Szybki Mózg E1 Pole Mokotowskie (23/01/2019)
Wednesday 23 January 2019
Category: zawody miejskie
Pole Mokotowskie, UNTS Warszawa, Polska
sprint|Results
Niestety dziś nie muszę się rozpisywać i mogę skomentować jednym słowem - BEZNADZIEJNIE.
Wesolino E1 (19/01/2019)
Saturday 19 January 2019
Category: Zawody leśne
Stara Miłosna, team 360, Polska
Bardzo wolno, bo następnego dnia zawody na 5 km, a więc trzeba być świeżym! Miałem nawet założenie nie przekraczać 160 bp...
trening multi-O (korytarz, warstwicówka, szwajcarka) (13/01/2019)
Sunday 13 January 2019
Category: Trening
Szkółka Skierdy (10), PUKS, Polska
Falino E2 (12/01/2019)
Saturday 12 January 2019
Category: Zawody leśne
Falenica, Polska
Bardzo wolno, bo po biegu górskim, a więc raczej roztruchtanie.
Łódź Park Tour E2 Stare Chojny (10/01/2019)
Thursday 10 January 2019
Category: zawody miejskie
Pryncyplna, UKS Orientuś Łódź, Polska
sprint|Results
Dobre zaczęcie sezonu, mimo kilku błędów udało się wygrać! W streszczeniu bieg wyglądał tak: 1 dobry początek 2 ok 3...
trening szwajcarka (częściowo) Rajszew (05.01.2019) (05/01/2019)
Saturday 5 January 2019
Category: Trening
PUKS, Polska